Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s. Split (Croatia) 29.08-10.09 2022
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s. Split (Croatia) 29.08-10.09 2022 Версия для печати Отправить на e-mail
23.07.2022

logolen.gifВ місті  Split (Croatia) 10 вересня 2022 р. відбулась фінальна частина ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. У фіналі за перше місце збірна Хорватії, в запеклій боротьбі, переграла 13-ти кратних чемпіонів Європи - збірну Угорщини 10-9 (3-3, 1-0, 4-4, 2-2) і, другий раз в історії хорватського водного поло, здобула звання Чемпіонів  Європи 2022 р.. Далі команди розташувались таким чином: 3) Іспанія, 4) Італія, 5) Греція, 6) Франція, 7) Чорногорія, 8) Грузія, 9) Сербія, 10) Румунія, 11) Нідерланди, 12) Ізраїль, 13) Німеччина, 14) Малта, 15) Словакія, 16) Словенія.

Вітання Чемпіонам!

 GROUP - A:   Italy (4), Montenegro (7), Georgia (8), Slovakia (15) 

  GROUP - B:  Croatia (1), France (6), Greece (5), Malta (14)

  GROUP - С:  Spain (3), Germany (13), Netherlands (11), Romania (10)

 GROUP - D:  Hungary (2), Serbia (9), Israel (12), Slovenia (16)

P.S.  Європейська федерація LENA, заборонила  російським та білоруським збірним і клубним командам, брати участь у чемпіонатах  Європи та інших європейських змагань. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

 

 

     

   29.08.2020 Manday day-1  Split (CRO) 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
1 10:00 C
flag_romania.png Romania Spain  flag_spain.png 9-16 (1-4, 2-4, 4-5, 2-3)
2 11:30 A
flag_georgia.png Georgia
 Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 11-14
(3-5, 2-4, 3-4, 3-1)
3 13:00
D
flag_serbia.png Serbia Israel
flag_israel.png 18-3 (3-0, 8-1, 3-1, 4-1)
4 15:30 D
flag_hungary.png Hungary Sloveniya
flag_slovenia.png 23-7
(4-3, 6-2, 6-0, 7-2)
5 17:00
A
flag_italy.jpeg Italy   Slovakia  flag_slovakia.png 21-9
(6-3, 6-2, 4-2, 5-2) 
6 18:30 C
flag_germany.png Germany
Netherlands flag_netherlands.png 6-13
(1-3, 1-2, 2-4, 2-4)
7 20:30 B
flag_greec.jpeg Greece   France flag_france.png 12-12
(3-3, 4-5, 4-2, 1-2)
8 22:00 B
flag_malta.png Malta Croatia flag_croatia.png 5-19
(0-2, 1-3, 2-7, 2-7)

  

  31.08.2020 Manday day-2 

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
9
10:00 D
flag_slovakia.png Sloveniya
Israel flag_israel.png 5-9
(2-4, 0-0, 2-2, 1-3)
10
11:30 B
flag_greec.jpeg Greece Malta flag_malta.png 25-6
(8-1, 6-2, 4-1, 7-2)
11
13:00
C
flag_netherlands.png Netherlands Spain flag_spain.png 10-11 (3-3, 0-4, 4-2, 3-2)
12
15:30 A
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Slovakia  flag_slovenia.png 18-10 (4-1, 5-6, 6-1, 3-2)
13
17:00
C
flag_romania.png Romania  Germany flag_germany.png 11-4
(2-2, 3-1, 3-0, 3-1)
14
18:00 A
flag_italy.jpeg Italy Georgia flag_georgia.png 18-8
(4-1, 5-2, 6-4, 3-1)
15
20:00 D
flag_serbia.png Serbia  Hungary flag_hungary.png  7-16 (2-3, 0-4, 2-4, 3-5)
16
21:30 B
flag_croatia.png Croatia France flag_france.png 13-7
(2-3, 2-1, 5-1, 4-2)

  

