Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
No to Racism
No to Rashyzm
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Men's qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022
Men's qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
08.02.2022

logolen.gif     Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. 17-20 Лютого 2022 р.

 Збірна України в Ізраїль, грала у такому складі: 

1) Нікольський Костянти (Динамо Львів), 2) Бабський Нестор (Динамо Львів), 3) Кечеджи Ігор (Динамо Львів), 4)  Бабаєнко Владисла (''Динамо'' Львів), 5)  Алєксєєв Костянти (''Динамо'' Львів), 6)  Джура Орест (''Динамо'' Львів) 7) Грищук Роман (''Динамо'' Львів)8) Дядюра Олександр (К) (''Динамо'' Львів) ,  9) Мамєтьєв Юрій (''Динамо'' Львів)10)  Осика Максим (''Динамо'' Львів), 11) Любінський Ігор (''Динамо'' Львів), 12) Гусаков Денис (зб. Київської обл.), 13)  Войтенко Володимир (''Жаєбас'' Вільнюс Литва) , 14)  Ашанін Дмитро (Сентеш -Угорщина).

 
Тренер - Шведов Олексій  (''Динамо'' Львів).
Помічник тренера Шилін Тимур (''ВК'' Маріуполь).
Лікар: Петренко Інеса.
  Суддя від України у групі А Krany (SLO) - Белевцов В. (Харків)

GROUP - A  in Maribor (SLO): France, Slovenia, Belgium, Germany, Switzerland

GROUP - B  in Tbilisi (GEO): Georgia, Belarus, Polannd, Slovakia

GROUP - C  in Gzira (MLT): Malta, Romania, Ireland, Switzerland

GROUP - D  in Netanya (ISR): Netherlands, Israel, Turkey, Ukraine

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 27 серпня по 10 вересня 2022 р. у місті Спліт (Хорватія).

Час початок ігор, вказаний за киjївським часом.

1)  18.02.2022   Turkey - Ukraine 7-7 (1-1, 2-1, 1-1, 3-4) 

2)  19.02.2022   Israil - Ukraine

 

 

 

 Group (A) in Krany  (SLO) 17.02.2022

Time   White Blue   Score Score of periods
1
19:00 flag_switzerland.png Switzerland France
flag_france.png 3-25
(1-7, 1-5, 0-8, 1-5)
2
21:00 flag_slovenia.png Slovenia Belgium
flag_belgium.jpg 15-10
(4-3, 3-1, 5-3, 3-3)
   Byelyevtsov  Vyacheslav (UKR) \ Toygarli Haldun (TUR)

  

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Krany (SLO)  18.02.2022
3
11:00 flag_france.png    France Belgium flag_belgium.jpg 20-4
(6-2, 6-1, 4-1, 4-0)
 Byelyevtsov  Vyacheslav (UKR) \ Mckerr Declan (IRL)
4
13:00
flag_switzerland.png Switzerland Germany
flag_germany.png
1-19
(1-3, 0-5, 0-4, 0-7)
 
5 19:00 flag_france.png France Germany
flag_germany.png
9-9
(2-2, 2-0, 2-4, 3-3)
6 21:00 flag_slovenia.png Slovenia Switzerland flag_switzerland.png 11-5
(2-0, 3-1, 5-1б 1-3)
 Byelyevtsov  Vyacheslav (UKR) \ Toygarli Haldun (TUR)
 Group (B) in Tbilisi (GEO) 18.02.2022
1
19:30 flag_poland.png Poland
Slovakia flag_slovakia.png 6-25
(1-5, 3-6, 2-7, 0-7)
2
21:30 flag_georgia.png Georgia  Belarus
flag._belarus.png 25-5
(7-1, 7-1, 5-1, 6-2)
 
 Group (C) Gzira (MLT)  18.02.2022
1
18:00 flag_romania.png Romania Lithuania flag_lithuania.png 14-1
(1-0, 5-0, 4-1, 4-0)
2
19:30 flag_malta.png Malta
Irland
flag_ireland.png 28-4
(5-0, 8-0, 7-1, 8-3)
 
 Group (D) Netaniya (ISR)  18.02.2022
1
16:30 flag_turkey.png Turkey UKRAINE flag_ukraine.jpg 7-7 (1-1, 2-1, 1-1, 3-4)
  REFEREE(S): TUR - UKR  Castrilli Massimo (SUI) \ Alexandresku Mihnea Ioan (ROU)
2
18:00 flag_israel.png Israil Netzherlands flag_netherlands.png 4-10
(2-2, 0-4, 0-2, 2-2)

 

