Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Women qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022
Women qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
13.02.2022

 logolen.gif   Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед жінок.

17-20 Лютого 2022 р.

  В Бухарест збірна України грає у такому складі:

1) Рябченко Olena (К) (Краматорск), 2) Даніліна Сабіна (''Динамо'' Бухарест), 3) Шевченко Анастасія (Харківська обл.), 4) Хміль Емілія (СДЮЩОР №9 Київ), 5) Бабак Катерина (Харківська обл.) 6) Румянцева Дарина (Харківська обл.) 7)  Абоімова Ірина (Харківська обл.),  8) Фдєлсєєнко Арина (Краматорськ), 9) Зеленко Анастасія (Краматорск),  10)  Вінник Софія (''Динамо'' Львів), 11) Литвиненко Яна (Краматорськ), 12) Шевченко Каріна (Харківська обл.), 13) Чорна Єлізавета (СДЮЩОР №9 Київ)

  Головний тренер - Рябченко Сергій (Краматорськ).

GROUP - A  in Buharest (ROU): Slovakia, Germany, Ukraine, Romania, Ireland

GROUP - B  in Zrenjanin (SRB): Greece, Serbia, Switzerland, Turkey, Belgium

GROUP - C  in Gzira (MLT) 4-6. 03. 22: France, Israel, Portugal, Malta

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 27 серпня по 10 вересня 2022 р. у місті Спліт (Хорватія).

Суддя від України в Zrenjanin (SRB) - Гончаренко Анна.

   1)  UKRAIN - SLOVAKIA   5-17  (1-4, 3-3, 1-6, 1-4)

   2)  IRELAND - UKRAINE    8- 8   (4-1, 1-1, 0-4, 3-2)

   3)  GERMANY- UKRAINE   15- 6  (3-2, 3-0, 6-3, 3-1)

  4)  ROMANIYA- UKRAINE 17- 9  (5-2, 2-3, 7-3, 3-1)

  

 

  17.02.2022 Thursday

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Buharest (ROU) 
1
19:30 flag_ukraine.jpg   Ukraine Slovakia flag_slovenia.png 5-17
(1-4, 3-3, 1-6, 1-4)
   REFEREE(S): UKR - SVK   Angileri Massimo (MLT) \   Grandin Anne (FRA)
2
21:00
flag_romania.png Romania Ireland
flag_ireland.png
15-4
(2-1, 5-0, 5-1, 1-2)
  Group (B) in Zrenjanin (SRB)
1
19:00 flag_serbia.png Serbiya Greece
flag_greec.jpeg
8-24
(5-5, 2-5, 0-7, 1-7)
2
21:00 flag_turkey.png Turkey Belgium flag_belgium.jpg 23-9
(8-2, 5-2, 6-2, 4-3)
   GONCHARENKO Anna (UKR) \ DAMCHEVSKI Risto (MKD)

  18.02.2022 Friday

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (A) in Buharest (ROU) 18.02.2022 Friday
3
09:30 flag_slovenia.png Slovakia Germany
flag_germany.png
4-12
(2-4, 1-5, 0-2, 1-1)
4
11:00
flag_ireland.png
Ireland Ukraine
flag_ukraine.jpg
8-8
(4-1, 1-1, 0-4, 3-2)
  REFEREE(S): IRL - UKR  Angileri Massimo (MLT) \  Ozerengin Ilkin (TUR)
 
5 18:30
flag_germany.png
Germany Ukraine
flag_ukraine.jpg
15-6
(3-2, 3-0, 6-3, 3-1)
 
6 20:00 flag_slovenia.png Slovakia Romania flag_romania.png 8-9
(2-1, 0-2, 2-4, 4-2)
    
 Group (B) in Zrenjanin (SRB) 18.02.2022 Friday
3
11:00 flag_turkey.png Turkey Greece flag_greec.jpeg 7-25
(2-6, 4-4, 1-7, 0-8)
4
13:00 flag_switzerland.png Switzerland Belgium flag_belgium.jpg 14-7
(5-0, 1-2, 5-3, 3-2)
 
