Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Ветерани arrow 7 European Championships (Masters) water pollo. 24-29.June 2013. Budapest (Hungary)
7 European Championships (Masters) water pollo. 24-29.June 2013. Budapest (Hungary) Версия для печати Отправить на e-mail
13.06.2013

 

flag_hungary.png29 червня у місті Будапешт завершився 7-й чемпіонат Європи серед ветеранів. Нагадаємо, що Україна була представлені чотирьома командами: "Європа" Ужгород 30+, "Акватіко" Львів 30+, "Мастерс" Львів 45+ та "ВК" Киів 45+.  Лише "Мастерс" Львів грав з господарями за медалі найвищого гатунку. Але, на жаль, угорці були сильнішими і здобули перемогу над львів'янами.  Кияни у цій групі за третє місце  не змогли у напруженій грі подолати команду з італійської Сіракузи (7-6) і таким чином посіли 4-те місце. В категорії 30+ "Європа" Ужгоорд в грі за 5-те місце переграла німців. Драматичною видалась гра між "Акватіко"  Львів та "Sporting" Roma (Італія). Програючи за декілька хвилин до кінця четвертого періоду з різницею у три гола, львів'яни під керівництвом Євгена Носіка знайшли в собі сили зрівняти рахунок за декілька секунд  до кінця четвертого періоду -  8-8 та перевели гру у додатковий час. В ці два періоди по 3 хв.  львів'ян вже було не зупинити. Перемога 11-10! Бронзові  та срібні медалі "Акватіко" Львів 30+ та "Мастерс" Львів 45+ їдуть до Львова!!!
    Наші вітання призерам чемпіонату Європи командам: "Мастерс" та "Акватіко" всі Львів.

 

Всі результати ігор дивіться тут:  the microsite here. 

 

AGE GROUP 30+   TEAMS (in order of draw)

Group A

Russian Beaver / RUS, SV Bayer Uerdingen / GER, WPC Somovi Belgrade/ S RB, WPC Belgrade / SRB, Euro Sporting Rome  / ITA, Zhemchuzina Moscow / RUS.

   Group B  30+                      

WP Masters Rapid Bucharest / ROU , Aquatico Lviv / UKR, SZUV TE Szeged / HUN, ASD Camonaco  / ITA, ACS Brenntag Romania / ROU, WPC Europe Uzhgorod / UKR.

AGE GROUP 35+   TEAMS (in order of draw)

ASD Pallanuoto Milan / ITA, WP Masters Antalyaspor / TUR, Demeter Eger / HUN.

 

AGE GROUP 40+   TEAMS (in order of draw)

 Group A        

Nuoto Catania/ITA, Imperial Sport Chisinau / MDA, Euro Sporting Rome / ITA, Dubrovnik Masters  /CRO, SV Halle/Saale / GER                                                                       

 Group B

VK Veteran 70 Split/CRO,  SV Bayer Uerdingen/ G ER, PVK H2O Polo Piestany / SVK, Helsingfors Simsallskap / FIN WPC YBL Budapest/HUN.


AGE GROUP 45+  TEAMS (in order of draw)

  Group AM

Socchi/RUSWPC Masters Lviv / UKR, SV Blau Weiss Bochum / GERCC Ortigia Syrakuse / ITA.

 

 

  Group B

WPC Kiev / UKR, WSG Oberhausen / GER,  Vidam Vizilovak Budapest / HUN, Partizan Belgrade / SRB, Masters St. Petersburg / RUS.     

 

AGE GROUP 50+   TEAMS (in order of draw)                                                                                   

  Group A               

PSV Eindhoven / NED, Club Universant St. Petersburg / RUS, Old Boys Prague / CZE, Euro Sporting Rome/ ITA.

 

AGE GROUP 55+    TEAMS (in order of draw)

Water Polo Masters Moscow / RUS, Euro Sporting Rome / ITA, SV Neptun Berlin-Koepenick / GER, HZC de Robben Hilversum / NED, SV Cannstatt / GER

 

AGE GROUP 60+   TEAMS (in order of draw)

SV Cannstatt/GER, PVK H2O Piestany / SVK, SC Kalev Tallinn / EST, Helsingfors Simsallskap / FIN, RN Bogliasco / ITASC Duesseldorf 98 / GER.         

                                 

AGE GROUP 65+    TEAMS (in order of draw)

SG Handwerk Magdeburg / GERSV Poseidon Hamburg/GER, SV Cannstatt / GER. 

