Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow 5-й міжнародний турнір. Львів Аквапарк-Пляж 2011р.
5-й міжнародний турнір. Львів Аквапарк-Пляж 2011р. Версия для печати Отправить на e-mail
03.10.2011
logo_lviv.jpg   flag_ukraine.jpg  У м. Львові з10- 14 жовтня  відбудеться 5-й міжнародний турнір серед юнаків 1998 р.н. та молодше. У турнірі прийматимуть участь, команди з 7 країн це: 1) LSTW (Lodz) Poland, 2) Raduga  (Moscow) Rusia, 3) Navigator (Kishinev) Moldova,  4) SKP (Kosice) Slovakia, 5) Neukoln SG  (Berlin) Germany, 6) Delfin (Kishinev) Moldova, 7) Sevastopol (Ukrain), 8) DVUFK-1  (Kharkiv) Ukrain, 9) Aquapark (Lviv) Ukrain, 10) DSSH-3 (Lviv) Ukrain.  Головний суддя змагань, суддя  національної категорії - Наумчик Євген,  м.Львів

 

10.10. 2011р. Понеділок  1-й день. м.Львів.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
1
09:15  Kishinev “Delfin" (MLD) (0)  Savastopol (UKR) (3)
4-13
(1-5; 1-4; 1-2; 1-2)
2
10:10
  Lviv  “DSSH-3” (UKR) (0)  Kishinev  “Navigator” (MLD) (3) 9-18 (1-8; 4-2; 1-3; 3-5)
3
11:05   Kosice “SKP” (SVK) (3)  Kharkiv  “DVUFK-1”  (UKR) (0) 24-1 (7-0; 5-1; 4-0; 8-0)
4
12:00  Lviv  “Aqvapark”  (UKR) (3)  Kishinev “Delfin” (MLD) (0) 20-6 (7-0; 4-1; 3-1; 6-4)
5
12:55  Berlin  “SG Neukoln” (GER) (3)  Lodz  “LSTW”  (POL) (0) 16-1 (6-0; 4-1; 1-0; 5-0)
6 13:50   Lviv  “DSSH-3”  (UKR) (0)  Moscow  “Raduga”  (RUS) (3) 3-29 (2-7; 0-8; 0-8; 1-6)

 

11.10. 2011р. Вівторок  2-й день. м.Львів.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
7
09:15  Moscow “Raduga” (RUS) (6)  Kosice “SKP” (SVK) (3) 16-3 (5-0; 3-1; 6-1; 2-1)
8
10:10  Kharkiv “DVUFK-1”  (UKR) (3)  Kishinev “Navigator” (MLD) (6) 8-11
(0-5; 2-4; 1-1; 5-1)
9
11:05  Savastopol  (UKR) (3)  Berlin “SG Neukoln” (GER) (6) 4-10 (0-3; 2-0; 1-4; 1-3)
10
12:00  Lodz “LSTW” (POL) (3)  Kishinev “Delfin” (MLD) (0) 5-3 (2-1; 2-0; 0-2; 1-0)
11
12:55  Lviv “DSSH-3”  (UKR) (3)  Kharkiv “DVUFK-1” (UKR) (0) 15-4
(5-0; 1-3; 2-1; 7-0)
12
13:50  Kishinev  “Navigator”  (MLD) (6)  Kosice “SKP”  (SVK) (6) 9-14
(1-2; 2-3; 4-4; 2-5)
13 14:15  Lviv “Aqvapark" (UKR)  (6)  Savastopol (UKR) (0) 12-9
(1-3; 4-1; 3-3; 4-2)

 

12.10. 2011р. Середа  3-й день. м.Львів.

протоколи Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
14
09:15  Kishinev “Navigator” (MLD) (6)  Moscow “Raduga” (RUS) (9) 4-29 (1-6; 2-7; 1-6; 0-11)
15
10:10
 Lviv “DSSH-3”  (UKR) (3)  Kosice “SKP”  (SVK) (9) 2-25
(1-4; 1-6; 0-7; 0-8)
16
11:05  Lviv “Aqvapark" (UKR) (9)  Berlin “SG Neukoln” (GER) (6) 15-9
(3-4; 4-3; 3-1; 5-1)
17
12:00
 Savastopol (UKR) (3)  Lodz “LSTW” (POL) (0) 14-4 (4-0; 3-2; 2-2; 5-0)
18
12:55  Moscow “Raduga” (RUS) (12)  Kharkiv “DVUFK-1”  (UKR) (0) 22-3
(8-0; 5-0; 4-1; 5-2)
19
13:50  Lviv “DSSH-3”  (UKR) (0)  Berlin “SG Neukoln” (GER) (9) 7-12 (0-1; 0-3; 2-4; 5-4)
20 14:15  Lviv “Aqvapark" (UKR) (12)  Lodz “LSTW” (POL) (0) 14-6  (7-2; 5-0; 1-2; 1-2)

 

13.10. 2011р. Четвер  4-й день. м.Львів.

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
21
09:15 Kosice “SKP”  (SVK) Savastopol (UKR) 14-7
 
22 10:15
Kishinev “Navigator” (MLD) Berlin “SG Neukoln” (GER) 6-8
 
23
11:55 Lviv “DSSH-3”  (UKR) Lviv “DSSH-3”  (UKR) 4-8
 
24
12:15 Kharkiv “DVUFK-1”  (UKR) Lodz “LSTW” (POL)  10-13
 
25
13:15 Lviv “Aqvapark" (UKR) Kosice “SKP”  (SVK) 13-16
 
26 14:15 Moscow “Raduga” (RUS) Berlin “SG Neukoln” (GER) 27-1
 

 

14.10. 2011р. П'ятниця  5-й день. м.Львів.  Фінали!

Час Білі Сині Рахунок Рхн. по періодам
27
09:15 Lviv “DSSH-3”  (UKR) Kharkiv “DVUFK-1”  (UKR) 7-4
Final for (9-10 pl.)
28 10:15
Kishinev “Delfin” (MLD) Lodz “LSTW” (POL) 10-14
Final for (7-8 pl.)
29
11:15 Savastopol (UKR) Kishinev “Navigator” (MLD) 7-10
Final for (5-6 pl.) 
30
12:15 Lviv “Aqvapark" (UKR) Berlin “SG Neukoln” (GER) 9-7
Final for (3-4 pl.)
31
13:15 Kosice “SKP”  (SVK) Moscow “Raduga” (RUS) 7-16
Final for (1-2 pl.)
           

 

           Фінальне становище команд

   


 1 flag_russia.png Moscow “Raduga” (RUS)
 2 flag_slovakia.png Kosice “SKP”  (SVK)
 3 flag_ukraine.jpg  Lviv “Aqvapark" (UKR)
 4 flag_germany.png Berlin “SG Neukoln” (GER)
 5 flag_moldova.png Kishinev “Navigator” (MLD)
 6 flag_ukraine.jpg
 Savastopol (UKR)
 7 flag_poland.png
Lodz “LSTW” (POL)
 8 flag_moldova.png
 Kishinev “Delfin” (MLD)
 9 flag_ukraine.jpg Lviv “DSSH-3”  (UKR)
 10 flag_ukraine.jpg Kharkiv “DVUFK-1”  (UKR)

 

Последнее обновление ( 01.12.2011 )