 02.09.2020 Fridayday-3

Time gr.
  White Blue   Score Score of periods
17
10:00 D
flag_hungary.png   Hungary Israel flag_israel.png 23-4
(4-0, 7-2, 6-1, 6-1)
18
11:30 A
flag_georgia.png Georgia Slovakia flag_slovenia.png 16-11
(5-1, 4-3, 4-3, 3-4)
19
13:00
D
flag_serbia.png Serbia Sloveniya flag_slovakia.png 17-6 (5-2, 2-3, 6-1, 4-0)
20
15:00 C
flag_germany.png Germany Spain flag_spain.png 6-17
(1-5, 1-7, 4-3, 0-2)
21
16:30
B
flag_malta.png Malta France flag_france.png 8-15
(1-1, 2-4, 4-3, 1-7)
22
18:00 C
flag_romania.png Romania Netherlands flag_netherlands.png 12-12
(3-3, 2-3, 3-4, 4-2)
23
20:00 A
flag_italy.jpeg Italy Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 13-8
(1-0, 3-3, 6-2, 3-3)
24
21:30 B
flag_greec.jpeg Greece Croatia flag_croatia.png 5-5
(2-0, 0-0, 1-3, 2-2)
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Italy 3
3
0
0
9
52-25\+27
1
Montenegro 3
2
0
1
6
40-34\6
2
Georgia 3
1
0
2
3
35-43\-8
3
Slovakia 3
0
0
3
0
30-55\-25
4
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
Croatia 3 2
1
0
7
37-17\20
1
Greece 3 1
2
0
5
42-23\19
2
France 3 1
1
1
4
34-33\1
3
Malta 3
0
0
3
0
19-59\-40
4
Gr-C    Gr-D   
Tiams G W D L P
differen. Plc
Spain 3
3
0
0
9
44-25\19
1
Netherlands 3
2
0
1
6
35-29\ 6
2
Romania 3
1
0
2
3
32-32\ 0
3
Germany 3
0
0
3
0
16-41\-25
4
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
  Hungary 3
3
0
0
9
62-18\44
1
Serbia 3 2
0
1
6
42-25\17
2
Israel 3 1
0
2
3
16-46\-30
3
Sloveniya 3 0
0
3
0
18-49\-31
4

 04.09.2020 Sanday day-4

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16 places 1\2 finals
25
11:00 flag_slovenia.png Slovakia Germany flag_germany.png 7-18
(1-4, 2-6, 0-3, 4-5)
26
12:30 flag_malta.png Malta Sloveniya flag_slovakia.png 13-9
(3-2, 2-3, 3-3, 5-1)
 Game for 1-12 places 1\4 finals
27
16:00
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Romania flag_romania.png 13-8
(2-3, 4-2, 3-2, 4-1)
28
17:30 flag_georgia.png Georgia Netherlands flag_netherlands.png 12-8
(2-3, 5-1, 2-2, 3-2)
29
20:00
flag_greec.jpeg Greece Israel flag_israel.png 22-9 (6-0, 6-4, 5-3, 5-2)
30
21:30 flag_france.png France Serbia flag_serbia.png 10-9
(3-1, 1-1, 5-4, 1-3)

 

  06.09.2022  Tuesday  Day 5    

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 15-16 places  Referees: Sanadze Irakli (GEO) \ Balzan  Peter (MLT)                
31 10:00 flag_slovakia.png Slovakia Sloveniya flag_slovenia.png 11-5
(3-2, 3-1, 2-2, 3-0)
 Game for 13-14 places  Referees:  Silva Eurico (POR) \  Horvath Robert (SVK)              
32 11:30 flag_germany.png Germany Malta flag_malta.png 14-11
(3-3, 3-1, 3-5, 5-2)
 Game for 9-12 places 1\2 finals
33 13:00 flag_romania.png Romania Israel flag_israel.png 10-9
 (2-2, 2-2, 2-2, 2-1)
  Referees  ROU - ISR:  Teixido   Jaume (ESP) \  Gomez Filippo (ITA)                               
34
14:30 flag_netherlands.png Netherlands Serbia flag_serbia.png 11-12
(1-2, 1-3, 4-1, 0-0) pn 5-6
  Referees  NED-SRB:   Dervieux Sebastien (FRA) \ Turkkan Erkan (TUR)                         
 Game for 1-8 places 1\4 finals
35
16:00 flag_hungary.png Hungary Montenegro flag_montenegro_chernogoria.png 11-8 (3-1, 2-3, 2-1, 4-3)
  Referees:  HUN-MNE: Peris Nenad (CRO) \ Zwart Michiel (NED)                                      
38
17:30 flag_italy.jpeg Italy France flag_france.png 16-8 (2-3, 5-2, 4-1, 5-2)
  Referees: ITA-FRA:  Tavridas Georgios (GRE) \ Kovacs Csatlos  Tamas (HUN)                   
37
20:00 flag_spain.png Spain Greece flag_greec.jpeg 9-5 (4-2, 1-1, 2-1, 2-1)
 Referees  ESP-GRE: Margeta Boris (SLO) \ Putnikovic Vojin (SRB)                                      
36 21:30 flag_croatia.png Croatia Georgia flag_georgia.png 15-5 (4-0, 2-2, 6-1, 3-2)
 Referees  CRO-GEO:  Alexandrescu  Adrian (ROU) \ Ohme Frank (GER)                             

