Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
     Окупант !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры arrow Чемпіонат України 1-й тур (гр ІІ) 2007 р.н. та мол. 17-21.04.2019 Дніпро
Чемпіонат України 1-й тур (гр ІІ) 2007 р.н. та мол. 17-21.04.2019 Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
15.04.2019
  dnipro_dnu_2018_.jpgЗ 17 по 21 квітня 2019 року у Дніпрі, в плавальному басейні  ("ДНУ"), відбудеться І-й тур (група ІІ)  Чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. та молодше.

   Головний суддя змагань:  Гончаров С. (МК) Дніпро

    

 

 

 

 

17 Квітня 2019 р. Середа  1-й день.  Дніпро 

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
1
12:30
Євроспорт Льіів ДЮСШ 3 Львів
12-8
(0-2, 5-2, 5-2, 2-2)
2
13:45  ДНУ Дніпро ак. Баркалова Харків 21-3
(11-1, 2-0, 2-1, 5-1)

  Судді  ігор 17.04.2019

 1)  Вішневська С. (МК) Харків \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро

 2) Печуриця Є. (НК) Одеса \ Чобіт Т. (1кт) Львів

 

  18 Квітня 2019 р. Четвер  2-й день.    

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
3
12:30
ДЮСШ Одеса
ак. Баркалова Харків 22-3
(3-2, 8-0, 6-0, 5-1)
4
14:00  ДНУ Дніпро Євроспорт Львів 6-12
(0-5, 2-1, 1-2, 3-4)

  Судді ігор 17.04.2019

  3)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів

  4) Вішневська С. (МК) Харків \ Печуриця Є. (НК) Одеса

 

 19 Квітня 2019 р. П'ятниця  3-й день.    

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
5
12:30
Євроспорт Львів ДЮСШ Одесa 16-6
(5-1, 4-1, 6-2, 1-2)
6
13:45  ДНУ Дніпро ДЮСШ 3 Львів 5-18
(1-4, 2-4, 4-5, 2-5)

  Судді та  ігор 19.04.2019

  5) Вішневська С. (МК) Харків \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро

  6) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Печуриця Є. (НК) Одеса

 

20 Квітня 2019 р. Субота 4-й день.    

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
7
11:30
ак. Баркалова Харків
Євроспорт Львів 3-23
(0-6, 1-5, 1-7, 1-5)
8
12:45 ДЮСШ Одеса ДЮСШ 3 Львів 11-15
(2-4, 0-2, 4-5, 5-4)

  Судді та  ігор 20.04.2019

  7)  Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро \ Чобіт Т. (1кт) Львів

  8)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Вішневська С. (МК) Харків

 

21 Квітня 2019 р. Неділя 5-й день.    

Час Білі Сині Рахн.  по періодам
9
10:30
ДЮСШ 3 Львів ак. Баркалова Харків    
10
11:45  ДНУ Дніпро ДЮСШ Одеса
   

  Судді та  ігор 21.04.2019

 9) 

10)

 

Фінальне Становище команд   21.04.2019  Дніпро

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1 qv Євроспорт Львів 4
4
0
0
12
  1 qv
2 qv ДЮСШ 3 Львів 4
3
0
1
9
  2 qv
3 aut
4





3 aut
4 aut
4





4 aut
5 aut ак. Баркалова Харків 4 0
0
4
0

5 aut

 

Последнее обновление ( 20.04.2019 )