Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 І С М
Інноваційні Системи
Менеджменту
www.ism-group.com.ua

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры 2010 arrow Чемпіонат України серед юнаків 94р.н. - 3 тур м.Дніпродзержинськ
Чемпіонат України серед юнаків 94р.н. - 3 тур м.Дніпродзержинськ Версия для печати Отправить на e-mail
16.10.2010

logo_dneprodzerzhinsk2010.pngУ м. Дніпродзержинськ з 18 по 22 жовтня, в басейні «МіКомп», пройшли ігри 3-го туру відкритого Чемпіонату України серед юніорів у віковій категорії 1994 р.н. та молодше. Головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Гончаров С . (м. Дніпропетровськ).

 

Таблица результатов: Image

 

 

 1-й день 18.10.2010. Понеділок     

 №  час білі сині  рахунок    рах. по періодам 
1  11:00 
 "ХОВУФКС" г.Харьков (0)  "Ильічівець» м.Маріуп. (12) 6-10
(1-2; 0-2; 3-2; 2-4)
2 12:15  "ДЮСШ" м.Севастополь (3)  "ЛДУФК" м.Львів (21) 7-16 (1-3; 2-4; 2-5; 2-4)
3 13:30
 "Дельфін" м.Кишинів (16)  "ДЮСШ" м.Одеса (16) 9-11
(1-3; 2-4; 5-2; 1-2)
4 14:45  сб.Харківська.обл.(15)   "Навігатор" Кишинів (12) 4-5
(2-3; 1-1; 1-1; 0-0)
5 16:00
 "ЛДУФК" м.Львів (24)  "ХОВУФКС" г.Харьков (0) 16-2 (3-0; 5-0; 4-1; 4-1)
6 17:15  "Дельфін" м.Кишинів (17)  "Ильічівець" м.Маріуп. (13)  10-10 (5-3; 2-2; 3-2; 0-3)

 

2-й день 19.10.2010. Вівторок

 №  час білі сині  рахунок  рах. по періодам 
7  09:00 
 "Дельфін" м.Кишинів (17)  сб.Харківська.обл. (18)  6-10
(2-3; 0-4; 0-3; 4-0)
8 10:15  "ДЮСШ" м.Севастополь (3)  "Навігатор" Кишинів (15) 6-11 (0-5; 2-2; 2-2; 2-2)
9 11:30
 "ХОВУФКС" г.Харьков (0)  "ДЮСШ" м.Одеса (19) 6-13
(1-4; 1-1; 2-5; 2-3)
10 12:45
 "Ильічівець» м.Маріуп. (13)  "ЛДУФК" м.Львів (27) 2-15 (0-4; 0-3; 1-4; 1-4)
11 14:00
 сб.Харківська.обл.(21)  "ДЮСШ" м.Севастополь (3) 15-3 (4-0; 4-1; 3-1; 4-1)
12 15:15  "ДЮСШ" м.Одеса (19)  "Навігатор" Кишинів (18) 7-10
(1-1; 0-3; 5-3; 1-3)

 

3-й день 20.10.2010. Середа

 №  час білі сині  рахунок    рах. по періодам 
13  09:00 
 "ДЮСШ" м.Одеса (22)  "ЛДУФК" м.Львів (27) 11-10
(4-2; 2-2; 4-5; 1-1)
14 10:15  "Навігатор" Кишинів (19)  "Дельфін" м.Кишинів (18) 9-9 (2-3; 3-1; 4-4; 1-1)
15 11:30  "ДЮСШ" м.Севастополь  (6)  "ХОВУФКС" г.Харьков (0) 9-6  (3-1; 4-0; 1-2; 1-3)
16 12:45  "Ильічівець" м.Маріуп. (13)  сб.Харківська.обл.(24) 6-11
(1-4; 1-3; 3-2; 1-2)
17 14:00  "ЛДУФК" м.Львів (30)  "Навігатор" Кишинів (19) 8-7
(2-1; 1-3; 3-2; 2-1)
18 15:15  "ДЮСШ" м.Севастополь (3)  "Дельфін" м.Кишинів (21)  3-10 (1-0; 0-4; 1-3; 1-3)

 

4-й день 21.10.2010. Четвер

 №  час

 білі

сині  рахунок    рах. по періодам 
19  09:00 
 "Ильічівець» м.Маріуп. (16)  "ДЮСШ" м.Севастополь (3) 7-5
(2-1; 3-1; 1-2; 1-0)
20 10:15
 «ДЮСШ» м.Одеса (25)  сб.Харківська.обл. (24) 8-5 (0-2; 3-0; 3-0; 1-3)
21 11:30
 "Навігатор" Кишинів (21)  "ХОВУФКС" г.Харьков (0) 11-8 (1-3; 4-1; 4-3; 2-1)
22 12:45
 «ЛДУФК» м.Львів (33)  "Дельфін" м.Кишинів (21)  15-10  (4-3; 4-2; 3-1; 4-4)
23 14:00
 "Ильічівець» м.Маріуп. (16)  "ДЮСШ" м.Одеса (28)  10-14  (5-4; 1-3; 1-4; 3-3)
24 15:15
 "ХОВУФКС" г.Харьков (0)  сб.Харківської обл. (27)  1-10 (0-4; 0-2; 0-2; 1-2)

 

5-й день 22.10.2010. П'ятниця

 №  час білі сині  рахунок    рах. по періодам 
25  11:30 
 "ДЮСШ" м.Одеса  "ДЮСШ" м.Севастополь 16-5 (3-0; 5-1; 4-2; 4-2) 
26 10:15  "Навігатор" Кишинів (24)  "Ильічівець» м.Маріуп. (16) 13-10  (4-3; 2-5; 2-2; 5-0) 
27  09:00  сб.Харківської обл.(27-3)  "ЛДУФК" м.Львів (36-1) 7-10  (0-4; 2-1; 3-1; 2-4) 
28  12:15  "Дельфін" м.Кишинів (25)  "ХОВУФКС" г.Харьков (0)  13-7 (4-1; 3-3; 3-1; 3-2) 
Последнее обновление ( 15.02.2011 )