Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow LEN Qualification European Tournament U 15 Men's Koper (SLO) 28-31.03.2019
LEN Qualification European Tournament U 15 Men's Koper (SLO) 28-31.03.2019 Версия для печати Отправить на e-mail
18.03.2019

121215943.jpgLEN Men's European U15 Water Polo Championships 2019

З 28 по 31 березня в олімпійському басейні Боніфіка в Копері (Словенія) тривають відбіркові змагання до Чемпіонату Європи у віковій категорії U15. 

У кваліфікаційній групі B змагатимуться команди з Італії, Греції, Мальти, України, Румунії та Словенії. 
Чотири кращі команди поборються за одне з чотирьох місць за вихід до фінальної частини чемпіонату, який відбудеться в Болгарії наприкінці липня.

Збірна України:  Ільченко Вадим, Туряниця Максим, Камлев Артем, Хацько Данило, Клунний Максим, Любинський Ігор, Соколов Данило,Плющ Микола, Мотил Богдан, Шикула Андрій, Москаль Владислав, Якушев Яків, Кисильов Артем.

Головний тренер - Смеркус Олег (Харків).

Помічник - Кисілюк Сергій (Ужгород).

 

 

 

 

 28.03.2019 Thursday Day 1. 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Koper (SLO)
1 18:30 flag_ukraine.jpg Ukraine
Greece
flag_greec.jpeg 4-31
(1-5, 1-10, 1-9, 1-7)
2 20:00
flag_romania.png Romania
Italy
flag_italy.jpeg 10-7 (2-0, 3-0, 2-4, 3-3)
3
21:30
flag_slovenia.png Slovenia
Malta
flag_malta.png 12-8
(2-1, 2-1, 6-3, 2-3)
 Group (A) in Nice (FRA)
1
19:00 flag_belarus.png Belarus
Netherland flag_netherlands.png 5-15 (2-5, 1-4, 1-1, 1-5)
2
20:30 flag_france.png France
Croatia
flag_croatia.png 7-19
(2-9, 0-0, 3-6, 2-4)
 Group(C) in Podgorica (MNE)        
1
19:00 flag_russia.png Russia
Hungary
flag_hungary.png 10-12
(3-2, 5-4, 1-3, 1-3)
2
21:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
Turkey flag_turkey.png 14-11
(3-3, 5-3, 4-4, 2-1)
 Group (D) in Tbilisi (GEO)        
1 14:00
flag_serbia.png
Serbia
 Azerbaijan azerbaidan.jpg 30-1
(10-1, 7-0, 7-0, 6-0)
2
15:30 flag_lithuania.png Lithuania Slovakia
flag_slovakia.png 6-9
(3-3, 2-2, 0-1, 1-3)
3
17:00 flag_georgia.png Georgia
Bulgaria
flag_bulgaria.png 18-4
(4-1, 7-3, 2-0, 5-0)

 

29.03.2019 Friday Day 2. 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Koper (SLO)
4
10:00 flag_italy.jpeg Italy Ukraine flag_ukraine.jpg 26-3
(6-0, 5-0, 6-1, 9-2)
5
11:30
flag_slovenia.png Slovenia Greece flag_greec.jpeg 3-24
(1-7, 2-2, 0-8, 0-7)
6
13:00
flag_malta.png Malta Romania flag_romania.png 4-19
(0-5, 1-6, 1-6, 1-2)
 
7
18:30 flag_italy.jpeg Italy Greece flag_greec.jpeg 12-9
(3-4, 5-1, 2-1, 2-3)
8
20:00 flag_malta.png Malta Ukraine flag_ukraine.jpg 13-9
(2-2, 3-3, 4-1, 4-3)
9
21:30 flag_slovenia.png Sloveniaa Romania flag_romania.png 6-5
(2-1, 0-1, 2-1, 2-2)
 Group (A) in Nice (FRA)
3
10:00 flag_netherlands.png Netherland Croatia flag_croatia.png 13-20 (4-5, 3-9, 2-1, 4-5)
4
11:30 flag_belarus.png Belarus  Spain
flag_spain.png 9-19 (3-4, 2-6, 2-6, 2-3)
 
5
19:00 flag_spain.png Spain Netherland
flag_netherlands.png 13-8
(4-2, 3-1, 1-3, 5-2)
6
21:00 flag_france.png France
Belarus flag_belarus.png 12-13
(2-4, 2-3, 4-3, 4-3)
 Group (C) in Podgorica (MNE)        
3
11:00 flag_turkey.png Turkey  Hungary
flag_hungary.png 3-17
(0-4, 3-4, 0-4, 0-5)
4 12:45 flag_moldova.png Moldova
Russia flag_russia.png 6-21 (0-4, 4-6, 2-4, 0-7)
 
5
19:00 flag_hungary.png Hungary
Moldova
flag_moldova.png 20-4
(5-2, 5-1, 3-0. 7-1)
6
20:45 flag_montenegro_chernogoria.png   Montenegro Russia flag_russia.png 11-9
(5-3, 1-3, 2-2, 3-1)
 Group (D) in Tbilisi (GEO)        
4
14:00
azerbaidan.jpg
Azerbaijan  Slovakia
flag_slovakia.png 2-21
(1-4, 0-6, 1-6, 0-5)
5
15:30 flag_bulgaria.png Bulgaria
Serbia
flag_serbia.png
0-24
(0-4, 0-5, 0-7, 0-8)
6
17:00 flag_georgia.png Georgia
Lithuania flag_lithuania.png 13-5
(4-1, 5-2, 3-1, 1-1)

 

