Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow ХІV традиційний міжнародний турнір “Baltic Amadeus Trophy” юнаки 1995 р.н. і мол. Вільнюс (Литва)
ХІV традиційний міжнародний турнір “Baltic Amadeus Trophy” юнаки 1995 р.н. і мол. Вільнюс (Литва) Версия для печати Отправить на e-mail
24.10.2012

flag_lithuania.png  З 25-28  у м Вільнюс відбувся міжнародний турнір серед юнаків 1995 р.н. та мол. “Baltic Amadeus Trophy”. Серад команд учасниць - команда Львівського училища фізичної культури 1996 рр. нар. Команди були поділені організаторами на дві підгрупи по 5 команд. Після попередніх ігор в підгрупах відбудуться півфінали і фінали.
Склад підгруп і розклад ігор:

Група - А \ «GKPW»  Gorzow (POL), "Turun Uimarit" Turku (FIN), "Raduga” Moscow (RUS), “COR” Brest (BLR), "Vndens Sporto Mokykla" Vilnius (LTU).

Група - Б \ «UFK» Lviv (UKR),  Austrijos Rinktine (AUT), “Torpedo” Moscow (RUS), “UOR” Moscow rg. (RUS), "Alytus" Kaunas (LTU).          

 

25 oktober 2012 Thursday  Day-1  Vilnius.

time Прапор
White Blue Прапор
Score Score of period
1
12:30
flag_poland.png
 Gorzow (POL) (0)  Raduga Moscow (RUS) (3) flag_russia.png 1-21
 
2
13:20 flag_lithuania.png  "Alytus" Kaunas (LTU) (0)  «UFK» Lviv (UKR) (3) flag_ukraine.jpg 3-16  
3 14:10 flag_russia.png   Moscow rg. (RUS) (3)  Torpedo Moscow (RUS) (0) flag_russia.png 4-3  
4 15:00 flag_lithuania.png
 Vilnius (LTU) (0)
 Raduga Moscow (RUS) (6) flag_russia.png 8-13  
5 15:50 flag_belarus.png  “COR” Brest (BLR) (0)  Turku (FIN) (3) flag_finland.png 6-9  
6 16:40 flag_austria.png  Rinktine (AUT) (3)  "Alytus" Kaunas (LTU) (0) flag_lithuania.png 12-4  

 

26 oktober 2012  Friday  Day-2  Vilnius.

time Прапор
White Blue Прапор
Score Score of period
7
09:00
flag_russia.png  Torpedo Moscow (RUS) (6)   «UFK» Lviv (UKR) (3) flag_ukraine.jpg 11-2  
8
09:50 flag_finland.png  Turku (FIN) (3)  Vilnius (LTU) (0) flag_lithuania.png 4-11  
9 10:40 flag_poland.png  Gorzow (POL) (1)  “COR” Brest (BLR) (1) flag_belarus.png 5-5  
10 11:30 flag_russia.png  Torpedo Moscow (RUS) (9)  "Alytus" Kaunas (LTU) (0) flag_lithuania.png 10-4  
11 12:20 flag_russia.png   Moscow rg. (RUS) (6)  Rinktine (AUT) (3) flag_austria.png  12-3  
12 13:10 flag_russia.png  Raduga Moscow (RUS) (9)  “COR” Brest (BLR) (1) flag_belarus.png 15-1  
 
13 14:00 flag_lithuania.png  Vilnius (LTU) (3)  Gorzow (POL) (1) flag_poland.png 13-7  
14 14:50 flag_austria.png  Rinktine (AUT) (4)  «UFK» Lviv (UKR) (4) flag_ukraine.jpg 5-5  
15 15:40 flag_russia.png  Moscow rg. (RUS) (9)  "Alytus" Kaunas (LTU) (0) flag_lithuania.png 18-4  
16 16:30 flag_russia.png  Raduga Moscow (RUS) (12)  Turku (FIN) (3) flag_finland.png 15-2  

 

27 oktober 2012 Saturday   Day-3  Vilnius.  1\2 Finals

time Прапор
White Blue Прапор
Score Score of period
17
08:00
flag_austria.png  Rinktine (AUT)  Torpedo Moscow (RUS) flag_russia.png 4-16  
18 08:50 flag_russia.png  Moscow rg. (RUS)  «UFK» Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 18-4  
19 09:40 flag_lithuania.png  Vilnius (LTU)  “COR” Brest (BLR) flag_belarus.png 7-4  
20
10:30 flag_poland.png  Gorzow (POL)  Turku (FIN) flag_finland.png 4-11  
 1\2 Finals
21
13:00 flag_finland.png Turku (FIN) «UFK» Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 5-19  
22
14:00 flag_austria.png Rinktine (AUT) “COR” Brest (BLR) flag_belarus.png 16-4  
23
15:00 flag_russia.png Moscow rg. (RUS) Vilnius (LTU) flag_lithuania.png 9-5  
24 16:00 flag_russia.png А-1 В-2 flag_russia.png 10-11  

 

28 oktober 2012  Sunday  Day-4  Vilnius.  Finals.

time Прапор
White Blue Прапор
Score Score of period
25
09:00
flag_lithuania.png "Alytus" Kaunas (LTU) Gorzow (POL) flag_poland.png 6-8 9-10 places
26
10:00 flag_finland.png Turku (FIN) “COR” Brest (BLR) flag_belarus.png 3-4 7-8 places
27 11:00 flag_ukraine.jpg «UFK» Lviv (UKR) Rinktine (AUT) flag_austria.png ball_pic.gif 5-6 places
28 12:00         ball_pic.gif 3-4 places
29 13:00         ball_pic.gif 1-2 places

 

               Final position of teams.

  Teams places
    1
    2
    3
    4
flag_austria.png Rinktine (AUT) 5
flag_ukraine.jpg «UFK» Lviv (UKR) 6
flag_belarus.png “COR” Brest (BLR) 7
flag_finland.png Turku (FIN) 8
flag_poland.png Gorzow (POL) 9
flag_lithuania.png "Alytus" Kaunas (LTU) 10

 

 

Последнее обновление ( 03.07.2013 )