Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Чемпионаты Украины arrow Юниорки arrow EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 19) Netaniya (ISR) 3-11 July 2022
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 19) Netaniya (ISR) 3-11 July 2022 Версия для печати Отправить на e-mail
01.07.2022

 logolen.gif В місті  Netaniya (Israil) з 3 по 11 липня 2022 року відбулась фінальна частина чемпіонату Європи серед юніорок у віковій категорії U 19.

Головний тренерОлександра Мироненко (Харків), помічник - Євген Скиба  (КДЮСШ Кутенко Львів).

Суддя від України - Вішневська Світлана  (м. Харків). 

GROUP - A  Israil (7), Spain (1), Serbia (9), Turkey, Romania (14)

GROUP - B  France, Italy, Slovakia (13), Croatia (8)

GROUP - С  Hungary (2), Greece (3), Germany, Switzerland (12)

GROUP - D  Netherlands (4), Geat Britain, Portugal (10), Ukraine (10)

Збірна України виступала у такому складі: 1) TYMOSHENKO Viktoriia (2005 р.н), 2) PRYLUTSKA Oleksandra (2003) 3) CHORNA Yelyzaveta (2005), 4) KHMIL Emiliia (2006), 5) SHEVCHENKO Anastasiia (2005), 6) NAUMENKO Kateryna (2005), 7) BABAK Kateryna (C) (2004), 8) RUMIANTSEVA Daria (2006), 9) ZELENKO Anastasiia (2005), 10) KHOMENKO Kateryna, 11) LENSKA Anastasiia (2004), 12) YURIEVA Agata (2006), 13) SYNYTSIA Polina (2005).

REFEREE(S):   Jakov Blaskovic (CRO, Anne Grandin (FRA), Mr Ralf Mueller (GER,) Mr Michael Jukes (GBR), Ms Maria Daskalopoulu (GRE), Matan Schwartz (ISR), Daniele Bianco (ITA), Sander Gransjean (NED), Luis Santos (POR), Luis Santos (POR), Paul Georgescu (ROU), Andreja Stanojevic (SRB), Martina Kunikova (SVK), Marta Cabanas (ESP), Ilkin Ozerengin (TUR), Svitlana VYSHNEVSKA (UKR) Gabriella Varkonyi (HUN).

Чемпіонами Європи стала команда Іспанії, яка у фіналі переграла збірну Угорщини 10-9  (1-2, 3-0, 4-2, 2-5)

Нащі вітання чемпіонкам Європи зб. Іспанії  !!!

P.S.  Європейська федерація LENA, заборонила  російським та білоруським збірним командам, брати участь у чемпіонатах  Європи та інших європейських змагань, збіірним та клубним командам. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

 

 3 July 2022 Saturday  Day 1    Netaniya (ISR)

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
1
09:00 B
flag_slovakia.png Slovakia
France flag_france.png 5-23
(1-6, 1-8, 2-4, 1-5)
2 10:30 B
flag_italy.jpeg Italy
  Croatia flag_croatia.png 18-8
(5-5, 5-1, 4-1, 4-1)
3 12:00 C
flag_germany.png Germany  Hungary
flag_hungary.png 4-23
(1-6, 2-4, 0-6, 1-7)
4 15:30 D
flag_portugal.png Portugal
Netherlands flag_netherlands.png 5-23
(0-7, 2-4, 2-7, 1-5)
5 17:00 D
flag_united_kingdom.png   Great Britain Ukraine
flag_ukraine.jpg 8-13
(1-3, 4-5, 2-3, 1-2)
 Referis: GBR - UKR: Varkoni Gabriella (HUN) \ Garcia Ruben (SUI)   Протоколи  0) 1) 2) 3) 4)
6 19:00 A
flag_israel.png Israil Romania 
flag_romania.png 18-5
(5-1, 6-3, 4-0, 3-1)
 Referis: ISR - ROU:  Vyshnevska Svitlana (UKR) \ Santos Luis (POR)
7
20:30 A flag_serbia.png Serbia
Spain flag_spain.png 2-26
(0-7, 1-5, 0-8, 1-6)

 

  4 July 2022 Sanday  Day 2    

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
8
16:30 С
flag_greec.jpeg Greece
Switzerland flag_switzerland.png 41-2 (9-1, 15-0, 8-0, 9-1)
9
18:00 А
flag_romania.png Romania Serbia flag_hungary.png 7-12 (0-2, 2-2, 1-3, 4-5)
10
19:00 А
flag_spain.png Spain  Turkey flag_turkey.png 27-2 (6-0, 7-2, 9-0, 5-0)

 

