Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Iнтерв'ю arrow Сергій Грішин: З Мальти повернулися не з порожніми руками
Сергій Грішин: З Мальти повернулися не з порожніми руками Версия для печати Отправить на e-mail
17.07.2013

grishyn_sergiy.jpg Ватерполісти національної збірної України успішно виступили на другому відбірному турі до чемпіонату Європи, що завершився на Мальті. Наша команда, у складі якої виступало троє гравців львівського «Динамо», а саме Сергій Грішин, Дмитро Алєксєєв та Олександр Цвіркун, здобули три перемоги у чотирьох матчах. Українці обіграли Білорусь, Мальту та Ізраїль, однак не змогли нічого зробити проти натуралізованих балканців з Грузії і у підсумку поступилися цій команді. Враженнями від туру на Мальті з коресондентом Вголосу поділився нападник чемпіонів України Сергій Грішин.

Сергію, як оціниш виступ команди на Мальті?
Показали нормальний результат, яким головний тренер збірної України Валерій Завізіон залишився задоволений. Після туру на Мальті у підсумковій таблиці з 10-ого місця ми піднялися на сьоме. До шостого місця, а саме так званої групи А, нас віддаляє лише одне одне очко. Усе вирішить третій відбірний тур. 

Чи були шанси перемогти збірну Грузії?
Мабуть, нікого не здивую, якщо скажу, що головна причина нашої поразки – це натуралізація грузинами сербів та хорватів. З п’яти так званих легіонерів там є представники Сербії, Хорватії та Чорногорії. Якщо відверто, саме і ці гравці зробили усю погоду у матчі з нами. Двоє з них, якщо не помиляюся, забили нам дев’ять голів. З легіонерами збірна Грузії – зовсім інша команда. Без них гра зі збірною України була б набагато цікавішою. Можливо, ми б навіть перемогли.

Кажуть, дуже цікавий матч був з господарями.
Згоден. Після другого періоду ми програвали Мальті з рахунком 1:5. Через неправильно обрану тактику ми провалили старт поєдинку. Утім, на третій і четвертий період матчу наш тренер її змінив. Ми почали грати в таку зону, з якою суперник не знав що діяти. У них почалася паніка. Нам вдалося забити кілька голів, переламати хід поєдинку і суперник почав здаватися. Не можу не сказати також про арбітрів. Усі вони судили на користь господарів. Люди, які були на трибунах, кричали "людям в чорному", аби вони заспокоїлися і згадали що таке fair play.

При рахунку 5:1 на користь суперника, мабуть, про перемогу уже не думали.
Коли такий розрив у рахунку, справді важко наздоганяти суперника. Ми думали про те, аби більше не пропустити. Наприкінці матчу почалися уже сутички під водою. Гравці Мальти навмисно нас провокували і надіялися на допомогу арбітрів. Радий, що ми перемогли і показали справжній характер. Напевно, не всі думали, що після такого великого розриву у рахунку суперника можна і догнати, і перегнати.

Що скажеш про матч зі збірною Ізраїлю?
У цій команді є непоганий воротар і кілька гравців. Зі старту нам не пішла гра. Довгий час не могли забити гол у ворота суперника. В той час, коли ми не забивали, суперник реалізовував чи не кожний свій шанс. Зрозуміло, що один воротар і два польових гравці не можуть зробити усю гру. Це і підтвердила друга половина матчу. Якщо відверто, то цю команду ми могли обігрувати значно переконливіше, аніж 9:7.

Своє грою залишився задоволений?
Думаю, не тільки я задоволений своєю грою. Так можна сказати про усю команду. З чотирьох можливих перемог ми вибороли три. Це непоганий результат.

Чи достатньо ігрового часу отримав ти, а також твої партнери по клубу Дмитро Алєксєєв та Олександр Цвіркун?
Цвіркун вперше поїхав на такий турнір у якості гравця збірної. Зважаючи на це, він мав трішки менше ігрового часу, аніж я та Дмитро Алєксєєв.

Чи був час оглянути краєвиди Мальти?
Не було. Коли у нас був вихідний день, ми мали два тренування. Це було зумовлено тим, що нам потрібно було адаптуватися до тамтешніх умов. А у дні матчів часу було мінімум, аби організувати якісь екскурсії. Для цього нам потрібен був окремий день. Попри це, Мальта залишила дуже хороші враження. Маю на увазі те, що ми добре виступили і країна справді красива.

Богдан Пастернак, Вголос

Последнее обновление ( 15.08.2013 )