Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Водне поло в світі arrow Водное поло в мире arrow 7 AASF Asian Age Group Champioship Palembang (Indonesia) 2011
7 AASF Asian Age Group Champioship Palembang (Indonesia) 2011 Версия для печати Отправить на e-mail
04.10.2011
flag_indonesia.png  У м. Палембанг (Індонезія) з 5-12 жовтня проходять змагання Чемпіонату Азії  серед юніорок та  юніорів, у віковій категорії  1994р.н. та молодше. Згідно відбірковим правилам FINA, перші три команди кваліфікуются до Чемпіонату світу (у ціей  віковій категорії), який пройде  у   грудні  2012 р.  м.Перт  (Австралія).  В змаганнях приймають участь команди з 5 країн у дівчат: Індія, Узбекістан, Шріланка, Тайланд та Індонезія. (У дівчат змагання проходять по колу, без фіналу).  І 10 країн у хлопців:   Гонг-Конг, Кувейт, Іран, Індія, Казахстан, Катар, Сінгапур, Узбекістан, Шріланка, Індонезія.  У юніорів команди розподілені на дві групи:

Час ігор вказаний за місцевим часом +4 години від Київа.

 гр. А 1)  Kuweit (KUW) , 2)  Hong-Kong (HKG), 3)  Singapur (SIN), 4) Uzbekistan (UZB), 5) Indonezia (INA).

гр. -Б 1) Qatar (QAT), 2) Iran (IRI), 3) Kazhstan (KAZ),  4) Sri Lanka (SRI), India (IND).

 

5  Oktober,  Wensdey  2011. Day-1. Palembang.

time  White Blue Scoure  
 Girls  
1 08:30  India (IND) (0)  Uzbekistan (UZB) (2) 2-8
(1-2; 1-0; 0-3; 0-3)
2 09:45  Indonezia (INA) (3)  Sri Lanka (SRI) (0) 5-2 (1-1; 2-1; 1-0; 1-0)
 Boys  
1 14:30  Kuweit (KUW) (2)
 Indonezia (INA) (0) 8-4
(1-1; 4-1; 2-2; 1-0)
2 15:45
 Singapur (SIN) (1)  Hong-Kong (HKG) (1) 6-6 (1-3; 0-0; 2-1; 3-2)
3 17:00  Qatar (QAT) (0)  Kazahstan (KZA) (2) 5-15
(3-4; 0-5; 1-6; 1-0)
4 18:15  India (IND) (0)  Iran (IRI) (3) 7-23
(2-5; 1-4; 1-8; 3-6)

 

6  Oktober, Thursday,  2011. Day-2. Palembang.

time White Blue Scoure  
Girls  
3
 08:30  Uzbekistan (UZB) (4)  Sri Lanka (SRI) (0) 14-4 (4-0; 4-0; 5-1; 1-3)
4
 09:45  India (IND) (2)  Thailand (THA) (0) 9-5 (2-1; 1-2; 3-1; 3-1)
Boys  
5
14:30  Kazahstan (KZA) (2)  Iran (IRI) (4) 7-10 (1-1; 3-5; 3-2; 0-2)
6
15:45
 Qatar (QAT) (3)  Sri Lanka (SRI) (0) 15-11 (5-1; 4-5; 3-2; 3-3)
7
17:00  Indonezia (INA) (2)  Hong-Kong (HKG) (1) 8-6
(3-0; 2-2; 1-2; 2-2)
8
18:15  Kuweit (KUW) (2)  Uzbekistan (UZB) (2) 3-8 (1-2; 1-2; 0-2; 1-2)

 

7  Oktober, Friday,   2011. Day-3. Palembang.
time White Blue Scoure  
Girls  
 5 08:30  Sri Lanka (SRI)  (0)  Thailand (THA) (2) 11-12 (3-5; 3-3; 4-2; 1-2)
 6 09:45  Uzbekistan (UZB)  (6)  Indonezia (INA) (4) 7-2
(1-0; 0-0; 5-0; 1-2)
 Boys     
9 11:30  Hong-Kong (HKG) (1)  Uzbekistan (UZB) (4) 8-19
(0-8; 1-2; 6-0; 3-3)
10
15:45
 Indonbesia (INA) (4)  Singapur (SIN) (1) 10-6 (1-1; 2-1; 4-1; 3-3)
11
17:00  Sri Lanka (SRI) (0)  Iran (IRI) (6) 3-17 (0-5; 2-1; 1-5; 0-6)
12
18:15  Kazahstan (KZH) (4)  India (IND) (2) 8-6 (3-2; 0-1; 4-2; 2-2)

 