 

08.09.2022  Thursday  Day 5    

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 11-12 places Referees: Dervieux Sebastien (FRA) \ Ivanovski  Stanko (MNE)
39 11:00 flag_israel.png Israel Netherlands flag_netherlands.png 7-17 (1-4, 1-2, 3-7, 2-4)
 Game for  9-10 places  Referees: Texido Jaume (ESP) |\Kovacs Csaltos Tamas (HUN)   
40
12:30 flag_romania.png Romania
Serbia flag_serbia.png 1-17 (1-6, 0-3, 0-4, 0-4)
 Game for 5-8 places 1\2 finals
41
15:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Greece flag_greec.jpeg 12-14 (2-1, 3-2, 2-6, 5-5)
   Referees:  Schwartz  Matan (ISR) \ Ohme Frank (GER)    
42
16:30 flag_georgia.png Georgia France flag_france.png 5-7 (1-1, 1-2, 1-2, 2-2)
  Referees: Peris Nenad (CRO) | Gomez Filippo (ITA)     
 Game for 1-4 places 1\2 finals
43
19:00 flag_hungary.png Hungary Spain flag_spain.png 10-8 (2-3, 5-2, 0-2, 3-1)
  Referee:   Margeta Boris (SLO) \ Zwart Michiel (NED)       
44
21:30 flag_croatia.png Croatia Italy flag_italy.jpeg 11-10
(3-2, 3-3, 3-3, 2-2)
 Referees:  Stavridis Georgios (GRE) \ Putnicovic  Vojin (SRB)     

 

  10.09.2022 Saterday day-6 FINALS !!!

Time   White Blue   Score Score of periods
 Finals 7-8 place Referees:   Stavridis   Georgios (GRE) \ Dervieux Sebastien (FRA)    
45
15:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Georgia flag_georgia.png 14-11
(6-4, 2-1, 4-3, 2-3)
 Finals 5-6 place Referees: Filippo (ITA) \ Putnikovic  Vojin (SRB)    
46
16:30 flag_greec.jpeg Greece France flag_france.png 10-8
(3-2, 4-1, 2-2, 1-3)
 Bronze-medal Match/ Referees: Peris Nenad (CRO)\ Zwart  Michiel (NED)
47
19:00 flag_spain.png Spain Italy flag_italy.jpeg 7-6
(3-1, 0-2, 3-1, 1-2)
 Gold-medal Match  Referees:  Margeta Boris (SLO)\ Alexandrescu Adrian (ROU)
48
21:30 flag_hungary.png Hungary Croatia flag_croatia.png 9-10
(3-3, 0-1, 4-4, 2-2)
      www.waterpolo.org.ua
          

Final position of teams  Split (CRO)

 10.09.20222 Plc.
flag_croatia.png Croatia 1
flag_hungary.png Hungary 2
flag_spain.png Spain 3
flag_italy.jpeg Italy 4
flag_greec.jpeg Greece 5
flag_france.png France 6
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro 7
flag_georgia.png Georgia 8
  08.09.2022
flag_serbia.png  Serbia 9
flag_romania.png Romania 10
flag_netherlands.png Netherlands 11
flag_israel.png Israel 12
  06.09.2022
flag_germany.png Germany 13
flag_malta.png Malta 14
flag_slovakia.png Slovakia 15
flag_slovakia.png Sloveniya 16
www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 10.09.2022 )