В місті Xарків, з 25 по 29 жовтня 2021 р. в плавальному басейні НТУ-ХПІ (вул.
Алчевських, 52), триває фінальний ІІІ тур чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. та молодше.
Судді: Костанда В. (МК) Маріуполь, Гончаров С. (МК) Дніпро, Головкін Т. (НК) Харків, Гавриленко В. (НК) Ужгород, Чобіт Т. (1Кт) Львів, Крючок С. (1Кт) Львів.
Головний суддя змагань - Белевцов В. (МК) Харків
25 Жовтня 2021 р. Понеділок 1-й день Харків
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам |
1
|
10:30 |
зб. Харківської обл.
|
КДЮСШ ім.Кутенка Львів
|
14-16
|
(5-4, 4-4, 2-3, 3-5)
|
2
|
11:45
|
ДНУ Дніпро
|
СДЮШOР Я. Клочкової
|
0-12
|
5-17 (2-5, 1-4, 2-7, 0-1)
|
3
|
13:00
|
СОК Євроспорт Львів
|
Закарпатьська обл. |
22-15
|
(4-6, 7-3, 6-2, 5-4)
|
Судді та протоколи ігор 25.10.2021
1) Костанда В. (МК) Маріуполь\ Гавриленко В. (НК) Ужгород Протокол 14-16
2) Чобіт Т. (1Кт) Львів \ Крючок С. (1Кт) Львів
3) Костанда В. (МК) Маріуполь\ Гончаров С. (МК) Дніпро
|
26 Жовтня 2021 р. Вівторок 2-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам |
4
|
10:30 |
зб. Харківської обл.
|
Закарпатьська обл. |
10-11
|
(2-3, 3-3, 3-2, 2-3)
|
5
|
11:45
|
КДЮСШ ім.Кутенка Львів
|
ДНУ Дніпро
|
17-9
|
(6-1, 6-3, 3-2, 2-3)
|
6
|
13:00
|
СОК Євроспорт Львів
|
СДЮШ Я. Клочкової
|
17-17
|
(2-5, 4-3, 3-7, 7-2)
|
Судді та протоколи ігор 26.10.2021
4) Чобіт Т. (1Кт) Львів \ Крючок С. (1Кт) Львів Протокол 10-11
5) Гавриленко В. (НК) Ужгород \ Головкін Т. (НК) Харків Протокол 17-9
6) Костанда В. (МК) Маріуполь\ Гончаров С. (МК) Дніпро
|
27 Жовтня 2021 р. Середа 3-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам |
7
|
10:00 |
КДЮСШ ім.Кутенка Львів |
СДЮШ Я. Клочкової
|
7-17
|
(1-2, 1-4, 1-7, 4-4)
|
8
|
15:00
|
ДНУ Дніпро
|
Закарпатьська обл. |
0-12 |
8-20 (4-7, 0-4, 2-5, 2-7) |
8 |
20:30 |
зб. Харківської обл. |
СОК Євроспорт Львів |
9-13
|
(2-4, 3-3, 3-4, 1-2) |
Судді та протоколи ігор 27.10.2021
7) Костанда В. (МК) Маріуполь / Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 7-17
8) Головкін Т. (НК) Харків / Чобіт Т. (1Кт) Львів
9) Костанда В. (МК) Маріуполь / Гавриленко В. (НК) Ужгород
|
28 Жовтня 2021 р. Четвер 4-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам |
10
|
10:30 |
зб. Харківської обл
|
ДНУ Дніпро
|
15-9
|
|
11
|
11:45
|
КДЮСШ ім.Кутенка Львів
|
СОК Євроспорт Львів |
13-13
|
(1-1, 4-5, 3-4, 5-3) |
12
|
13:00
|
Закарпатьська обл. |
СДЮШ Я. Клочкової |
6-12
|
(3-3, 2-3, 1-2, 0-4)
|
Судді та протоколи ігор 28.10.2021
10) Гавриленко В. (НК) Ужгород / Крючок С. (1Кт) Львів
11) Белевцов В. (МК) Харків / Головкін Т. (НК) Харків
12) Костанда В. (МК) Маріуполь / Чобіт Т. (1Кт) Львів
|
29 Жовтня 2021 р. П'ятниця 5-й день
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам |
13
|
10:30 |
зб. Харківської обл
|
СДЮШ Я. Клочкової |
5-12 |
(1-4, 1-3, 1-2, 2-3) |
14
|
11:45
|
ДНУ Дніпро
|
СОК Євроспорт Львів |
0-12 |
4-16 (5-4, 2-8, 0-4) |
15
|
13:00
|
КДЮСШ ім. Кутенка Львів |
Закарпатьська обл. |
10-10 |
(2-2, 4-3, 2-3, 2-2) |
Судді та протоколи ігор 29.10.2021
13) Костанда В. (МК) Маріуполь / Чобіт Т. (1Кт) Львів
14) Костанда В. (МК) Маріуполь / Головкін Т. (НК) Харків
15) Белевцов В. (МК) Харків / Головкін Т. (НК) Харків
|
Фінальне Становище команд після IІІ-го туру. 29.10.2021 (Харків)
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1
|
СДЮШ Я. Клочкової Харків |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
70-35\+50 |
1
|
2
|
СОК Євроспорт Львів |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
77-54\+23 |
2
|
3
|
КДЮСШ ім. Кутенка Львів |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
63-63\+0 |
3
|
4
|
зб. Закарпатьська обл. |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
54-54\+0 |
4
|
5
|
зб. Харківської обл. |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
53-61\-8 |
5
|
6
|
ДНУ Дніпро |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
18-68\-50 |
6
|
www.waterpolo.org.ua |
|