Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow 3-й тур Чемпіонат України. Юніори 1993 р.н.та мл. 21-25.11.2011. Фінали.
3-й тур Чемпіонат України. Юніори 1993 р.н.та мл. 21-25.11.2011. Фінали. Версия для печати Отправить на e-mail
17.11.2011

  flag_ukraine.jpg  У м. Харкові з 21-25.11. за 1-6 місце, та м.Дніпропетровськ з 23-25.11. за 7-10 місце, проходили  змагання 3-го фінального туру, відкритого чемпіона України, у віковій категорії 1993 р.н. та молодше.  Після запеклої боротьби, команди остаточно посіли такі місця: 1) "ДЮСШ" м.Одеса, 2) "Дельфін" м.Кишинеу (Молдова), 3) зб.Харківської обл., 4) "ЛДУФК" м.Львів, 5) зб. м.Севастополь, 6) "Іллічівець" м.Маріуполь, 7) Харківська обл.-2, 8) Харківська обл.-3, 9) СДЮШОР ДНУ м.Днепропетровськ, 10) "ЭСКАРИАЛ"  м. Кривий Ріг.

   Наші вітання чемпіонам України - "ДЮСШ" м.Одеса, та призерам!

21  Листопада Понеділок  2011р. 1-й день. м.Харків

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
41
11:00
 зб. м.Севастополь (2)
 "Дельфін" м.Кишинеу (13) 10-10
(2-2, 4-1, 2-4, 2-3)
42
12:15
 "ЛДУФК" м.Львів (9)  "ДЮСШ" м.Одеса (13) 6-5 (1-0, 2-2, 1-2, 2-1)
43 13:15  зб.Харківської обл. (13)  "Іллічівець" м.Маріуполь (1) 9-0
(3-0, 2-0, 1-0, 3-0)

 

22  Листопада 2011р. Вівторок   2-й день. м. Харків
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
44 11:00
 "ЛДУФК" м.Львів (9)  "Дельфін" м.Кишинеу (16) 10-11
(3-1; 2-3; 4-2; 1-5)
45 12:15
 "Іллічівець" м.Маріуполь (1)  зб. м.Севастополь (5) 2-9
(1-0; 0-4; 0-2; 1-3)
46 13:30  зб.Харківської обл. (13)  "ДЮСШ" м.Одеса (16) 8-10
(1-1; 2-2; 2-4; 3-3)

 

23 Листопада Середа  1-й день м. Дніпропетровськ
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
47
12:00  ХДВУФК  Харків-3  Харківська обл. - 2 6-8
(2-1, 2-2, 1-3, 1-2)
48
13:15
 СДЮШОР ДНУ  м. Днепр-ск.  "ЭСКАРИАЛ"  м. Кривий Ріг  15-5 (3-0, 4-1, 4-3, 4-1)

 

23  Листопада Середа  2011р. 3-й день. м.Харків
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
49
09:30  "Іллічівець" м.Маріуполь  (1)  "ЛДУФК" м.Львів (12) 2-6
 (1-2, 1-3, 0-0, 0-1)
50 10:30  зб.Харківської обл. (16)  зб. м.Севастополь (5) 8-7
(2-1, 3-3, 0-0,3-3)
51 15:00  "Дельфін" м.Кишинеу (16)  "ДЮСШ" м.Одеса (19) 10-11
(3-5; 3-1; 2-2; 2-3)

 

24 Листопада Четвер  2-й день м. Дніпропетровськ

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
52
12:00  Харківська обл.-2
 "Эскариал" м.Кривий Ріг 21-1
(9-0; 5-0; 2-0; 5-1)
53 13:15  СДЮШОР ДНУ  м.Днепр-ск.  Харківська обл.-3 11-19
(2-3; 2-5;4-4; 3-7)

 

24  Листопада Четвер  2011р. 4-й день. м.Харків
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
54
11:00
 "Іллічівець" м.Маріуполь (1\6)  "Дельфін" м.Кишинеу (19\2) 3-15
(0-4, 1-3, 1-3, 1-5)
55
12:15  "ДЮСШ" м.Одеса (22\1)  зб. м.Севастополь (5\5) 11-3 (4-0; 4-1; 2-1; 1-1)
56
13:15
 "ЛДУФК" м.Львів (15\4)  зб.Харківської обл. (16\3) 10-7 (4-1; 2-2; 3-1; 1-3)

 

25 Листопада П'ятниця  3-й день м. Дніпропетровськ
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
57 11:30  Эскариал м.Кривий Ріг  Харківська обл.-3 2-6  
58 12:45
 СДЮШОР ДНУ  м. Днепр-ск.  Харківська обл.-2 11-17
 

 

25  Листопада П'ятниця  2011р. 5-й день. м.Харків

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
59
11:00
 "ДЮСШ" м.Одеса (25)  "Іллічівець" м.Маріуполь (1) 9-4
(1-1, 2-0, 3-2, 3-1)
60
12:15
 зб.Харківської обл. (19)  "Дельфін" м.Кишинеу (19) 9-8
(1-2, 2-1, 5-2, 1-3)
61
13:30  зб. м.Севастополь (8)  "ЛДУФК" м.Львів (15) 8-7
(1-0, 5-1, 2-3, 0-3)

 

  Фінальне становище команд.   
Команди місце
"ДЮСШ" м.Одеса (25) 1
 "Дельфін" м.Кишинеу (19) 2
зб.Харківської обл. (19) 3
"ЛДУФК" м.Львів (15) 4
зб. м.Севастополь (8) 5
"Іллічівець" м.Маріуполь (1) 6
Харківська обл.-2 7
Харківська обл.-3 8
СДЮШОР ДНУ м.Днепр-ск. 9
"ЭСКАРИАЛ"  м. Кривий Ріг 10
Последнее обновление ( 17.12.2011 )