  5 July 2022 Tuesday Day 3    

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
11
09:00 D
flag_ukraine.jpg Ukraine
Portugal flag_portugal.png 10-14 (3-1, 3-6, 3-4, 1-3)
 Referis: UKR - POR:  Schwartz Matan (ISR) \ Ozerengin Ilkin (TUR) Protokoly  0) 1-2) 3) 4)
12 10:30 D
flag_netherlands.png Netherlands Great Britain flag_united_kingdom.png 30-3
(7-1, 7-1, 7-0, 9-1)
13 12:00 B
flag_croatia.png Croatia Slovakia flag_slovakia.png 20-7
(5-2, 2-4, 7-0, 6-1)
14 13:30 B
flag_france.png France Italy flag_italy.jpeg 11-8
(3-3, 3-0, 1-2, 4-3)
15 16:00 C
flag_switzerland.png Switzerland Germany flag_germany.png 4-25
(1-6, 0-7, 3-6, 0-6)
 Referis: SUI - GER: Vyshnevska Svitlana (UKR) \ Jukes Michael (GBR)
16 17:30 A
flag_turkey.png Turkey Romania 
flag_romania.png  9-12 (2-0, 4-6, 1-3, 2-3)
17
19:30 A flag_serbia.png Serbia
Israil flag_israel.png 10-13
(1-5, 3-3, 2-3, 4-2)
18 20:30 C flag_hungary.png  Hungary
Greece flag_greec.jpeg 14-10
(4-0, 4-3, 5-4, 1-3)

 

 6 July 2022 Wednesday  Day 4    

Time gr.   White Blue   Score Score of periods
19
17:30 А
flag_romania.png Romania Spain flag_spain.png 4-19 (0-5, 4-5, 0-5, 0-7)
20
19:00 А
flag_israel.png Israil  Turkey flag_turkey.png 22-3 (5-1, 5-1, 6-1, 6-0)

 

  7 July 2022 Thursday  Day 5  

Time Gr
  White Blue   Score Score of periods
21
09:00 B flag_france.png France Croatia flag_croatia.png 16-13
(4-4, 4-3, 6-3, 2-3)
22 10:30 C flag_hungary.png  Hungary
Switzerland flag_switzerland.png 43-1
(9-0, 8-0, 13-0, 13-1)
 Referis: HUN-SUI: Vyshnevska Svitlana (UKR) \ Gransjen  Sander (NED)
23 12:00 D flag_netherlands.png Netherlands Ukraine flag_ukraine.jpg 24-3 (6-0, 8-1, 5-0, 5-2)  
 Referis: NED-UKR:  Schwartz Matan (ISR) \ Georgescu Paul-Eugen-Dorin (ROU)   0)  1-2)  3)  4)
24 13:30 A
flag_turkey.png Turkey Serbia flag_serbia.png 3-15
(0-5, 1-4, 1-1, 1-5)
25 16:00 B flag_italy.jpeg Italy Slovakia flag_slovakia.png 29-3
(5-2, 8-0, 9-0, 7-1)
26 17:30 C flag_greec.jpeg Greece Germany flag_germany.png 10-0
 
27
19:00 A flag_spain.png Spain Israil flag_israel.png 17-5
(5-2, 4-0, 3-1, 5-2)
28 20:30 D flag_united_kingdom.png Great Britain Portugal flag_portugal.png 9-22
(0-5, 1-6, 4-7, 4-4)
Gr-А  Gr-B   
Tiams G W D L P differen. Plc
Spain 3
3
0
0
9
 89-13\76 1
Israil 3
3
0
0
9
58-35\23
2
Serbia 4
2
0
2
6
39-49\-10
3
Romania 4
1
0
3
3
28-58\-30
4
Turkey 4
0
0
4
0
17-76\-59
5
Tiams І W D
L
P
differen. Plc
France 3
3
0
0
9
50-26\24
1
Italy 2
1
0
1
3
55-22\33
2
Croatia 3
1
0
2
3
41-41\ 0
3
Slovakia 2
0
0
2
0
15-72\-57
4
 
Gr-C    Gr-D   
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
 Hungary 2
2
0
0
6
41-2\39
1
 Greece 3
2
0
1
6
23-4\-+19
2
Germany 2
1
0
1
3
4-23\-19
3
Switzerland 3
0
0
3
0
 7-109\-102 4
 
Tiams G
W
D
L
P
Differen. Plc
Netherlands 3
3
0
0
9
76-11\65
1
Portugal 2 1
0
1
3
19-33\-14
2
Ukraine 3
1
0
2
3
26-45\-19
3
Great Britain 2
0
0
2
0
 11-43\-32 4
 

