Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Чемпіонат України 2019/20. Чоловіки (Суперліга) // 1-й тур // 31.10.-03.11.2019 Кам'янське
 mikomp.jpg   У місті Кам'янське, в басейі "МіКомп" Дніпропетровської області, з 31 жовтня по 3 листопада 2019 р. розпочнеться I-й тур XXVIV Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону 2019/2020 рр.  

  СуддіГончаров С. (МК) Дніпро, Костанда В. (МК) Маріуполь, Капінус В. (МК) Київ, Чобіт Т. (1кт.) Львів, Бураков О. (1кт.) Харків

  Головний суддя змагань - Євтушок О. (НК) Київ.

Продолжение...
 
Budapest 2020, qualification, play off 26.10.2019 (Women) Game 2
 
logolen.gif     flag_ukraine.jpgflag_france.png 26 жовтня 2019 р. в Харкові в басейні НТУ-ХПІ відбудеться  друга відбіркова гра  - Чемпіонату Європи (Budapest 2020) серед жінок.

   Першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

Продолжение...
 
24-й міжнародний турнір серед юнаків 2002 рн та мол. "Baltic Amadeus taur 2019" // ОНЛАЙН

24 tarptautinis jaunių vandensvydžio turnyras "Baltic Amadeus taurė 2019" // 17.10.2019 // 1 day

17:30 LTU(U-17) - BLR
18:40 RUS - POL
19:50 GEO - CZE
21:00 LTU(U-15) - UKRAINA 

 
Budapesht 2020, Qualification European Tournament Men's 11-13.10.2019

novaky_10-12.10.2019__.jpg  з 11 по 13 жовтня 2019 р. тривали кваліфікаційні ігри за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться з 12 по 26 січня 2020 року у м. Будапешт (Угорщина). Перші дві команди з кожної групи, отримають право брати участь у фінальній частині чемпіонату Європи. Збірна України не братиме участь в ЧЄ 2020 р.

Збірна України, грала в такому складі: Н. Бабський (УФК Львів), И. Кечеджи (УФК Львів), О. Джура (УФК Львів), М. Осика (УФК Львів), К. Алєксєєв (УФК Львів), Ю. Маметьев (''Динамо'' Львів), О. Дядюра (''Динамо'' Львів), А. Погосян (''Динамо'' Львів), К. Нікольский (''Динамо'' Львів), В. Войтенко (зб.Харківської обл.), В. Євстратов (зб.Харківської обл.), Кріволапов (''ВК'' Маріуполь), О. Абрамов (Без клубу).
тренер  О. Євтушок (Київ), гол. тренер В. Завізіон (Київ).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Group -А in Georgia: Switzerland, Germany (2qv), Georgia (1qv).
Group -В in Slovakia: Belarus (3), France (2qv), Ukraine (4), Slovakia (1qv)
Group -С in Malta: Romania (1qv)Portugal (3), Malta (2qv)  
Group -D in Netherlands: Netherlands (2qv), Lithuania (3), Turkey (1qv)

Початок ігор вказано за київським часом.

Продолжение...
 
Budapesht 2020, qualification, play off 12.10.2019 (Women) Game 1
 
logolen.gif     flag_france.pngflag_ukraine.jpg 12 жовтня 2019 р. відбулись перші відбіркові матчі Чемпіонату Європи (Budapesht  2020) серед жінок.

   Першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

Продолжение...
 
Супер Кубок України 29 вересня 2019 р. Львів
ska_basey_1.jpg     29 вересня 20019 року у Львові, в басейні спорткомплексу СКА (вул. Клепарівська, 39\А), відбулась гра, між командами "Динамо" Львів та УФК Львів за Супер Кубок України 2019 р. Чинний чемпіон Ураїни 2019 р. "Динамо" Львів, програв у фінальній грі за супер кубок України, УФК Львів  8-10 (2-2, 2-2, 2-2, 2-4).

Судді: Мар'ян Островський (НК) (Львів) \ Свіщов Віталій (1кт) Львів  

Головний суддя  -  Зінкевич І. (Львів)

Продолжение...
 
