Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Новости arrow Засідання тренерської ради команд вищої ліги. Київ 20 вересня 2013 р.
Засідання тренерської ради команд вищої ліги. Київ 20 вересня 2013 р. Версия для печати Отправить на e-mail
22.09.2013
 ball_pic.gif   Як і було домовлено, 20 вересня ц.р. в Києві відбулось засідання тренерської ради команд вищої ліги. Метою цих зборів було обговорення положення та регламенту проведення чемпіонату України серед команд вищої ліги у сезоні 2013-14 років. Результатом конструктивної роботи учасників наради стали ухвалені пропозиції до проведення чемпіонату України серед команд вищої ліги на наступний сезон.  До Вашої уваги найголовніші тези про проведення чемпіонату у 2013-14 роках.  Для участі в чемпіонаті кожній команді необхідно сплатити вступний внесок в розмірі 5500 грн.
Чемпіонат буде проводитись у 6 турів (як і минулого року). Очікується, що у змаганнях буде брати участь 8 команд.(Підтвердження участі у чемпіонаті кожна команда має подати до 1 жовтня).
Після перших двох турів, в яких команди зіграють по колу, четвірка кращих змагатиметься за медалі, а інші команди розіграють місця з 5 по 8.
Склад команди 15 гравців, але не менше 9 ( в одній грі бере участь 13 гравців) та 5 офіційних осіб (до складу офіційних осіб входить 1 суддя). Якщо команда не привозить суддю, то накладається штраф (орієнтовно 3000грн., точна сума буде визначена пізніше).
1-й тур відбудеться з 24 жовтня в Маріуполі, або Дніпродзержинську.
2-й тур заплановано розпочати 14 грудня в 2-х підгрупах  А: ВК" Динамо "Львів, ВК "Севастополь" Севастополя, ХПІ НТУ  Харків, зб.м. Одеси,  в Севастополі, або Одесі; Б: "Іллічвець " Маріуполь, "Слобожанець" Харків, "Колос" Київська область, ДНУ Дніпропетровськ в Дніпропетровську.
3-й, 4-й, 5-й, 6-й тури вирішено провести у березні, квітні, травні і червні відповідно. Точні дати проведення цих турів буде призначено пізніше, коли буде відомий міжнародний календар змагань.
До складу команди може входити 2 іноземці. В складі команди не може бути більше 6-и гравців 1997-98 рр.нар., при цьому 1998 рр.нар не більше 2-х осіб.
Після 2-го туру у визначений термін буде відкрито трансферне вікно під час якого команда може дозаявити 2-х гравців.
Очікується що буде прийняти рішення, що команди матимуть змогу віддавати в оренду своїх гравців на термін до одного року.
На 23 жовтня призначена гра за Суперкубок України між командами ВК "Динамо" Львів (Чемпіон 2013 року) та ВК "Севастополь" Севастополь  (володар Кубку 2013 року).
Змагання на Кубок України відбудуться у Львові наприкінці липня 2014 року під час відзначення 100-річчя водного поло у м. Львові.
На зборах з доповіддю про доповнення до правил змагань ,що вступили в силу з 16 вересня 2013 року виступив суддя міжнародної категорії В.І.Бєлєвцов. Вячеслав Іванович був учасником семінару суддів, який відбувся під час фіналу чемпіонату Європи серед юніорів на Мальті і тому його інформаційна доповідь була надзвичайно важливою.
Последнее обновление ( 04.11.2013 )