5 20:00 flag_serbia.png Serbiya Switzerland flag_switzerland.png 17-11
(5-4, 2-5, 4-0, 6-2)
  REFEREE(S): SRB - SUI  Goncharenko  Anna (UKR) \ Uhlig  Philip (GER)
6 22:00 flag_greec.jpeg Greece Belgium flag_belgium.jpg 33-2
(10-0, 8-2, 7-0, 8-0)

19.02.2022  Saturday

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Buharest (ROU) 
7
18:30
flag_ireland.png
 Ireland Germany
flag_germany.png
2-25
(0-6, 0-4, 1-7, 1-8)
8
20:00
flag_romania.png Romania Ukraine
flag_ukraine.jpg
17-9
(5-2, 2-3, 7-3, 3-1)
 
  Group (B) in Zrenjanin (SRB)
7
20:00 flag_serbia.png Serbiya Belgium flag_belgium.jpg 19-7
(3-0, 4-0, 5-2, 7-5)
8
22:00 flag_switzerland.png Switzerland Turkey
flag_turkey.png 8-5
(2-1, 2-1, 2-2, 2-1)
  REFEREE(S): SUI - TUR   Uhlig  Philip (GER) \ Goncharenko  Anna (UKR)

20.02.2022 Sanday 

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Buharest (ROU) 
9
09:30
flag_ireland.png
Slovakia Ireland
flag_ireland.png
22-9
( 6-1, 8-5, 5-0, 3-3)
10
11:00
flag_germany.png
Germany Romania flag_romania.png 11-4
(5-1, 1-1, 1-1, 4-1) 
  Group (B) in Zrenjanin (SRB)
9
11:00 flag_switzerland.png Switzerland
Greece flag_greec.jpeg 7-22
(3-4, 3-3, 1-5, 0-10)
10
13:00 flag_serbia.png Serbiya Turkey flag_turkey.png 22-4
(3-1, 5-2, 7-1, 7-0)

 

Gr. (А) Final position of the teams 20.02.2022.  Buharest (ROU)   

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_germany.png
Germany 4
4
0
0
12
63-16\+47
1 qv
flag_romania.png Romania 4
3
0
1
9
45-32\+13
2 qv
flag_slovenia.png Slovakia 4
2
0
2
6
37-35\+2
3 aut
flag_ukraine.jpg
Ukraine 4
0
1
3
1 28-57\-29
4 aut
flag_ireland.png
Ireland 4 0
1
3
1
29-70\-41
5 aut
                waterpolo.org.ua
 

  Gr. (B) Final position of the teams 20.02.2022.   Zrenjanin (SRB) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_greec.jpeg Greece 4
4
0
0
12
  1 qv
flag_serbia.png Serbiya 4
3
0
1
9
  2 qv
flag_switzerland.png Switzerland 4
2
0
2
6
  3 aut
flag_turkey.png Turkey 4
1
0
3
3
  4 aut
flag_belgium.jpg Belgium 4 0
0
4
0
  5 aut
                waterpolo.org.ua
 

  4.03.2022   Gr. (C ) in Gzira (MLT) Friday

Time   White Blue   Score Score of periods
1
18:00 flag_portugal.png Portugal Israil
flag_israel.png
   
2
19:30
flag_malta.png Malta France
flag_france.png
   

 

 5.03.2022   in Gzira (MLT) Saturday

Time   White Blue   Score Score of periods
3
18:00
flag_israel.png
Israil France
flag_france.png
   
4
19:30
flag_malta.png Malta Portugal
flag_portugal.png
   

  

6.03.2022  in Gzira (MLT)  Sangay

Time   White Blue   Score Score of periods
5
10:00
flag_france.png
France  Portugal
flag_portugal.png
   
6
11:30
flag_malta.png Malta Israil
flag_israel.png
   

 

  Gr. (C) Final position of the teams 6.03.2022.  Gzira (MLT) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
    3
          1 qv
    3
          2 qv
    3
          3 aut
    3
          4 aut
                waterpolo.org.ua
 

 

Последнее обновление ( 16.04.2022 )