 

7 EUROPEAN WATER POLO MASTERS

CHAMPIONSHIPS 2013

24 TO 29 JUNE 2013 – BUDAPEST/HUNGARY  

 

MATCH SCHEDULE

 

 

Day One (Monday, 24 June)                                          

POOL 1                                                                               

 

30+ (A)           Russian Beavers/ RUS – Zhemchuzina Moscow/ RUS. 8-5

30+ (A)           WPC Somovi Belgrade/ SRB – WPC Belgrade/ SRB. 2-8

30+ (A)           SV Bayer Uerdingen/ GER – Euro Sporting Rome/ ITA.   7-10

40+ (A)           Euro Sporting Rome/  ITA – Dubrovnik Masters/ CRO. 7-11

40+ (A)           Imperial Sport Chisinau/ MDA – SV Halle/Saale/ GER. 10-3

 

50+ (B)          Simsallskap/ FIN – VK Veterani Sibenik/ CRO. 13-3

50+ (A)           PSV Eindhoven/ NED – Euro Sporting Rome/ ITA. 2-7

30+ (Women) ASC SC Argentario/ ITA – BVSE Sunday Girls Budapest/ HUN. 4-9

30+ (Women) PVKSE Honved Budapest/ HUN – WPC English Roses/ GBR  8-4

35+                 ASD Pallanuoto Milan\ ITA – Demeter Eger/ HUN 3-12

 

POOL 2

55+      SV Neptun Berlin-Koepenick/ GER – HZC de Robben Hilversum/NED. 4-7

55+                 Euro Sporting Rome/ ITA – SV Cannstatt/GER. 4-6

45+ (A)          SV Blau-Weiss Bochum/ GER – CC Ortigia Syrakuse/ITA    5-4

45+ (A)           WPC Masters Lviv/ UKR – Esti Izmir/ TUR  14-11 (3-1, 4-3, 3-3, 4-4)

 

 

30+ (B)    WPC Masters Rapid Bucharest/ ROU – WPC Europe Uzhgorod/ UKR 6-8

30+ (B)           Aquatico Lviv/UKR – ASD Camonaco/ ITA 8-7

30+ (B)           SZUV TE Szeged/ HUN – ACS Brenntag Romania/ ROU. 3-3

50+ (B)      BVSE Sunday Boys Budapest/ HUN – Dynamo Masters Moscow/ 

50+ (A)         Club Universant St. Petersburg/RUS – Old Boys Prague/CZE.  3-7

                           

POOL 3                                                                               

65+                 SG Handwerk Magdeburg/GER – SV Cannstatt/GER. 9-4

60+                 SV Cannstatt/GER – SC Duessseldorf 98/GER.  4-9

60+                 PVK H2O Polo Piestany/SVK – RN Bogliasco/ITA   11-4

60+                 SC Kalev Tallinn/EST – Helsingfors Simsallskap/FIN. 16-0

 

 

45+ (B)           WSG Oberhausen/ GER – Masters St. Petersburg/ RUS.  6-9

45+ (B)           Vidam Vizilovak Budapest/ HUN – Partizan Belgrade/ SRB. 4-3

45+ (B)           WPC Kiev/UKR – Slavia Bratislava/SVK. 9-2 (2-1, 2-0, 2-0, 1-0)

40+ (B)           PVK H2O Polo Piestany/ SVK – Helsingfors Simsallskap/ FIN.   4-8

40+ (B)           SV Bayer Uerdingen/ GER – WPC YBL Budapest/ HUN    7-4

                                  

POOL 1                                                                               

40+ (A)           SV Halle/Saale/GER – Euro Sporting Rome/ITA.  5-11

40+ (A)           Nuoto Catania/ITA – Imperial Sport Chisinau/MDA. 3-8

35+              WP Masters Antalyaspor/TUR – ASD Pallanuoto Milan/ ITA.  6-9 

45+ (B)           Slavia Bratislava/SVK – Partizan Belgrade/SRB.  5-8

45+ (B)          WPC Kiev/ UKR – WSG Oberhausen/GER.   7-1. (2-1, 2-0, 2-0, 1-0)

 

60+                 Simsallskap/FIN – RN Bogliasco/ITA   5-6

60+                 PVK H2O Polo Piestany/SVK – SV Cannstatt/GER

60+                 SC Duesseldorf 98/GER – SC Kalev Tallinn/EST

30+ (Women) BVSE Sunday Girls Budapest/ HUN – WPC English Roses/ GBR

30+ (Women) ASC SC Argentario/ ITA – PVKSE Honved Budapest/ HUN 

 