  8 July 2022 Friday  Day 6  

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-16 places 1\2 finals
29
10:30 flag_slovakia.png Slovakia Great Britain flag_united_kingdom.png 15-14
(3-6, 4-2, 6-3, 2-3)
 Game for 1-12 places 
30
12:00 flag_greec.jpeg  Greece Serbia flag_serbia.png 19-9
(3-4, 8-2, 5-2, 3-1)
31 17:30 flag_israel.png Israil Switzerland flag_switzerland.png 25-0
(7-0, 6-0, 7-0, 5-0)
32
19:00 flag_italy.jpeg Italy Ukraine flag_ukraine.jpg 29-4
(6-0, 8-3, 7-1, 8-0) 
 Referis: ITA-UKR:  Kunikova Martina (SVK) \ Bourges Julien (FRA)    Protokoly 0)  1-2)  3)  4)
33
20:30 flag_portugal.png Portugal Croatia flag_croatia.png 8-11
(1-2, 3-3, 0-3, 4-3)

 

   9 July 2022 Saturday  Day 7  

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 9-12 places 1\2 finals
34
10:00 flag_switzerland.png Switzerland Ukraine flag_ukraine.jpg 1-17  (1-2, 0-4, 0-4, 0-7) 
 Referis: SUI-UKR:  Ozerengin Ilkin (TUR) Muller Ralf (GER)     Protokoly  0)  1-2)  3-4)
35
11:30 flag_serbia.png Serbia Portugal flag_portugal.png 19-15
(3-6, 5-3, 6-3, 5-3)
 Game for 1-8 places 1\4 finals
36
16:00 flag_greec.jpeg   Greece France  flag_france.png 20-5
(4-0, 4-1, 9-2, 3-1)
37
17:30 flag_italy.jpeg Italy  Hungary
flag_hungary.png 7-9
(2-3, 0-4, 3-0, 2-2)
38
18:00 flag_israel.png Israil Netherlands flag_netherlands.png 5-8
(1-1, 0-5, 2-0, 2-2) 
39
19:30 flag_croatia.png Croatia Spain flag_spain.png 6-18
(1-6, 1-3, 2-4, 2-5)

 

  10 July 2022 Sanday  Day 8  

Time   White Blue   Score Score of periods
 Game for 13-14 places  Referis: Vyshnevska Svitlana (UKR) Jukes Michael (GBR)
40
11:30 flag_romania.png Romania Slovakia flag_slovakia.png 7-9
(1-3, 1-0, 3-2, 2-4) 
 Game for 5-8 places 1\2  finals
41
16:00 flag_israel.png Israil
Italy
flag_italy.jpeg 5-9
(1-1, 3-3, 0-1, 1-4)
42
17:30 flag_france.png France
Croatia flag_croatia.png 10-7
(3-1, 2-2, 5-3, 0-1)
 Game for 1-4 places 1\2  finals
43
19:00 flag_netherlands.png Netherlands Hungary flag_hungary.png 4-8
(2-2, 0-2, 0-2, 2-2)
44
20:30 flag_greec.jpeg Greece Spain flag_spain.png 7-12
(1-1, 2-6, 1-2, 3-3)

 

11 July 2022 Manday  Day 9  

Time   White Blue   Score Score of periods
  Game for 11-12 places          
45
10:30 flag_switzerland.png Switzerland Portugal flag_portugal.png 2-23
(1-7, 1-6, 0-6, 0-4)
 Game for 9-10 places
46
09:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Serbia flag_serbia.png 4-12
(2-0, 1-5, 0-4, 1-3)
  Referis:   Georgescu Paul-Eugen-Dorin (ROU) \ Muller Ralf (GER)    Protokoly   0)  1-2)3-4).
 Game for 7-8 places
47
15:00 flag_israel.png Israil Croatia flag_croatia.png 14-6
(5-1, 2-1, 5-2, 2-2)
 Game for 5-6 places
48
16:30 flag_italy.jpeg Italy France
flag_france.png 16-13
(4-2, 3-4, 2-5, 7-2)
 Game for 3-4 places
49
18:00 flag_netherlands.png Netherlands Greece flag_greec.jpeg 9-10
(2-1, 0-3, 2-4, 5-2)
 Game for 1-2 places
50
19:30 flag_hungary.png Hungary Spain flag_spain.png 9-10
(2-1, 0-3, 2-4, 5-2)
 Referis: HUN - ESP  Stanojevic Andreja (SRB) \ Schwartz Matan (ISR)

 

 Final position. Netania (ISR) 

 11.07.2022Пр   Tiams Place
flag_spain.png   Spain 1
flag_hungary.png Hungary 2
flag_greec.jpeg   Greece 3
flag_netherlands.png Netherlands 4
flag_italy.jpeg Italy
5
flag_france.png  France
6
flag_israel.png Israil 7
flag_croatia.png Croatia 8
flag_serbia.png Serbia 9
flag_ukraine.jpg Ukraine 10
flag_portugal.png Portugal 11
flag_switzerland.png  Switzerland 12
 10.07.2022
flag_slovakia.png Slovakia 13
flag_romania.png Romania 14
     www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 11.07.2022 )