В
місті Дніпро, (басейн "ДНУ") з 31 травня по 4 червня 2021 р.
відбувались ігри 2-го туру група ІІ чемпіонату України серед юнаків 2007
р.н. та молодше. За підсумками 5-ти ігор, у фінал з цієї групи
потрапили: 1) ХФКС м. Харків, 2) ДНУ Дніпро, 3) КДЮСШ Кутенко Львів.
Cудді: Бєлєвцов В. (МК) Харків, Гончаров С. (МК) Дніпро, Костанда В. (МК) Маріуполь, Кручок С. (1Кт) Львів.
Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро
31 Травня 2021 р. Понеділок 1-й день. Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
1
|
12:00
|
КДЮСШ Кутенко Львів
|
ДЮСШ №3 Львів
|
15-13
|
(4-3, 4-4, 4-4, 3-2) |
2
|
13:00 |
зб. Харківської обл. 2
|
ХФКС м. Харків
|
3-13 |
(1-4, 1-4, 1-0, 0-5) |
3 |
14:00 |
ДНУ Дніпро
|
ДЮСШ №21 Київ
|
12-0 |
21-9 (3-2, 9-3, 8-4, 1-0) |
1) Бєлєвцов В. (МК) Харків \ Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 15-13
2) Костанда В (МК) Маріуполь \ Кручок С. (1Кт) Львів
3) Бєлєвцов В. (МК) Харків \ Кручок С. (1Кт) Львів Протокол 12-0
|
1 Червня 2021 р. Вівторок 2-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
4
|
11:00
|
ДЮСШ №3 Львів |
ХФКС м. Харків
|
0-12 |
1-13 (1-6, 0-7) |
5
|
12:00 |
ДЮСШ №21 Київ
|
зб. Харківської обл. 2 |
8-11 |
(2-5, 3-2, 1-2, 2-2) |
6
|
13:00 |
КДЮСШ Кутенко Львів |
ДНУ Дніпро |
15-16 |
(2-5, 3-3, 6-4, 4-4) |
4) Костанда В (МК) Маріуполь / Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 0-12
5) Гончаров С. (МК) Дніпро / Кручок С. (1Кт) Львів Протокол 8-11
6) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Костанда В (МК) Маріуполь Протокол 15-16
|
2 Червня 2021 р. Середа 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
7
|
11:00
|
ХФКС м. Харків |
ДЮСШ №21 Київ |
12-0
|
16-4 (6-4, 7-0, 3-0) |
8
|
12:00 |
зб. Харківської обл. 2 |
КДЮСШ Кутенко Львів |
7-9
|
(1-2, 1-2, 2-2, 3-3) |
9
|
13:00 |
ДНУ Дніпро
|
ДЮСШ №3 Львів |
10-11 |
(2-2, 3-3, 4-3, 1-3)
|
7) Гончаров С. (МК) Дніпро / Кручок С. (1Кт) Львів Протокол 12-0
8) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Костанда В (МК) Маріуполь Протокол 7-9
9) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Костанда В (МК) Маріуполь Протокол 10-11
|
3 Червня 2021 р. Четвер 4-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
10
|
11:00
|
ДЮСШ №3 Львів |
ДЮСШ №21 Київ |
14-11
|
(5-4, 4-1, 5-1, 0-5) |
11
|
12:00 |
КДЮСШ Кутенко Львів
|
ХФКС м. Харків |
0-12
|
1-13 (0-8, 1-5)
|
12
|
13:00 |
зб. Харківської обл. 2 |
ДНУ Дніпро |
7-10 |
(3-2, 3-1, 1-2, 0-5) |
10) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 14-11
11) Гончаров С. (МК) Дніпро / Костанда В (МК) Маріуполь Протокол 0-12
12) Костанда В (МК) Маріуполь / Кручок С. (1Кт) Львів
|
4 Червня 2021 р. П'ятниця 5-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахн. |
по періодам
|
13
|
10:00
|
ДЮСШ №21 Київ |
КДЮСШ Кутенко Львів |
9-17
|
(1-5, 5-4, 1-6, 2-2)
|
14
|
11:00 |
ДЮСШ №3 Львів |
зб. Харківської обл. 2 |
11-5
|
(1-0, 3-2, 2-1, 5-2)
|
15
|
12:00 |
ДНУ Дніпро
|
ХФКС м. Харків |
6-16
|
(3-5, 1-2, 0-4, 2-5)
|
13) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 9-17
14) Бєлєвцов В. (МК) Харків / Кручок С. (1Кт) Львів Протокол 11-5
15) Костанда В (МК) Маріуполь / Кручок С. (1Кт) Львів
|
Становище команд після ІІ-го туру. (Гр 2) 4.06.2021 Дніпро
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1 Qv
|
ХФКС м. Харків |
5
|
5
|
0
|
0
|
15
|
65-9\+56
|
1 Qv
|
2 Qv
|
КДЮСШ Кутенко Львів
|
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
56-57\-1
|
2 Qv
|
3 Qv |
ДНУ Дніпро |
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
54-49\+5
|
3 Qv
|
4Aut |
ДЮСШ №3 Львів |
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
49-53\-4
|
4 Aut
|
5Aut |
зб. Харківської обл. 2 |
5 |
1
|
0
|
4
|
3
|
33-51\-18
|
5 Aut |
6Aut |
ДЮСШ №21 Київ |
5 |
0
|
0
|
5
|
0
|
28-66\-38
|
6 Aut |
www.waterpolo.org.ua |
|