Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Ветерани arrow Міжнародний турнір серед ветеранів м.Ужгород! 18-19 серпня 2012р.
Міжнародний турнір серед ветеранів м.Ужгород! 18-19 серпня 2012р. Версия для печати Отправить на e-mail
19.08.2012

Герб    В столиці Закарпаття Ужгороді 18-19 серпня крім футболу «Говерла» -  «Металіст» відбулось більш цікаве спортивне дійство, яке викликало великий інтерес у спортивної громадськості та жителів міста – міжнародний турнір  з водного поло серед ветеранів, в якому взяли участь команди «Цервена Звєзда» Белград (Сербія), та українські команди «Динамо» Львів  та збірна Закарпатської області (сформована з вихованців ужгородського водного поло, які в даний час проживають на території чотирьох держав).

 Image Image
 Image  Image
 Басейн м.Ужгород  Кар'єр м.Ужгород  Кар'єр м.Ужгород  Басейн м.Ужгород

Родзинкою цього турніру було те, що ігри відбувались не в басейні, який зараз зруйновано і на його місці будується розважальний центр, а на затопленому гранітному кар’єрі ужгородського району Радванка, звідки і назва турніру: «Кубок Ужгородського Кар’єру». Результати ігор: «Цервена Звєзда»-«Динамо»-10:9, «Цервена Звєзда»-Закарпатська обл.-6:11. Закарпатська обл..-«Динамо»-6:8. Таким чином Кубок завоювала команда Закарпатської області, на другому місці динамівці Львова. Приз за найкрасивіший гол отримав гравець команди «Динамо» Львів майстер спорту Радянського Союзу Колмаков Сергій. Ветерани водного поло Закарпатського краю доклали багато зусиль та душі задля організації цих змагань. Проведення турніру стало справжнім святом для любителів водного поло Закарпаття, адже цей вид спорту в Ужгороді один із найпопулярніших і має давню історію. Тут у свій час було виховано чимало відомих спортсменів - збірників України, учасників Олімпійських ігор та чемпіонатів Світу і Європи, недавні вихованці продовжують грати за провідні закордонні клуби та українські клуби: О. Тишківський ( Хорватія), Д. Лавришинець (Франція), В. Яночко ( Португалія), В. Момот («Динамо» Львів). На жаль, у зв’язку з відсутністю басейну, цей вид спорту в Ужгороді сьогодні приречений на вимирання.

P.S. Наш сайт спеціально до виборів готує матеріал про стан та долю плавальних басейнів України, в яких були підготовлені учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів Світу та Європи (в тому числі і чемпіони цих змагань)

Последнее обновление ( 08.10.2012 )