Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
це
Окупанти !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Кубок Украины (Мужчины) arrow Кубок України (чоловіки) 31.07 - 04.08. 2013 р. м. Севастополь
Кубок України (чоловіки) 31.07 - 04.08. 2013 р. м. Севастополь Версия для печати Отправить на e-mail
24.07.2013

flag_ukraine.jpg

Файл:Sevastopol-COA.gif

Waterpolo Men  Фінальна гра за головний кубок країни між командами "ВК" Севастополь та "Динамо" Львів завершилась з рахунком 13-15 на користь "ВК" Севастополь. Хочется нагадати що, основний і додатковий час завершився у нічію. І лише по пенальті (3-1) Севастопольці перемогли галичан і таким чином отримали звання володарі кубка України 2013 року.

Наші вітання володарю кубка України 2013 р. "ВК" Севастополь.

 

ни          Головний суддя змагань, суддя національної категорії Висотін Володимир  м.Київ.

Zostaňte s nami, my sme vždy najlepšie a prvé! 

Avec nous, vous êtes toujours les premiers!

р-А: "Динамо" Львів, "Слобожанець" Харків, "НТУ-ХПІ" Харків.

гр-В: "Іллічівець" Маріуполь, "ВК" Севастополь, "Колос" Київська обл., "ДНУ" Дніпропетровськ.

 

Судді змагань: Гончарова Н. (МК) Харків, Белевцов В. (МК) Харків, Капінус В. (МК), Маріуполь, Серов (МК) Гомель (Білорусь), Хрустальов М. (НК) Севастополь, Головко Ю. Дніпропетровськ.

31 Липня 2013 р. Середа  1-й день. 

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1 16:00  «Динамо»  Львів (3)  «ХПІ» Харків (0)
15-8
(4-1, 4-2, 3-2,4-3)
2
17:15  "Іллічівець" Маріуполь (3)  "Колос" Київська обл. (0) 15-1 (4-0, 1-1, 5-0, 5-0)
3
18:30  "ВК" Севастополь (3)  "ДНУ" Дніпр-ськ. ( 0) 26-5 (4-1, 7-2, 8-1, 7-1)

 

  "Динамо" Львів - "ХПІ" Харків

 Судді: Хрустальов М. (НК) Севастополь, Головко Ю. (РК) Дніпропетровськ.

 Голи "Динамо": Фамера (3), Маметев(2), Цвіркун (2), Мравік (2), Алєксєєв (2), Федоришин (1), Свіщов (1), Момот (1), Шведов (1).

 Голи "ХПІ" : Однолетков (2), Плаксій (1), Сиг (1), Токаєв (1), Самойлов (1), Царьов (1), Москаленко (1).

 Вилучення "Динамо": Фамера (1), Лавришинец (1),  Алєксєєв (1).

 Пенальті: "Динамо": Раврик (1). \"ХПІ"-Токаєв (1).

 "Іллічівець" Маріуполь - "Колос" Київська обл.

 Судді: Гончарава А. (МК) Харків, Белевцов В. (МК) Харків.

 Голи "Іллічівець": Шилін (5), Дядюра (3), Обединський (3), Голодніков (2), Парфенов (1), Вишняков (1).

 Голи  "Колос": Романишин (1).

 Вилучення "Іллічівець": Акрітов (1), Парфенов (1).

 Вилучення "Колос": Резніков (1), Романишин (1), Сердюков (1)

 Пенальті: Сердюков (1)

  "ВК" Севастополь - "ДНУ" Дніпропетровськ

 Судді: Капінус В. (МК) Харків, Серов К. (МК) Гомель (Білорусь).

 Голи: "ВК" : Грудка (7), Ситник (6), Дятчик (3), Добуш (3), Нагу (2), Шарафан (1), Бурбашов (1),  Семко (1).

 Голи: "Колос" : Ророг (2), Зарева (3).

 Вилучення "ВК"  (2)\ "ДНУ" (3)

 Пенальті: "ДНУ" (3).

1 Серпня 2013 р. Четвер 2-й день. 

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
4 16:00  "ДНУ" Дніпроп-ськ (0)  "Колос" Київська обл. (3) 8-10
(1-3, 2-1, 2-2, 3-4 )
5
17:15  "Слобожанець" Харків (0)  «Динамо»  Львів (6) 5-11
(1-1, 1-4, 0-3, 3-3)
6
18:30  ВК Севастополь (6)  "Іллічівець" Маріуполь (3) 11-10 (3-1, 4-3, 1-2, 3-4)

 

 "ДНУ" Дніпропетровьк - "Колос" Київська обл. 8-10

 Судді: Капінус В. (МК) Маріуполь, Хрустальов М. (НК) Севастополь.