POOL 2

50+ (B)        VK Veterani Sibenik/CRO – Dynamo Masters Moscow/RUS. 3-16

40+ (B)          VK Veteran 70 Split/CRO – SV Bayer Uerdingen/GER

55+               SV Cannstatt/GER – SV Neptun Berlin-Koepenick/GER  

55+               Water Polo Masters Moscow/RUS – Euro Sporting Rome/ITA 

 

30+ (A)           Zhemchuzina Moscow/ RUS – WPC Belgrade/ SR

30+ (A)           Euro Sporting Rome/ITA – WPC Somovi Belgrade/SRB

30+ (A)           Russian Beavers/RUS – SV Bayer Uerdingen/GER. 1-2

40+ (B)           WPC YBL Budapest/HUN – PVK H2O Polo Piestany/SVK

50+ (B)           Simsallskap/FIN – BVSE Sunday Boys Budapest/HUN                              

POOL 3                                                                               

30+ (B)           WPC Europe Uzhgorod/UKR – ASD Camonaco/ITA. 9-7. (2-3, 2-1,  3-2, 2-1)

30+ (B)           ACS Brenntag Romania/ROU – Aquatico Lviv/UKR. 7-7 (3-1, 1-3, 2-2, 1-1)

30+ (B)       WP Masters Rapid Bucharest/ROU – SZUV TE Szeged/HUN  

65+             SV Poseidon Hamburg/GER – SG Handwerk Magdeburg/GER

 

50+ (A)           Euro Sporting Rome/ITA – Old Boys Prague/CZE 

50+ (A)           PSV Eindhoven/NED – Club Universant St.Petersburg/RUS.  6-4

45+ (B)        Masters St. Petersburg/RUS – Vidam Vizilovak Budapest/HUN. 5-12  

45+ (A)           Esti Izmir/TUR – SV Blau-Weiss Bochum/GER. 4-8

45+ (A)           Socchi/RUS – WPC Masters Lviv/UKR  7-14 (2-2, 0-4, 2-4, 3-4)

 

Day Three (Wednesday, 26 June)                                           

 

POOL 1                                                                              

45+ (A)           CC Ortigia Syrakuse/ITA – Esti Izmir/TUR   6-3

45+ (A)           SV Blau-Weiss Bochum/GER – Socchi/RUS.  6-5

50+ (A)      Club Universant St. Petersburg/ RUS – Euro Sporting Rome/ITA   7-8

30+ (B)           ASD Camonaco/ITA – ACS Brenntag Romania/ROU  2-8

60+                 SC Kalev Tallinn/ EST – SV Cannstatt/ GER.  9-4

60+                 PVK H2O Polo Piestany/ SVK – Helsingfors Simsallskap/ FIN 

60+                  RN Bogliasco/ ITA – SC Duesseldorf 98/ GER

30+ (Women) PVKSE Honved Budapest/HUN – BVSE Sunday Girls Budapest/HUN 

18.00   511      50+ (B)           Dynamo Masters Moscow/RUS – Helsingfors Simsallskap/FIN 

19.00   203      35+                 Demeter Eger/HUN – WP Masters Antalyaspor/TUR 

 

POOL 2

55+                 HZC de Robben Hilversum/NED – SV Cannstatt/ GER. 5-5

55+                 SV Neptun Berlin-Koepenick – Water Polo Masters Moscow/ RUS.   6-7

40+ (A)           Dubrovnik Masters/CRO – SV Halle/Saale/ GER  10-5

40+ (A)           Euro Sporting Rome/ITA – Nuoto Catania/ ITA  9-6

 

30+ (B)           SZUV TE Szeged/ HUN – WPC Europe Uzhgorod/  UKR  7-4 (1-1, 3-2, 2-1, 1-0) 

30+ (B)           Aquatico Lviv/UKR – WP Masters Rapid Bucharest/ROU 5-8  ( 2-3,  1-2,  2-1,  0-2 )

45+ (B)         Partizan Belgrade/SRB – Masters St. Petersburg/RUS  10-4 

45+ (B)           WSG Oberhausen/GER – Slavia Bratislava/SVK  8-12 

45+ (B)           Vidam Vizilovak Budapest/HUN – WPC Kiev/UKR   8-7  (0-2, 2-3, 4-1, 2-1) 

                  

POOL 3                                                                               

40+ (B)           PVK H2O Polo Piestany/SVK – VK Veteran 70 Split/ CRO. 5-8

65+                 SV Cannstatt/GER – SV Poseidon Hamburg/GER.   5-6

50+ (A)           Old Boys Prague/CZE – PSV Eindhoven/NED  6-6

30+ (A)           WPC Belgrade/ SRB – Euro Sporting Rome/ ITA  5-7

 

