Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow Міжнародний турнір в Республіці Польща «Debica Cup»
Міжнародний турнір в Республіці Польща «Debica Cup» Версия для печати Отправить на e-mail
15.02.2011
debica11logo.jpg
  20 Лютого 2011р. Неділя.

5 У  м. Дебіца  (Республіка Польща) з 18-20 лютого  проходив молодіжний  міжнародний турнір 1994 р.н. та молодше  «Dębica Cup» за участю восьми краін. Нагадуемо що після трьох днів змагань наша молодіжна збірна України, яку очолював Наумчик Е. (Львів) та Махарадзе Г. (Одеса). В останній день  за перше місце зб. України не змогла здобути перемогу над  зб. Білорусь і посіла друге місце з чим ми їх і вітаємо. Нагадуемо фінальне становище команд:

1) Білорусь, 2) Україна, 3) Польща, 4) Литва, 5) Великобританія, 6) м.Кошице (СВК), 7) Чехія, 8) Ірландія.

Кращим воротарем турніра  став - Олег Раврик (Львів).

     Також нагадуемо, що збірна України була складена гравцями з трьох клубів: Львова (8), Одеси (4), Маріуполя (3).
    
  16.02.2011.

Як уже повідомлялось раніше, з 18 до 20 лютого 2011 року збірна команда України з водного поло серед юніорів 1994 р.н. і молодше братиме участь у міжнародному турнірі в

Республіці Польща «Dębica Cup».

            Як повідомив старший тренер збірної України Євген Наумчик, цей турнір буде одним з етапів підготовки до відбіркових ігор Чемпіонату Європи. Він назвав 15 спортсменів, які 17 лютого 2011 року вирушають до Польща. Це:          

воротарі - Сидоров Олександр (Одеса) Олег Раврик. (Львів); 

захісники - Свіщов Віталій, (Львів); Цвіркун Олександр (Львів), Цисельник Кирило (Одеса), Паздерський Данило (Львів).

гравці середньої лінії та атаки – Ясєнєв Павло (Маріуполь); Уютов Антон (Маріуполь);

                            Скворцов Артур (Маріуполь); Ситник Володимир (Одеса); Федоришин

                            Дмитро (Львів); Коноварт Андрій (Львів); Лащ Олександр (Львів);

                            Шульженко Гліб (Львів)

центральний нападник – Голубов Валерій (Одеса).

Команди учасниці розбиті на дві підгрупи:

Група А:        Англія, Ірландія, Литва, Польща

Група Б:        Білорусь, Чехія, Словаччина, Україна

Допомагатиме на змаганнях Є.Наумчику буде тренер Г.Махарадзе (Одеса). Також хочемо висловити подяку за допомогу в організації поїздки на міжнародний турнір директору Палацу спорту Львівської обласної організації «Динамо» п. С.Колмакову.

Головний суддя змагань та керівник змагань, суддя міжнародної категорії

Лукаш Яроховскі (Польща)
 
 
Розклад та результати ігор:

  18.02.2011. п’ятниця

час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
1 08:30  Чехія (0\4)  Україна (3\1) 0-13  
2 09:45  Великобританія (1\2)  Литва (1\3) 4-4  
3 11:00  Ірландія (0\4)  Польща (3\1) 0-14  
4 12:15  Кошице (СВК) (0\3)  Білорусь (3\2) 2-9
 
5 16:00 Парад відкриття змагань
6 16:30 Литва (4\2) Ірландія (0\4) 4-3
 
7 17:45 Білорусь (6\1) Україна (3\2) 6-5
 
8 19:00 Кошице (СВК)  (3\3) Чехія (0\4) 9-2
 
9 20:15 Великобританія (1\3) Польща (6\1) 4-13
 

  19.02.2011. субота
час Білі Cині Рахунок
Рахунок по періодам
10 09:00 Чехія (0\4) Білорусь (9\1)  1-11  
11 10:15 Кошице (СВК) (3\3) Україна (6\2) 4-8
 
12 11:30 Литва (4\3) Польща (9\1)  4-10  
13 12:15  Великобританія (2\3) Ірландія (1\4)  5-5  


Команди гр-А І В Н П О Різница Місце
Польща 3 3 0
0
9
37-8\29
1
Літва 3 1 1 1
4
12-17\-5
2
Великобританія
3 0 2
1
2 13-22\-9
3
Ірландія 3 0
1
 2 1
8-23\-15
4

 

Команди  гр-В І В Н П О Різница Місце
Білорусь 3 3 0
0
9
26-8\18
1
Україна
3 2
1
0
6
26-10\16
2
Кошице (СВК)
3 1
0
2
3
15-19\4
3
Чехія 3 0
0
3
0 3-33\-30
4


  Півфінали
час Білі Cині Рахунок Рахунок по періодам
14 16:30 Великобританія
Чехія  9-7 A-3 \ B-4
15 17:45 Ірландія Кошице (СВК) 0-7
A-4 \ B-3
16 19:00 Польща Україна 6-9
A-1 \ B-2
17 20:15 Литва
Білорусь  5-12 B-1 \ A-2

  20.02.2011  неділя Фінали:
час Білі Сині Рахунок Рахунок по періодам
18
08:30  Чехія Ірландія 7-3 за VII місце
19 09:45 Великобританія
Кошице (СВК)
9-5
за V місце
20 11:00 Польща Літва 18-6
Бобков\Махарадзе
21
12:15 Україна Білорусь 7-11
 Sheridan\IR-Garbolewski\PL

 

Фінальне становище команд

Місце Команди
1 Білорусь
2 Україна
3 Польща
4 Літва
5 Великобритания 
6 Кошице (СВК)
7 Чехія
8 Ірландія
Последнее обновление ( 18.11.2011 )