 Голи "ДНУ": Герасименко (3), Михайленко (2), Зарева (1).

 Голи "Колос": Часнік (3), Бондаренко (2), Костянтинов (2), Орлов (2). 

 Вилучення: "ДНУ" (7) \ Колос (4).

 Пенальті:

"Слобожанець" Харків - "Динамо" Львів 5-11

 Судді: Серов К.(МК) Гомель (БЛР), Головко Ю. (РК) Дніпропетровськ.

 Голи: "Слобожанець": Зайцев (1), Скрипник (1), Пантюков (1), Рябченко (1). 

 Голи: "Динамо": Мравік, (3), Алєксєєв (3), Лавришинец (2), Шведов (1), Бегень (1), Федоришин (1).

 Вилучення: "Слобожанець" (8)\"Динамо" (5).

 Пенальті: 0\0.

  "ВК" Севастополь - "Іллічівець" Маріуполь 11-10

 Судді: Гончарова А. (МК) Харків, Белевцоов В. (МК) Харків.

 Голи "ВК": Грудка (4),  Куско (2), Ситник (2), Симко (1), Дятчик (1), Кебало (1).

 Голи "Іллічівець": Дяков (4), Шилін (2), Голодніков (2), Парфенов (1), Бабаєнко (1).

 Вилучення: "ВК" (4) \ "Іллічівець" ((5)

 Пенальті: "Іллічівець" (1).

 

2 Серпня 2013 р. П'ятниця 3-й день. 

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
7 16:00  «ХПІ» Харків (0)  "Слобожанець" Харків (3) 8-18 (3-5, 2-6, 2-3, 1-4)
8
17:15  "Іллічівець" Маріуполь (6)  "ДНУ" Дніпропетровськ (0) 13-4 (3-0, 3-2, 5-0, 2-2)
9
18:30  "Колос" Київська обл. (3)  "ВК" Севастополь (9) 6-19 (2-3, 1-4, 2-6, 1-6)

 

 "ХПІ" Харків- "Слобожанець" Харків. 

 Судді: Капінус В (МК) Маріуполь \ Висотін В. (НК) Київ.

 Голи "ХПІ": Царьов (2), Цибульник (1), Плаксій (1), Однолетков (1), Верхових (1), Погребецький (1), Москаленко (1).

 Голи "Слобожанець": Сословский (6), Новолоков (4), Апостол (2), Скрипник (2), Колесніков (1), Єрмаков (1), Дудкін (1), Зайцев (1).  

 Вилучення: "ХПІ" (7) \ "Слобожанець" (7).

 Пенальті: "ХПІ" (1) \ "Слобожанець" (3).

 "Іллічівець " - "ДНУ"

 Судді: Гончарова А. (МК) Харків \ Хрустальов М. (НК) Севастополь.

 Голи "Іллічівець": Шилін (3), Дядюра (2), Вішняков (2), Дяков (2), Фільчаков (1), Бабаєнко (1), Парфенов (1), Обединський (1).

 Голи "ДНУ": Прокопенко (1), Ророг (1), Муту (1), Михайленко (1), 

 Вилучення: "Іллічівець" (4)\ "ДНУ" (5)

 Пенальті: "Іллічівець" (0)\ "ДНУ" (1)

 "Колос " - "ВК"

 Судді: Серов (МК) Гомель (БЛР)\ Головко (НК) Дніпропетровськ.

 Голи "Колос": Костянтинов (2), Орлов (1), Часник (1), Трейтяк (1), Клестов (1).

 Голи "ВК":  Шарафан (4), Ситник (3), Семко (2), Нагу (2), Куско (2), Добуш (2), Кебало (1), Дятчик (1), Грудка (1), Барабашов (1) 

 Вилучення: "Колос"  (4)\ "ВК" (3).

 Пенальті: "ВК" (1).

 

Gr-А  Gr-B 
Команди І
В Н П О Різниця. М
"Динамо" Львів
2
2 0 0 6 26-13\+18
1
"Слобожанец" 2
1 0 1 3 23-19\+4 2
"НТУ-ХПІ" 2
0 0 2 0 16-33\-17 3
               
Команди І В Н
П
О
differen. Plc
Севастополь 3
3 0 0 9 45-17\+28 1
"Іллічівець" 3
2 0 1 6 38-16\+22 2
"Колос" 3
1 0 2 3 17-42\-25 3
"ДНУ" 3 0 0 3 0 17-43\-26 4

 

3 Серпня 2013 р. Субота 4-й день.  1\2 Фіналів.

