Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow "Відкритий Кубок Бреста ( Юнаки 1995 р.н. та мл. ) 17-21 січня 2012р.
"Відкритий Кубок Бреста ( Юнаки 1995 р.н. та мл. ) 17-21 січня 2012р. Версия для печати Отправить на e-mail
15.01.2012
flag_belarus.png  В  м. Брест (Білорусь) терміном з 17 до 21 січня 2012 року триває міжнародний турнір серед юнаків 1995 рр.нар. і молодші "Відкритий Кубок Бреста". В цих змаганнях братиме участь  команда Львівського училища фізичної культури. Суперниками наших земляків будуть команди: м. Бреста (Білорусь),м. Вільнюса (Литва), м. Кишинева (Молдова), "Радуга" м. Москва  (Росія), "Торпедо" м. Москва (Росія).

          З метою якісної підготовки до змагань чемпіонату України 2012 року, та зважаючи  на те, що у 2013 році відбудеться чемпіонат Європи серед юніорів 1996 року народження, команда Львова, яка змагатиметься за "Кубок Бреста" укомплектована в основному спортсменами 1996-97 років народження.   

 

17  Січня  2012р. Вівторок  1 -й день.  

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
1
14:00
 Кишинів (Молдова) (3)  Львів "УФК" (Україна) (0)
8-7
(3-1; 1-1; 2-2; 2-3)
2
15:20  "Торпедо" (Москва) (3)  "Радуга" (Москва) (0) 9-4
(2-0; 3-1; 1-0; 2-3)
3 16:40
 Брест (Білорусь) (3)  Вільнюс (Литва) (0) 15-10
(6-1; 2-4; 3-1; 4-4)

 

18  Січня  2012р. Середа  2 -й день.  
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
4
11:00
 Кишинів (Молдова) (6)  "Радуга" (Москва) (0) 8-5
(2-1; 5-2; 0-1; 1-1)
5
12:20
 Львів "УФК" (Україна) (0)  Брест (Білорусь) (6) 8-9
2-1; 1-2; 1-6; 4-0)
6 14:00
 Вільнюс (Литва) (3)  "Торпедо" (Москва) (6) 7-11
(1-3; 1-2; 1-3; 4-3)

 

  19  Січня  2012р. Четвер 3 -й день.  
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
7
11:00  "Радуга" (Москва) (3)  Львів "УФК" (Україна) (0) 10-9
(1-1; 2-3; 2-3; 5-2)
8
12:20  Кишинів (Молдова) (9)  Вільнюс (Литва) (3) 17-5
(3-0; 5-2; 4-2; 5-1)
9 13:40  Брест (Білорусь) (6)  "Торпедо" (Москва) (6) 5-8
(1-3; 1-0; 1-2; 2-3)

 

20  Січня  2012р. П'ятниця  4 -й день.  
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
10
11:00  "Торпедо" (Москва) (9)  Львів "УФК" (Україна) (0) 6-4
(2-0; 1-2; 1-1; 2-1)
11
12:20
 Вільнюс (Литва) (6)  "Радуга" (Москва) (3) 6-5
(1-0; 1-1; 2-1; 2-3)
12 13:40  Брест (Білорусь) (6)  Кишинів (Молдова) (12) 2-8
(1-2; 0-1; 1-2; 0-3)

 

21  Січня  2012р. Субота 5 -й день.  
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
13
10:30  "Радуга" (Москва) (3)  Брест (Білорусь) (9) 6-12
(1-3; 1-2; 1-2; 3-5)
14
11:50
 "Торпедо" (Москва) (9)  Кишинів (Молдова) (15) 3-7
(1-2; 1-4; 0-1; 1-0)
15 13:10
 Львів "УФК" (Україна) (0)  Вільнюс (Литва) (9) 5-7
(1-1; 1-1; 2-3; 1-2)
 
Фінальне становище команд  21.01.2012 р. 
            
Команди I В Н П О Різниця Місце
flag_moldova.png Кишинів (Молдова) 5 5
0
0
15
  1
flag_russia.png "Торпедо" (Москва) 5 3
0
2
9   2
flag_belarus.png Брест (Білорусь) 5 3
0
2
9
  3
flag_lithuania.png Вільнюс (Литва) 5 3
0
2
9
  4
flag_russia.png "Радуга" (Москва) 5 1
0
4
3
  5
flag_ukraine.jpg Львів "УФК" (Україна)
5 0
0
5
0
  6

 

Последнее обновление ( 16.02.2012 )