Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow Міжнародний турнір «Puchar Slowianki»
Міжнародний турнір «Puchar Slowianki» Версия для печати Отправить на e-mail
21.02.2011
puchar_slowianki.png

 З 17 по 20 березня 2011 року у м. Гожув Вєлькопольскі (Польща) збірна команда України з водного поло серед юніорів 1994 р.н. і молодше, братиме участь у міжнародному турнірі «Puchar Slowianki». У турнірі прийматиме участь 8 команд, які господарями турніру були розподілени на такі группи:

Група А: Данія, Німеччина, Швейцарія, Польща

Група Б: Великобританія, Ізраїль, Туреччина, Україна.

Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії – Лукаш Яроховскі (Польща).

Фотогалерея

  

17.03.Четвер. 2011р.

час   Білі   Сині Рахунок Рахунок по періодам
1 16:30 Данія (0) Польща (3)  5-7 (1-0; 1-2; 3-1; 0-4)
2 17:45 Німеччина (3) Швейцарія (0) 17-1 (3-1; 3-0; 7-0; 4-0)
3  протокол  Україна (3) Ізраїль (0) 12-7 (2-0; 5-1; 2-3; 3-3)
4 20:15 Туреччина (3) Великобританія (0) 10-3
(4-0; 1-1; 4-1; 1-1)


18.03.Березня. П’ятниця.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
5  протокол  Україна (6\2) Великобританія (0\4) 12-5 (2-2; 4-2; 4-1; 2-0)
6 10:15 Туреччина (6\1) Ізраїль (0\3) 12-5 (2-2; 2-1; 2-1; 6-1)
7 11:30 Німеччина (6\1) Польща (3\2) 10-3 (1-0; 3-0; 3-0; 3-3)
8 12:45 Данія (1\3) Швейцарія  (1\4)  8-8 (2-4; 1-0; 2-3; 3-1)
9 16:30 Ізраїль (3\3) Великобританія  (0\4)  6-2 (0-0; 3-1; 0-0; 3-1)
10  протокол  Туреччина  (9\1) Україна  (6\2)  13-6 (2-1; 5-0; 3-1; 3-4)
11 19:00 Швейцарія (1\4) Польща (6\2)  4-10 (0-4; 2-4; 0-1; 2-1)
12 20:15 Німеччина (9\1) Данія (1\3) 12-7 (3-0; 0-7; 0-3; 2-4)

 

ГР-А   ГР-B
Kоманди І В Н П О Різниця М
 Німеччина 3
3
0
0
9
39-11\28
1
 Польща 3 2
0
1
6 20-19\1
2
Данія  3 0
1
2
1
20-27\-7
3
 Швейцарія 3 0
1
2
1 13-35\-22
4
 
Kоманди І В Н П О Різниця М
Туреччина
0
0 0 0 0
35-14\21
1
Україна
3
2 0
1
6
30-25\5
2
Ізраїль
3 1
0 2
3 18-26\-8
3
 Великобританія 3 0 0 3
0
10-28\-18
4

 2

19.03. Субота. Півфінали:

№4 час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
13 16:30 Швейцарія (А-4) Ізраїль (B-3) 3-5  (1-0; 1-1; 0-2; 1-2)
14 17:45 Данія (А-3) Великобританія (B-4) 9-8 (e.t)  (1-1; 1-1; 2-5; 4-1\ 0-0, 1-0)
15 19:00 Польща (A-2) Туреччина (B-1) 5-12  (1-2; 2-4; 1-1; 1-5)
16  протокол  Німеччина (A-1) Україна (B-2) 9-6 (2-1; 2-1; 1-2; 4-2)

 

20.03.Неділя. Фінали:

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
17 09:00 Швейцарія (8) Великобританія (7) 6-7 (2-2, 1-0, 2-2, 1-2)
18 10:15 Ізраїль (6) Данія (5) 8-9 (1-1; 3-4; 4-1; 0-3)
19  протокол  Польща (4) Україна (3) 7-12 (3-3; 2-3; 1-2; 1-4)
20 11:30 Туреччина (1) Німеччина (2) 9-8 (3-0; 1-2; 3-3; 2-3)

 

Фінальнестановище команд:


Команди

Місце

turkey.png

Туреччина

1

germany.png

Німеччина

2

ua.png

Україна

3

flag_poland.png

Польща

4

flag_denmark.png

Данія

5

israel.png

Ізраїль

6

gb.png

 Великобританія

7

flag_switzerland.png

Швейцарія

8

 

Збірна команда України (юніори 1994 р.н.)

 

Image

 

Фотографiя Прізвище І. Амплуа Місто
1 Image Раврик Олег
воротар

"ЛДУФК" Львів

2 Image Цисельський Кирило захисник

"ДЮСШ" Одеса

3 Image Ясенєв Павло
півзахисник

"Иллічівець" Маріуполь

4 Image Лащ Олександр півзахисник

"ЛДУФК" Львів

5 Image

Шульженко Гліб

півзахисник

"ЛДУФК" Львів

6 Image Голубєв Валерій нападаючий

"ДЮСШ" Одеса

7 Image Абрамов Олександр захисник

"ХДУФК" Харків

8 Image Федоришин Дмитро півзахисник

"ЛДУФК" Львів

9 Image
Ситнік Володимир
півзахисник

"ДЮСШ" Одеса

10 Image

Цвіркун Олександр

захисник

"ЛДУФК" Львів

11 Image Свіщов Віталій захисник

"ЛДУФК" Львів

12 Image Коноварт Андрій півзахисник

"ЛДУФК" Львів

13  Image Уютов Антон півзахисник

"Иллічівець" Маріуполь

14 Image Дубневич Василь півзахисник

"ЛДУФК" Львів

15  Image Сидоров Олександр воротар Одеса "ДЮСШ"
16  Image Махарадзе Георгій тренер

"ДЮСШ" Одеса

17 Image Наумчик Євген головний тренер

"ЛДУФК" Львів

Последнее обновление ( 29.09.2016 )