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
10 13:00 «ХПІ» Харків «ДНУ»  Дніпропетровськ 9-8 (3-3, 1-2, 3-0, 2-3)
11
14:15 "Іллічівець" Маріуполь «Динамо»  Львів 9-10 (0-1, 1-1, 3-3, 4-3) (1-0, 1-1)
12
15:30 "ВК" Севастополь "Слобожанець" Харків 12-9 (2-3, 3-5, 3-0, 4-1)

 

 "ХПІ" Харків- "ДНУ" Дніпропетровськ. 

 Судді: Капінус В (МК) Маріуполь \ Хрустальлв М. (НК) Севастополь.

 Голи "ХПІ": Однолетков (4), Цибульник (2), Плаксій (1), Царьов (1), Строкоус (1).

 Голи "ДНУ": Гаврилов (3), Муту (2),  Мельников (1), Ророг (1), Михайленко (1)

 Вилучення: "ХПІ" (4) \ "ДНУ" (9).

 Пенальті: "ХПІ" (1) \ "Слобожанець" (1).

  "Іллічівець" Маріуполь- "Динамо" Львів

 Судді: Белевцов В. (МК) Харків \ Висотін В. (НК) Київ.

 Голи "Іллічівець": Ратков (5), Шилін (2), Дядюра (1), Обединський (1).

 Голи "Динамо": Лавришинець (3), Фамера (1), Мравик (1), Алєксєєв (1), Момот (1), Шведов (1).

 Вилучення: "Іллічівець" (4)\ "Динамо" (5)

 Пенальті: "Іллічівець" (0)\ "Динамо" (2)

 "ВК" Севастополь- "Слобожанець" Харків

  Судді: Капінус В. (МК) Маріуполь \ Серов К. (НК) Гомель (Білорусь).

 Голи "ВК": Грудка (4), Ногу (3), Ситник (2), Добуш (1), Куско (1), Семко (1).

 Голи "Слобожанець": Зайцев (2), Колесніков (2), Сословский (2), Скрипник (1), Пантюков (1), Рябченко (1).

 Вилучення: "ВК" (3)\ "Слобожанець" (10)

 Пенальті: "ВК" (3)\ "Слобожанець" (2)

 

4 Серпня 2013 р. Неділя 5-й день.  Фінали! ball_pic.gif

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13 10:00  "ХПІ" Хаків "Колос" Київська обл. 4-5
За 5-6 місце
14
11:15  "Слобожанець" Харків "Іллічівець" Маріуполь 5-7 За 3-4 місце
15
12:30  "Динамо" Львів "ВК" Севастополь 13-15 (3:1, 4:4, 3:4, 1:2)      (0:1,1:0)  pn (1:3)

 

 "ХПІ" Харків- "Колос" Київська обл.

 Судді:  

 Голи "ХПІ":  

 Голи "Колос":  

 Вилучення: "ХПІ"  \ "Колос" .

 Пенальті: "ХПІ"  \ "Колос".

 "Слобожанець" Харків- "Іллічівець" Маріуполь

 Судді:  

 Голи "Слобожанець":  

 Голи "Іллічівець":  

 Вилучення: "Слобожанець"  \ "Іллічівець" .

 Пенальті: "Слобожанець"  \ "Іллічівець".

 "Динамо" Львів" - "ВК" Севастополь (3-1, 4-4, 3-4, 1-2) (0-1,1-0) pn (1-3)

 Судді: Белевцов В. (МК) Харків \ Серов К. (МК) Гомель (БЛР).

 Голи "Динамо": Мравек (3), Фамера (3), Грішин (2), Алєксєєв (1), Шведов (1), Момот (1), Маметьев (1), Лавришинець (1).

 Голи "ВК": Куско (4), Грудка (3), Ситник (2), Кебало (1), Нагу (1), Семко (1), Дятчик 1.

 Вилучення: "Динамо" (8) \ "ВК"  (5).

 Пенальті: "Динамо" (2) \ "ВК" (1).

 

Фінальне становище команд 

 Команди місце
 "ВК" Севастополь 1
 "Динамо" Львів 2
"іллічівець" Маріуполь 3
 "Слобожанець" Харків 4
"Колос" Київська обл. 5
"ХПІ" Харків 6
"ДНУ" Дніпропетровськ 7

 

 

Последнее обновление ( 23.09.2013 )