Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow 3-й тур Чемпіонат України серед юнаків 1997р.н. та мл. 24-28.10.2011. м.Львів 1-6 місце
3-й тур Чемпіонат України серед юнаків 1997р.н. та мл. 24-28.10.2011. м.Львів 1-6 місце Версия для печати Отправить на e-mail
18.10.2011

logo_lviv_2011.png  З 24-28 жовтня у м. Львові в басейні "Аквапарк-Пляж" (вул. Княгині Ольгі 152), проходили змаганя 3-го фінального раунда за 1-6 місце  відкритого Чемпіонату України, серед юнаків 1997р.н. та молодше.  Чемпіонами України стала команда "Навігатор" Кишинів, друге місце посіла "ДЮСША" м.Одеса третье місце  зайняли юнаки з м. Львова. Усім наші вітання!

   Image    Image    Image
  "Навігатор" Кишинів   "ДЮСША" м.Одеса    зб. Львова
   1 місце    2 місце    3 місце

 

 

24  Жовтня Понеділок  2011р. 1-й день.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
67
10:00  "ДЮСШ" м.Одеса (15)
 зб. Севастополь (1) 11-5 (2-0; 2-0; 5-1; 2-4)
68
11:15  "Навігатор" Кишинеу (13)  "Дельфін" Кишинеу (5) 13-9
(4-3; 2-2; 2-2; 5-2)
69 12:30  зб.Харківської обл. (9)  зб. м.Львова (9) 7-15
(1-4; 2-3; 0-5; 4-3)

 

25  Жовтня Вівторок  2011р. 2-й день.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
70
10:00  зб.Харківської обл. (9)  "Навігатор" Кишинеу (16) 4-5
(1-1; 1-1; 0-1; 2-2)
71
11:15  "Дельфін" Кишинеу (5)  "ДЮСШ" м.Одеса (18) 4-10
(1-2; 1-1; 0-3; 2-4)
72 12:30  зб. м.Львова (12)  зб.Севастополь (1) 17-4
(5-0; 3-1; 3-3; 6-0)

 

26  Жовтня  Середа  2011р. 3-й день.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
73
10:00  "Дельфін" Кишинеу (5)  зб.Харківської обл. (12) 5-14
(0-2; 1-4; 2-4; 2-4)
74
11:15  зб.Севастополь (1)  "Навігатор" Кишинеу (19) 5-12
 (1-2; 2-2; 1-4; 1-4)
75 12:30  "ДЮСШ" м.Одеса (21)  зб. м.Львова (12) 5-4
(0-0; 2-3; 1-0; 2-1)

 

27  Жовтня Четвер  2011р. 4-й день.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
76
10:00  зб. Севастополь (1)  "Дельфін" Кишинеу (8) 8-11
(2-1; 2-2; 2-3; 2-5)
77
11:15  зб.Харківської обл. (12)  "ДЮСШ" м.Одеса (24) 2-7
(0-0; 0-2; 2-2; 0-3)
78 12:30  "Навігатор" Кишинеу (22)  зб. м.Львова (12) 11-7
(3-1; 2-2; 2-3; 4-1)

 

28  Жовтня П'ятниця  2011р. 5-й день.

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
79
10:00  "ДЮСШ" м.Одеса (24)  "Навігатор" Кишинеу (25) 4-5
(1-1; 1-1; 2-1; 0-2)
80
11:15  зб.Харківської обл. (15)  зб. Севастополь (1) 9-5
(1-0; 2-1; 3-1; 3-3)
81 12:30  зб. м.Львова (15)  "Дельфін" Кишинеу (8) 14-7
(4-3; 4-2; 2-1; 4-1)
 13:45  Парад закриття змагань, нагородження переможців

 

Фінальне становище команд. 1-6 місце.

Команди місце
"Навігатор" Кишинеу (25) 1
"ДЮСШ" м.Одеса (24) 2
зб. м.Львова (15)
3
зб.Харківської обл. (15) 4
"Дельфін" Кишинеу (8) 5
зб. Севастополь (1) 6

 

 

 

 

 

 

 

Последнее обновление ( 26.12.2011 )