15.00   116      30+ (A)           SV Bayer Uerdingen/ GER – Zhemchuzina Moscow/ RUS 

16.00   118      30+ (A)           WPC Somovi Belgrade/SRB – Russian Beavers/RUS

17.00   906      30+ (Women) WPC English Roses/GBR – ASC SC Argentario/ITA

18.00   512      50+ (B)           BVSE Sunday Boys Budapest/HUN – VK Veterani Sibenik/CRO

19.00   312      40+ (B)           Helsingsfors Simsallskap/ FIN – WPC YBL Budapest/ HUN  

 

Day Four (Thursday, 27 June)                                      

POOL 1                                                                               

10.00   416      45+ (B)           Slavia Bratislava/ SVK – Masters St. Petersburg/ RUS

11.00   417      45+ (B)           WPC Kiev/UKR – Partizan Belgrade/ SRB  

12.00   418      45+ (B)           WSG Oberhausen/ GER – Vidam Vizilovak Budapest/ HUN  

 

 

15.00   122      30+ (A)           Zhemchuzina Moscow/RUS – Euro Sporting Rome/ ITA 

16.00   123      30+ (A)           Russian Beavers/RUS – WPC Belgrade/ SRB

17.00   124      30+ (A)           SV Bayer Uerdingen/GER – WPC Somovi Belgrade/ SRB 

18.00   607      55+                 Water Polo Masters Moscow/RUS – HZC de Robben Hilversum/ NED 

19.00   608      55+                 Euro Sporting Rome/ITA – SV Neptun Berlin-Koepenick/ GER 


POOL 2

10.00   804      65+                 SV Poseidon Hamburg/GER – SV Cannstatt/ GER

11.00   313      40+ (B)           VK Veteran 70 Split/COR – Helsingfors Simsallskap/FIN   

12.00   314      40+ (B)           SV Bayer Uerdingen/GER – PVK H2O Polo Piestany/SVK   

 

15.00   513      50+                 P1 Place 5/8 (3A vs 4B)

16.00   514      50+                 P2 Place 5/8 (3B vs 4A) 

17.00   610      60+                 SV Cannstatt/GER – Helsingfors Simsallskap/FIN

18.00   611      60+                 PVK H2O Polo Piestany/SVK – SC Duesseldorf 98 

19.00   612      60+                 RN Bogliasco/ITA – SC Kalev Tallinn/EST

 

Day Four (Thursday, 27 June)                                      

POOL 3                                                                              

10.00   119      30+ (B)           WPC Europe Uzhgorod/UKR – ACS Brenntag Romania/ROU

11.00   120      30+ (B)           WP Masters Rapid Bucharest/ROU – ASD Camonaco/ITA   

12.00   121      30+ (B)           SZUV TE Szeged/HUN – Aquatico Lviv/UKR

 

 

15.00   419      45+ (A)           Socchi/RUS – CC Ortigia Syrakuse/ITA  

16.00   420      45+ (A)           WPC Masters Lviv/UKR – SV Blau-Weiss Bochum/GER

17.00   204      35+                 WP Masters Antalyaspor/TUR – Demeter Eger/HUN 

18.00   315      40+ (A)           Nuoto Catania/ITA – Dubrovnik Masters/CRO 

19.00   316      40+ (A)           Imperial Sport Chisinau/MDA – Euro Sporting Rome/ITA   

 

Day Five (Friday, 28 June)                                              

POOL 1                                                                              

09.00   515      50+                 Place 7/8 (P1L vs P2L)

10.00   516      50+                 Place 5/6 (P1W vs P2W) 

11.00   613      60+                  SV Cannstatt – RN Bogliasco/ITA   

12.00   421      45+ (A)           Esti Izmir/TUR - Socchi/RUS  

13.00   609      55+                 SV Cannstatt/GER – Water Polo Masters Moscow/ RUS

 

15.00   423      45+ (B)           Masters St. Petersburg/RUS – WPC Kiev/ UKR 

16.00   125      30+ (A)           WPC Somovi Belgrade/SRB – Zhemchuzina Moscow/RUS

17.00   517      50+                 SF1 (1A vs 2B) 

18.00   518      50+                 SF2 (1B vs 2A) 

19.00   128      30+ (B)           Aquatico Lviv/UKR – WPC Europe Uzhgorod/ UKR  

 

POOL 2

09.00   205      35+                 ASD Pallanuoto Milan/ITA – WP Masters Antalyaspor/TUR