МТ серед юнаків 2003 р.н. пам'яті О.Болтрамовича / Кишинів (Молдова) 27-29.09.2019
 _1_medium_1506266963.jpg  З 26 по 29 вересня 2019 року в м. Кишинеу (Республіка Молдова) відбувся традиційний Міжнародний турнір з водного поло, присвячений пам'яті Заслуженого тренера Республіки - Олександра Болтрамовича, серед юнаків 2003 року народження та молодші, у якому брали участь три українські команди: УФК Львів,  ДУФК №1 Харків, зб. Харківської обл., "Delfin" Кишинеу (MDA)G.Osipov Кишинеу (MDA), Нептун Кишинеу (MDA) (поза конкурсом 2002 р.н.).
Продолжение...
 
Міжнародний жіночий турнір PIA-CUP 2019 // Кошице (Словаччина) 20-22.09.2019
70144447_1662856757182761_4654811179456135168_o.jpg

З 20 по 22 вересня 2019 року в Кошице (Словаччина) відбувся міжнародний жіночий турнір з водного поло PIA-CUP 2019, присвячений пам’яті Йозефа Грошика (Jozef Hrošík).

Нажаль, з фіаско розпочав свій новий тренерський шлях новий керманич жіночої збірної команди України С. Рябченко  (гол.тренер зб.Донецької обл., м.Краматорськ). Усі п'ять ігор, які відбулись в м. Кошице (Словаччина), збірна України програла з розгромним рахунком і посіла "почесне" 6-е місце. 

Організатор турніру - ŠK OLYMPIA Košice

В змаганнях брали участь: господарі змагань ŠK OLYMPIA Košice, італійський клуб CSS Verona, угорська команда ZF EGER та національні жіночі збірні Німеччини, України та Сербії.

Продолжение...
 
Кубок Львова 20-22 вересня 2019 р. Львів

ska_basey_1.jpg З 20 по 22 вересня 20019 року у Львові, в басейні спорткомплексу СКА (вул. Клепарівська, 39\А), відбувся міжнародний турнір серед чоловіків за "Кубок Львова". У турнірі брали участь : VK "RCOP" Minsk (BLR), VK "CSM Corona" Brasov (ROU),  "Ocmer" LSTW" Lodz (POL), "Elektrenai Zaibas" (LTU), UFK Lviv (UKR), "Dynamo" Lviv (UKR).

Головний суддя змаганьСидорович Ю.  (Львів)

Продолжение...
 
LIVE| LVIV OPEN WATER POLO CUP-2019 // 22.09.2019

LIVE 

15) ВК «CSM CORONA» vs ВК «Динамо» Львів» // 22.09.2019 13:15

НАЖИВО Production

 

Продолжение...
 
LIVE| LVIV OPEN WATER POLO CUP-2019 // 21.09.2019
7) ВК «Ocmer LSTW» vs ВК «CSM CORONA» // 21.09.2019 10:00

НАЖИВО Production

Продолжение...
 
Сюжет 20.09.2019 Стартував міжнародний турнір з водного поло Lviv Open Water Polo Cup – 2019
Сьогодні стартував міжнародний турнір з водного поло Lviv Open Water Polo Cup – 2019. Його у місті проводять вчетверте. Упродовж трьох днів, від 20 до 22 вересня, за перемогу будуть змагатись 6 команд.

UA: Львів Суспільне мовлення

 
Львівське ватерпольне «Динамо» розгромило чемпіона Польщі на міжнародному турнірі

У Львові стартував відкритий Кубок міста із водного поло. На міжнародному турнірі свої сили випробовують шість команд із п'яти країн – України, Білорусі, Польщі, Литви, Румунії.

Читати на сайті: https://zaxid.net/n1489470.

 
LIVE| LVIV OPEN WATER POLO CUP-2019 // 20.09.2019

1) ВК «CSM CORONA» vs ВК «Динамо» Львів» // 20/09/2019 10:00

НАЖИВО Production

Продолжение...
 
FINA World Championhips (Women) 9-15.09.2019 Funchal, Madeira (Portugal)

69886022_2431985527073667_6384619346798313472_n.jpgВ місті Funchal, Madeira (Portugal) з 9 по 15 вересня заершився чемпіонат світу з водного поло серед юніорок.

