м.Маріуполь басейні «Нептун», з 8-12листопада 2010 року проходили змагання 4-го фінального туру чемпіонату України з водного поло серед юнаків 1996 р.н. та молодше. Головний суддя змагань, суддя міжнародноїї категорії - Капінус.В. (м. Маріуполь)
1) "УФК- Евроспорт-ДЮСШ-3" м. Львів - 30. 2) сб. Харківської обл.1 - 24. 3) "ДЮСШ" м. Одеса - 18.
4) сб. Харківської обл.2 - 12. 5) "Іллічівець" м. Маріуполь. - 4. 6) cб. м. Севастополь - 1.
Не програв жодної гри, чемпіонамі України у вііковій категорії 1996р.н та молодше, звання Чемпіонів України здобули Львівяни, з чим їх і вітаемо !!! Остаточно команди розташувались на таких мізцях:
1) "УФК- Евроспорт-ДЮСШ-3" м. Львів.(45). 2) сб. Харківської обл.1 (33) 3) "ДЮСШ" м. Одеса (27).
4) сб. Харківської обл.2. (16). 5) "Іллічівець" м. Маріуполь. (10). 6) cб. м. Севастополь (2).
Розклад та результати ігор:
1-й день 8.11.2010. Понеділок
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
1 |
12:00 |
УФК-ДЮСШ-3-Евроспорт м.Львів (33) |
сб.Харківської.обл. (24) |
17-4 |
|
2 |
13:15 |
«ДЮСШ» м.Одеса (21) |
сб. м.Севастополь (1) |
17-8
|
|
3 |
14:30 |
«Іллічівець» м.Маріуполь (4) |
сб.Харківської обл.2 (15) |
12-15
|
|
2-й день 9.11.2010. Вівторок
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
4 |
10:00 |
сб.Харківської.обл.2 (15) |
сб.Харківської.обл.1 (27) |
9-19 |
(2-7; 3-2; 2-4; 2-6) |
5 |
11:15 |
УФК-ДЮСШ-3-Евроспорт м.Львів (36) |
«ДЮСШ» м.Одеса (21) |
11-3 |
(2-0; 3-1; 3-1; 3-1) |
6 |
12:30 |
сб.м.Севастополь (1) |
«Іллічівець» м.Маріуполь (7) |
9-15 |
(3-4; 2-3; 0-5; 4-3) |
3-й день 10.11.2010. Середа
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
7 |
10:00 |
сб.Харківської.обл.2 (16) |
сб.м.Севастополь (2) |
8-8 |
|
8 |
11:15 |
сб.Харківської.обл.1 (27) |
«ДЮСШ» Одеса (24) |
7-15 |
|
9 |
12:30 |
«Іллічівець» м.Маріуполь (7) |
УФК-ДЮСШ-3-Евроспорт м.Львів (39) |
6-12 |
|
4-й день 11.11.2010. Четвер
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
10 |
10:00 |
сб.м.Севастопол (2) |
УФК-ДЮСШ-3-Евроспорт м.Львів (42) |
4-22 |
|
11 |
11:15 |
«ДЮСШ» м.Одеса (27) |
сб.Харківської.обл.2 (16) |
11-6 |
|
12 |
12:30 |
сб.Харківської.обл.(30) |
«Іллічівець» м.Маріуполь (7) |
12-8 |
|
5-й день 12.11.2010. П'ятниця
№ |
час |
Білі |
Сині |
рхн. |
рхн. по періодам |
13 |
09:00 |
УФК-ДЮСШ-3-Евроспорт м.Львів 45/1 |
сб.Харківської.обл.2 16/4 |
10-3 |
|
14 |
10:15 |
сб.Харківської.обл.1. 33/2 |
сб.м.Севастополь 2/6 |
13-6 |
|
15 |
11:30 |
«Іллічівець» м.Маріуполь 10/5 |
«ДЮСШ»м. Одеса 27/3 |
10-6 |
|
|