10.00   317      40+ (A)           SV Halle/Saale/GER – Nuoto Catania/ITA

11.00   614      60+                 PVK H2O Polo Piestany/SVK – SC Kalev Tallinn/EST   

 

15.00   424      45+ (B)           Partizan Belgrade/SRB – WSG Oberhausen/GER

16.00   126      30+ (A)           WPC Belgrade/SRB – SV Bayer Uerdingen/GER  

17.00   907      30+ (Women) SF1 (1 vs 4)

18.00   319      40+ (B)           WPC YBL Budapest/HUN – VK Veteran 70 Split/CRO

19.00   129      30+ (B)           ASD Camonaco/ITA – SZUV TE Szeged/HUN 

 

Day Five (Friday, 28 June)                                             

 

POOL 3                                                                             

09.00   805      65+                 SG Handwerk Magdeburg/GER – SV Poseidon Hamburg/GER

10.00   318      40+ (A)           Dubrovnik Masters/CRO – Imperial Sport Chisinau/MDA

11.00   615      60+                 Helsingfors Simsallskap/FIN – SC Duesseldorf 98/GER   

12.00   422      45+ (A)           CC Ortigia Syrakuse/ITA – WPC Masters Lviv/UKR

13.00   610      55+                 HZC de Robben Hilversum/NED – Euro Sporting Rome/ITA

 

15.00   425      45+ (B)           Vidam Vizilovak Budapest/HUN – Slavia Bratislava/SVK  

16.00   127      30+ (A)           Russian Beavers/RUS – Euro Sporting Rome/ITA

17.00   908      30+ (Women) SF2 (2 vs 3) 

18.00   320      40+ (B)           Helsingfors Simsallskap/FIN – SV Bayer Uerdingen/GER 

19.00   130      30+ (B)           WP Masters Rapid Bucharest/ROU – ACS Brenntag Romania/ROU   

  

Day Six (Saturday, 29 June)                                         

 

POOL 1                                                                              

09.00   806      65+                 SV Cannstatt/GER – SG Handwerk Magdeburg/GER

10.15   617      60+                 Place 1/2 (1 vs 2) 

11.30   611      55+                  Place 1/2 (1 vs 2)   

12.45   206      35+                 Demeter Eger/ HUN – ASD Pallanuoto Milan/ ITA   

 

14.00   909      30+ (Women) Place 1/2 (SF1 W vs SF2 W)

15.15   519      50+                 Place 1/2 (SF1 W vs SF2 W)

16.30   429      45+                 Place 1/2 (1A vs 1B)

17.45   234      40+                 Place 1/2 (1A vs 1B) 

19.00                                      Closing Ceremony (Pool 1/2) 

19.15   134      30+                 Place 1/2 (1A vs 1B)  

 

POOL 2

09.00   321      40+                 Place 9/10 (5A vs 5B)

10.15   618      60+                 Place 3/4 (3 vs 4) 

11.30   612      55+                  Place 3/4 (3 vs 4)   

12.45   322      40+                 Place 7/8 (4A vs 4B)   

 

14.00   910      30+ (Women) Place 3/4 (SF1 L vs SF2 L)

15.15   520      50+                 Place 3/4 (SF1 L vs SF2 L)

16.30   430      45+                 Place 3/4 (2A vs 2B)

17.45   325      40+                 Place 3/4 (2A vs 2B) 

19.00                                      Closing Ceremony (Pool 1/2) 

19.15   135      30+                 Place 3/4 (2A vs 2B)  

 

Day Six (Saturday, 29 June)                                         

 

POOL 3                                               

09.00   616      60+                 Place 5/6 (5 vs 6)

10.15   426      45+                 Place 9/10 (5A vs 5B) 

11.30   427      45+                  Place 7/8 (4A vs 4B)   

12.45   428      45+                 Place 5/6 (3A vs 3B)   

 

14.00   323      40+                 Place 5/6 (3A vs 3B)

15.15   131      30+                 Place 11/12 (6A vs 6B)

16.30   132      30+                 Place 9/10 (5A vs 5B)

17.45   133      30+                 Place 7/8 (4A vs 4B) 

19.00                                      Closing Ceremony (Pool 1/2) 

19.15   136      30+                 Place 5/6 (3A vs 3B)  

 

After publishing the match schedule no change in the matches are possible at any time!

 

If a team will not show up, the respective match will not be played!

                                                                                                                      By 2 June 2013

 

 

 

                                                                                    

Последнее обновление ( 14.06.2015 )