Group -А:  Hungary, USA, AustraliaJapan
Group -В:  Brazil, Netherlands (3), Kazakhstan, Spain
Group -С:  South Africa, Portugal, Italy (3)Russia (1)  
Group -D:  Greece, Canada, New ZelandChina

Чемпіонами Світу, стала збірна Росії.

Продолжение...
 
Президенту Федерації Водного Поло України п. Кучеренко. 10.09.2019 р.

Президенту
Федерації Водного Поло України
п. Кучеренко


Звертаються до Вас батьки та тренери юнацької команди Закарпатської ОК ДЮСШ «Динамо» .
Звертаємося до вас публічно, оскільки вже певний час прямий контакт з Вами відсутній . 

Продолжение...
 
М.Т. юнаки (U 12, U 14, U 16). 6-8.09.2019. За кубок "Maksymum Cup" Nurnberg (Germany)

 flag_germany.png У місті Nurnberg (Germany), з 6 по 8.09.2019 р. відбувся міжнародний юнацький турнір "Maksymum Cup" серед юнаків одразу трьох вікових категорій: U 12, U 14, U16,  р.н.та молодше. У турнірі брали участь: "VK" Borac (BIH), Elektrenai (LIT), "Golden Lions" Lviv (UKR), "VK Inviktum" Saraevo (BIH), "SG Neukolln" Berlin (GER), SSV Eslinger (GER), "Barracudas" Nurnberg (GER), "Aswahl" Bayern (GER), "Aswahl" Sachsen (GER). Команда "Golden Lions" Lviv (UKR), створена на базі школи КДЮСШ ім. Кутенко (Львів), тренер - Скиба Є.

Команда Скиби Є.  "Golden Lions" Lviv (КДЮСШ ім. Кутенко), в категорії U 12  посіла 5-е місце, U 14 та U 16 зайняли 2-e місце.

Наші вітання призерам !!!

Продолжение...
 
М.Т. юнаки (U 17). 28-30.08.2019. За кубок "Rudolfa Stofana" Koshyce (Slovakia)

 flag_slovakia.png   У місті Кошице (Словаччина), з 28-30.08.2019 р. завершився міжнародний юнацький турнір  за кубок "Rudolfa Stofana" Koshyce (Slovakia), серед юнаків 2003 р.н.та молодше. У турнірі берали участь: "VK" Szentesi (Hungary), UFK Lviv (UKRAINE), "Nerius" Zylina (Slovakia), "Slavia" Presov (Slovakia), "HK Hornet" Kochyce (Slovakia), "SK Modri Drachi" Kochyce (Slovakia).Команда UFK Lviv (UKR)програвши дві гри посіла друге місце на турнірі.

Початок ігор вказано за київським часом. 

Продолжение...
 
М.Т. юнаки (U 15). 23-25.08.2019 "Citi Koshyce Cup" (Slovakia)

 flag_slovakia.png   У місті Кошице (Словаччина), завершився міжнародний юнацький турнір, серед юнаків 2005 р.н.та молодше. У турнірі брали участь: Lviv (Ukraine), Charkiv (Ukraine), Nuiregyihaza (Hungary), "HK Hornet" Kochyce (Slovakia), "SK Modri Drachi" Kochyce (Slovakia). Команда зб. Львова , тренери Наумчик Є., та Момот В. посіла друге місце, команда х Харкова на 4-му місці.

Початок ігор вказано за київським часом. 

Продолжение...
 
EUROPEAN (U 17) WATER POLO CHAMPIONSHIPS - MEN Georgia (GEO) 11 - 18 August 2019
 flag_georgia.png  В місті  Тбілісі (Грузія), з 11 по 18 серпня 2019 року завершились фінальні ігри чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 17).

Нагадаємо, що збірна України (гол. тренер В. Момот (Львів), не змогла здобути путівку до фінальної частини.

Початок ігор вказано за місцевим часом. +1 година від київського часу.

GROUP - A   Russia, Italy-1, Turkey, Malta          

GROUP - B   Montenegro, Greece,  Romania, Georgia                                              

GROUP - C   Hungary-3, Serbia, Slovakia, Netzherlands

GROUP - D   Spain -2, Croatia, Germany, France 

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 20 из 1146