8  Oktober,  Saturday,  2011.  Day-4. Palembang.

time White Blue Scoure  
 Girls  
7 08:30  Thailand (THA) (3)  Indonezia (INA) (5) 4-4 (1-1, 1-1, 1-1, 1-1)
8 09:45  Sri Lanka (SRI) (1)  INDIA (IND) (3) 8-8 (2-3, 4-3, 1-1, 1-1)
Boys  
13 14:30  Shri Lanka (SRI) (1)  INDIA (IND) (4) 6-20 (1-7, 2-3, 1-3, 2-7)
14
15:45
 IRAN (IRI) (8)  Qatar (QTR) (3) 29-1
(5-1, 8-0, 10-0, 6-0)
15
17:00  Singapur (SIN) (1)  Uzbekistan (UZB) (6) 4-12 (1-2, 3-7, 0-1, 0-3)
16
18:15  Hong-Kong (HKG) (1)  Kuweyt (KUW) (4) 5-9
(1-4, 1-1, 2-3, 1-1)

 

9  Oktober,  Sunday  2011. Day-5.  Palembang.

time White Blue Scoure  
Girls  
9 08:30  Indonezia (INA) (5)  INDIA (IND) (3) 5-3
(2-2; 2-0; 1-1; 0-0)
10 09:45  Thailand (THA) (3)  Uzbekistan (UZB) (8) 3-9
(0-4; 0-3; 1-0; 2-2)
Boys  
17
14:30  Singapur (SIN)  Kuweyt (KUW) 1-3  (
18
15:45
 Uzbekistan (UZB)  Indonesia (IND) 16-10  
19 17:00  India (IND)
 Qatar (QTR) 17-4  
20
18:15  Srilanka (SRI)  Kazahstan (KZH) 2-22 
 
Gr-А Gr-B
Tiams G W
D
L
P
Difrnc. pls
Uzbekista 4 4 0
0 8 56-25\31
1
Kuweyt 4 3 0
1
6 28-18\10
2
Indonesia 4 2
0 1 4 32-36\-4
3
Singapur
4 0 1 3
3
17-37\-20 4
Hong-Kong 4 0
1 3 1 25-42\-17
5
Tiams G W D L P
Difrnc. pls.
IRAN 4
4
0 0
8
79-18-\61
1
Kazahstan
4 3
0 1 6
53-24\29
2
India
4 2 0
2 4 51-42\9
3
Qatar
4 1 0 3 2 25-73\-48
4
Sri Lanka 4 0 0 4 0 23-74\-51
5
  Final position.     Girls.
Tiams G W
D
L
P
Difrnc. pls
Uzbekistan 4 4 0
0 8 38-11\27
1
Indonesia
4 2
1
1 5 16-16\0 2
India 4 1 1
2 3 22-26\-4
3
Thailand 4 1 1 2 3 24-33\-9
4
Sri Lanka 4 0 1 3 1 25-39\-14 5

10 Oktober,  Manday,  2011  Day-6.  Palembang.

time White Blue Scoure
 
21
09:00 Hong-Kong Srilanka 10-2 (3-0; 3-0; 2-0; 2-2)
22
10:15
Uzbekistan Qatar 16-4
(6-0; 2-1; 4-2; 4-1)
23 11:30 Kuweyt India 6-3
(1-0; 1-1; 1-1; 3-1) 
24
15:30 Indonesia Kazahstan
8-10

(2-0; 2-4; 0-0; 1-1) (0-1;1-0) (pn.2-4)

25
16:45 Singapur Iran 2-16 (0-4; 2-6; 0-1; 0-5) 

 

11 Wensdey,  Oktober,  Manday  2011р. Day-7.  Palembang.   

time White Blue  Scoure  
26
10:15 Qatar Indonesia 6-13
(1-4; 0-3; 2-2; 3-4)
27
11:30
India Singapur 7-6 (0-2; 3-0; 3-1; 1-3)
28 15:30 Uzbekistan Kazahstan 3-0 (0-0; 1-0; 0-0; 2-0)
29 16:45 Kuweyt Iran 3-13 (1-2; 2-4; 0-3; 0-4)

 

12    Oktober,  Tuesday,   2011р. Day-8.  Palembang.   Finals!

time White Blue Scoure
Finals
30
10:15 Qatar Singapur  6-10 (1-5; 3-1; 1-3; 1-1)
31
11:30 Indonesia India 10-5 (3-0; 1-2; 3-1; 3-2)
32
14:00 Kazahstan Kuweyt 
4-11 (2-1; 3-1; 2-1; 4-1)
33 15:30 Uzbekistan Iran 7-9
(2-1; 1-4; 3-2; 1-2)

 

                                                            Final position.

 
(Boys)
 1 flag_iran.png Iran
 2 flag_uzbekistan.png Uzbekistan
 3 flag_kazakhstan.png Kazahstan
 4 flag_kuwait.png Kuweyt
 5 flag_indonesia.png Indonesia
 6 flag_india.png
India
 7   Singapur
 8   Qatar
 9   Hong-Kong
 10 flag_sri_lanka.png Srilanka
 
    (Girls)
1
flag_uzbekistan.png Uzbekistan
2 flag_indonesia.png Indonesia
3
flag_india.png India
4 flag_thailand.png Thailand
5
flag_sri_lanka.png Sri Lanka

 

Последнее обновление ( 26.12.2011 )