19.02.2022 Saturday
Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Krany  (SLO) 
7
19:00 flag_belgium.jpg Belgium Switzerland flag_switzerland.png 11-5
(1-2, 3-3, 2-5, 5-5)
 Referee'S  BEL - SUI Byelyevtsov  Vyacheslav (UKR) \Mickerr Declan (IRL)
8
21:00
flag_slovenia.png Slovenia Germany
flag_germany.png
5-20
(1-4, 2-5, 0-5, 2-6)
    
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 19.02.2022
3
16:00 flag._belarus.png Belarus
Slovakia flag_slovakia.png 8-19
(2-5, 1-5, 3-5, 2-4)
4
18:00 flag_georgia.png Georgia  Poland  flag_poland.png 22-1
(8-0, 7-1, 2-0, 5-0)
 
 Group (C) Gzira (MLT)  19.02.2022
3
18:00 flag_romania.png Romania Lithuania flag_lithuania.png 41-5
(10-0, 12-1, 11-1, 8-3)
4
19:30 flag_malta.png Malta
Irland
flag_ireland.png 19-5
(5-2, 4-3, 2-0, 8-0)
 
 Group (D) Netaniya (ISR)  19.02.2022
3
17:00 flag_turkey.png Turkey Netzherlands
flag_netherlands.png 10-18
(2-3, 4-3,1-6, 3-6)
4
18:30 flag_israel.png Israil UKRAINE flag_ukraine.jpg 7-6
(3-1, 2-3, 0-1, 2-1)
 REFEREE(S): ISR - UKR  Balzan  Peter (MLT) \ Castrilli Massimo (SUI)

  20.02.2022 Sanday

Time   White Blue   Score Score of periods
  Group (A) in Krany  (SLO) 
9
11:00 flag_belgium.jpg Belgium  Germany
flag_germany.png
5-16
(1-3, 1-6, 2-4, 1-3)
10
13:00
flag_slovenia.png Slovenia France flag_france.png 11-26
(2-7, 2-5, 4-5, 3-9)
    
 Group (B) in Tbilisi  (GEO) 
5
13:00 flag_poland.png Poland  Belarus
flag._belarus.png 10-17
(2-3, 4-6, 2-4, 2-4)
6
15:00 flag_georgia.png Georgia  Slovakia flag_slovakia.png 18-16
(7-5, 5-3, 3-6, 3-2) 
 
 Group (C) Gzira (MLT)   
5
10:00 flag_ireland.png Irland Lithuania flag_lithuania.png 5-17
(1-2, 0-2, 4-7, 0-6)
6
11:30 flag_malta.png Malta
Romania flag_romania.png 4-18
(1-5, 0-2, 2-3, 1-8)
 
 Group (D) Netaniya (ISR)  
3
09:30 flag_israel.png Israil Turkey  flag_turkey.png 9-7
(3-1, 4-1, 2-4, 0-1)
4
18100 flag_ukraine.jpg UKRAINE Netzherlands flag_netherlands.png 8-20
(2-3, 2-8, 4-6, 0-3)
 REFEREE(S): UKR - NED Golosun Philipp (BLR) \ Castrilli  Massimo (SUI)

 

  Gr. (А) Final position of the teams 20.02.2022.  Krany (SLO) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_france.png
France 4
3
1
0
10
  1 qv
flag_germany.png
 Germany 4
3
1
0
10
  2 qv
flag_slovenia.png Slovenia 4
2
0
3
6
  3 aut
flag_switzerland.png Switzerland 4
1
0
4
3
   4 aut
flag_belgium.jpg Belgium 4 0
0
4
0
  4 aut
                waterpolo.org.ua

 

Gr. (B) Final position of the teams 20.02.2022. Tbilisi (GEO)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_georgia.png Georgia  3
3
0
0
9
  1 qv
flag_slovakia.png Slovakia 3 2
0
1 6
  2 qv
flag._belarus.png Belarus
3
1
0
2
3
  3 aut
flag_poland.png Poland
3 0
0
3
0
   4 aut
                waterpolo.org.ua
 
 Gr. (C) Final position of the teams 20.02.2022. Gzira (MLT)
 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_romania.png Romania 3
3
0
0
9
  1 qv
flag_malta.png Malta 3
2
0
1
6
  2 qv
flag_lithuania.png Lithuania 3
1
0
2
3
  3 aut
flag_ireland.png Irland 3 0
0
3
0
   4 aut
                waterpolo.org.ua
  

  Gr. (D) Final position of the teams 20.02.2022. Netaniya (ISR) 

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_netherlands.png Netzherlands 3
3
0
0
9
48-22\+26
1 qv
flag_israel.png Israil 3
2
0
1
6
20-33\-13
2 qv
flag_turkey.png Turkey
3
0
1
2
1
24-34\-10
 3 aut
flag_ukraine.jpg UKRAINE 3
0
1
2
1
21-34\-13
 4 aut
                waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 16.04.2022 )