Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Кубок Украины (Мужчины) arrow Кубок України 2020 Чоловіки 2-4 Жовтня 2020 Кам'янське
Кубок України 2020 Чоловіки 2-4 Жовтня 2020 Кам'янське Версия для печати Отправить на e-mail
03.10.2020

     У місті Кам'янське Дніпропетровської області  (басейн МіКомп), з 2 по 4 жовтня 2020 р. тривали ігри за Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. В фіналі за Кубок,  "Динамо" Львів  переграла зб. Xаркiвської обл. 10-7 (1-3, 4-3, 3-1, 2-0) і стала володарем Кубка України 2020 р.

  СуддіКостанда В. (МК) Маріуполь, Махарадзе Г. (МК) Одеса, Головкін Т. (НК) Xарків, Антонюк О. (НК) Київ.

  Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро

P.S. Динамо Львів, розпочне грати одразу з 1\2 фінала. 

     

 

  2 Жовтня 2020. П'ятниця. День 1-й.     Кам'янське

Time   White
Blue   score by period
1
18:00 ВК Маріуполь
зб. Київської обл.1 10-7
(2-1, 2-2, 4-2, 2-2)
2
19:30  ДНУ Дніпро
НТУXПІ Xарків 9-14
(1-3, 4-5, 1-2, 3-4)
3
21:00 зб. Xаркiвської обл. зб. Київської обл.2 22-6
(6-1, 7-2, 3-3, 6-0)

  Судді та протоколи ігор - 2.10.2020

  1)  Махарадзе Г. (МК) Одеса \ Головкін Т. (НК) Xарків  Протокол  10-7

  2)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Антонюк О. (НК) Київ

  3)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Махарадзе Г. (МК) Одеса

 

 3 Жовтня 2020. Субота.  День 2-й.   1\2 Фіналу

Time   White
Blue   score by period
  1\2 Фіналу за 1-4 місце
4
18:00 "Динамо" Львів НТУXПІ Xарків 16-6
(5-2, 2-1, 7-0, 2-3)
5
19:30 ВК Маріуполь зб. Xаркiвської обл. 6-15
(2-5, 1-5, 1-3, 2-2)
 1\2 Фіналу за 5-7 місце
6
21:00 зб. Київської обл.-2 зб. Київської обл.-1  25-26 (6-8, 7-3, 4-8, 6-4) (пн 2-3)

  Судді та протоколи ігор - 3.10.2020

  4)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Головкін Т. (НК) Xарків

  5)  Махарадзе Г. (МК) Одеса \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол 6-15

  6)  Головкін Т. (НК) Xарків\ Антонюк О. (НК) Київ

 

  4 Жовтня 2020. Неділя  День 3-й.  Фінали

Time   White
Blue   score by period
7
09:30 ДНУ Дніпро  зб. Київської обл.-1 7-21
(2-5, 1-6, 2-6, 2-4)
8
11:00 ВК Маріуполь НТУXПІ Xарків
2-4
(0-1, 1-1, 0-2, 1-0)
9
12:30 "Динамо" Львів зб. Xаркiвської обл. 10-7
(1-3, 4-3, 3-1, 2-0)

  Судді та протоколи ігор - 4.10.2020

  7)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Головкін Т. (НК) Xарків

  8)  Махарадзе Г. (МК) Одеса \ Антонюк О. (НК) Київ  Протокол  2-4

  9)  Костанда В. (МК) Маріуполь \ Махарадзе Г. (МК) Одеса  Протокол  10-7

 

  Final position of teams Кам'янське                              

04.10.2020  
1
"Динамо" Львів
2
зб. Xаркiвської обл.
3
НТУXПІ Xарків
4
ВК Маріуполь
5
зб. Київської обл.1
6
ДНУ Дніпро
7
зб. Київської обл.2
www.waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 06.10.2020 )