Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры 2010 arrow Чемпіонат України серед юніорів 96р.н. та мл. - 1 тур гр.-А. м.Львів
Чемпіонат України серед юніорів 96р.н. та мл. - 1 тур гр.-А. м.Львів Версия для печати Отправить на e-mail
26.03.2010
lviv.gif м.Львів,  басейн «Аквапарк Пляж», 29 березня - 2 квітня 2010 року. Відкритий чемпіонату України з водного поло серед кадетів 1996 р.н. та молодше.
Головний суддя змагань, суддя національної категорії, Наумчик Е.Г. (м. Львів.)



Министерство Украины по делам семьи, молодёжи и спорта

 ТАБЛИЦА  РЕЗУЛЬТАТОВ  

 

29.03-02.04. 2010г.   г.Львов

Команды

1

2

3

4

5

6

7

Очки

Мячи

Место

1

«ДЮСШ»

 Днепр-вск.

 

6-22
0

11-8
3

10-10
1

2-24
0

15-9
3 

3-11
0

7

47-84 \-37

 5

2

Кишинев  «Дельфин-1»

22-6
3

 

20-4
3

14-3
3

8-10
0

14-9
3

8-6
3

15

86-38 \+48

 2

3

 Кишинев  «Дельфин-2»

8-11
0

4-20
0

 

7-13

4-32
0

15-15
1

4-14
0

1 

42-105 \-63

 7

4

 Кишинев «Навигатор»

10-10
1

4-13
0

13-7
0

 

2-19
0

14-4
3

4-14
0

7 

46-68 \-22

 4

5

 Львов
 «Евроспорт-ЛУФК-1»

24-2
3

10-8
3

32-4
3

19-2
3

 

25-3
3

9-5
3

18

119-24 \+95

 1

6

 Львов
 «Евроспорт-ЛУФК-2»

9-15
0

9-14
0

15-15
1

4-14
0

3-25
0

 

3-12
0

1

43-95 \-52

 6

7

 «ДЮСШ» Одесса

11-3
3

6-8
0

14-4
3

14-4
3

5-9
0

12-3
3

 

12

62-31 \+31

 3

 

ТУРНИРНОЕ ПОЛОЖЕНИЕ

команд после I тура открытого Чемпионата Украины
по водному поло среди кадетов 1996г.р. и мл.. Гр.-А.
сезона 2010г.

(29 марта - 02 апреля ) г.Львов.
  Команды И В Н П О разница место
1

Львов-1

 6 18   119-24\+95 1
2

 Кишинев  «Дельфин-1»

 6  5 15   86-38\+48 2
3

«ДЮСШ»Одесса 

 6  4 12  62-31\+31  3
4

  Кишинев «Навигатор»

 6  46-68\-22 4
5

 «ДЮСШ» Днепропетровск

 6  47-84\-37 5
6

   Львов-2

6 43-95\-52  6
7  Кишинев  «Дельфин-2»  6   42-105\-63 7



Розклад ігор (гр.-А)  м. Львів  29.03-02.04.2010р.

 

1-й день 29.03.10. Понеділок

протоколи Білі Сині рхн. рхн. по періодам
1 протокол  Львів-2    Львів-1   3-25 (2-7; 0-6; 0-7; 1-5) 
2 протокол «Дельфін» Кишинів-1 «Дельфін» Кишинів-2 20-4 (8-0; 3-1; 6-2; 3-1)  
3 протокол   Кишинів «Навігатор «ДЮСШ» Одеса 4-14 (1-3; 2-2; 0-3; 1-6) 
4 протокол ЛЬвів-1 «ДЮСШ» Днепр-ск 24-2 (8-0; 6-1; 5-1; 5-0) 

 

2-й день 30.03.10. Вівторок

протоколи Білі Сині рхн. рхн. по періодам
5 протокол «ДЮСШ» Одеса «Дельфін» Кишинів-2 14-4 (9-2; 2-0;2-1; 1-1)
6 протокол Львів-2 Кишинів «Навігатор» 4-14 (1-0; 2-2; 1-4; 0-8)
7 протокол «ДЮСШ» Днепр-ск «Дельфін» Кишинів-1 6-22 (1-4; 2-3; 2-6; 1-9)
8 протокол «Дельфін» Кишинів-2  Львів-1 4-32 (1-9; 1-11; 0-5; 2-7) 
9 протокол Львів-2   «ДЮСШ» Одеса 3-12 (1-3; 1-5; 0-1; 1-3)

 

3-й день 31.03.10. Середа

протоколи Білі Сині рхн. рхн. по періодам
10 протокол  «ДЮСШ» Одеса «ДЮСШ» Днепр-ск 11-3 (4-0; 3-1; 2-0; 2-2)
11 протокол «Дельфін» Кишинів-2  Кишинів «Навігатор 7-13 (1-2; 1-5; 3-3; 2-3)
12 протокол Львів-1 «Дельфін» Кишинів-1 10-8 (2-2; 3-2; 4-2; 1-2)
13 протокол  «ДЮСШ» Днепр-ск Львів-2 15-9 (4-3; 2-3; 6-2; 3-1)

 

4-й день 01.04.10. Четвер

протоколи Білі Сині рхн. рхн. по періодам
14 протокол «ДЮСШ» Одеса «Дельфін» Кишинів-1 6-8 (0-2; 1-2; 2-3; 3-1) 
15 протокол Кишинів «Навігатор» Львів-1   2-19 (0-6; 2-5; 0-4; 0-4) 
16 протокол «ДЮСШ» Днепр-ск «Дельфін» Кишинів-2 11-8 (2-2; 4-1; 2-2; 3-3) 
17 протокол «Дельфін» Кишинів-1 Львів-2   14-9 (4-2; 6-4; 1-2; 3-1) 

 

5-й день 02.04.10. П’ятниця

протоколи Білі Сині рхн. рхн. по періодам
18 протокол «Дельфін» Кишинів-1  Кишинів «Навігатор» 14-3 (1-1; 3-2; 6-0; 4-0)
19 протокол «Дельфін» Кишинів-2 Львів-2 15-15 (3-4; 3-5; 5-3; 4-3)
20 протокол Львів-1 «ДЮСШ» Одеса 9-5 (2-1; 2-1; 2-2; 3-1)
21 протокол «Навігатор» Кишинів «ДЮСШ» Днепр-ск 10-10 (3-3; 2-2; 1-1; 4-4)
Последнее обновление ( 09.04.2010 )