30.03.2019 Saturday Day 3. 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Koper (SLO)
10
18:30 flag_malta.png Malta Greece flag_greec.jpeg 7-31
(1-7, 4-7, 1-7, 1-10)
11
20:00
flag_romania.png Romania Ukraine flag_ukraine.jpg 12-4 (5-1, 2-1, 2-0, 3-2)
12
21:30
flag_slovenia.png Slovenia Italy flag_italy.jpeg 5-15
(1-2, 1-3, 2-4, 1-6)
 Group (A) in Nice (FRA)
7
19:00 flag_belarus.png Belarus
Croatia flag_croatia.png 8-20
(3-9, 2-4, 1-5, 2-2)
8
21:00 flag_france.png France Spain
flag_spain.png 5-13
(1-4, 2-5, 1-1, 1-3)
 Group (C) in Podgorica (MNE)        
7
19:00 flag_turkey.png Turkey  Moldova  flag_moldova.png 10-4
(1-2, 4-0, 2-0, 3-2)
8
20:45 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Hungary  flag_hungary.png 6-15 (2-2, 1-3, 3-5, 0-5)
 Group (D) in Tbilisi (GEO)        
7
09:00
flag_lithuania.png
Lithuania Bulgaria flag_bulgaria.png 12-13 (2-2, 3-3, 3-5, 4-3)
8
10:30 flag_georgia.png Georgia
Azerbaijan
azerbaidan.jpg
31-2
(7-1, 7-0, 8-0, 9-1)
 Referee(s):  GEO-AZE  Honcharov Serhiy (UKR) \ Merciela Neville (MLT)
9
12:00 flag_slovakia.png Slovakia   Serbia
flag_serbia.png
5-20
(2-3, 1-6, 0-5, 2-6)
        
10
15:00 flag_bulgaria.png Bulgaria Azerbaijan
azerbaidan.jpg
24-2
(9-0, 5-1, 6-1, 4-0)
11
16:30
flag_serbia.png
  Serbia Lithuania
flag_lithuania.png
24-5
(6-1, 5-1, 3-3, 10-0)
 Referee(s):   SRB-LTV  Kavcic Tomi (SLO) \ Honcharov Serhiy (UKR)
12
18:00 flag_georgia.png Georgia Slovakia flag_slovakia.png 11-7
(0-3, 5-2, 2-1, 4-1)

 

31.03.2019 Sanday Day 4 

Time   White Blue   Score Score of periods
 Group (B) in Koper (SLO)
13
10:00 flag_italy.jpeg Italy Malta flag_malta.png 16-8 (6-3, 3-2, 3-0, 4-3)
14
11:30
flag_greec.jpeg Greece Romania flag_romania.png 12-7
(4-2, 5-1, 1-0, 2-4)
15
13:00
flag_slovenia.png Slovenia Ukraine flag_ukraine.jpg 14-10
(6-1, 3-2, 1-3, 4-4)
 Group (A) in Nice (FRA)
9
10:00 flag_spain.png Spain Croatia flag_croatia.png 10-9
(2-1, 4-3, 3-2, 1-3)
10
11:30 flag_france.png France Netherland flag_netherlands.png 9-14
(1-2, 2-3, 4-6, 2-3)
 Group (C) in Podgorica (MNE)        
9
11:00 flag_russia.png  Russia Turkey flag_turkey.png 6-7
(1-2, 3-1, 1-1, 1-3)
10
12:45 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro   Moldova   flag_moldova.png 21-3
(5-0, 7-0, 4-0, 5-3)
 Group (D) in Tbilisi (GEO)        
13
80:00
azerbaidan.jpg
Azerbaijan Lithuania
flag_lithuania.png
1-22
(0-6, 0-5, 1-4, 0-7)
14
09:30 flag_slovakia.png  Slovakia Bulgaria
flag_bulgaria.png
8-1
(0-0, 2-0. 2-0, 4-1)
 Referee(s): SVK-BUL  Honcharov Serhiy (UKR) \ Mercieca Neville (MLT)
15
11:00 flag_georgia.png Georgia   Serbia
flag_serbia.png
6-13
(2-3, 1-2, 1-2, 2-6)

 

  Gr (A) Final position of the teams 31.03.2019   Nice (France)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_spain.png Spain 4
4
0
0
12
1 qv
flag_croatia.png Croatia
4
9
0
1
9

2 qv
flag_netherlands.png Netherland 4
2 0
2 6
3 qv
flag_belarus.png Belarus 4
1
0
3
3

4 qv
flag_france.png France 4
0
0
4
0
  5 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr (B)  Final position of the teams 31.03.2019.  Koper (Sloveniya)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_italy.jpeg Italy
5
4
0
1
12

1 qv
flag_greec.jpeg Greece
5
4
0
1
12

2 qv
flag_romania.png
Romania 5
3 0
2
9

3 qv
flag_slovenia.png Sloveniya
5
2
0
3
6
4 qv
flag_malta.png Malta
5
1
0
4
3
  5 aut
flag_ukraine.jpg Ukraine 5 0
0
5
0
  6 aut
                waterpolo.org.ua

 

 Gr (C) Final position of the teams 31.03.2019.  Podgorica (Montenegro)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Hungary
4
4
0
0
12

1 qv
flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro
4
3
0
1
9

2 qv
flag_turkey.png
Turkey 4
2
0
2
6
3 qv
flag_russia.png
Russia
4
1
0
3
3

4 qv
flag_moldova.png Moldova
4
0
0
4
0
  5 aut
                waterpolo.org.ua

 

  Gr B   Final position of the teams 31.03.2019  Tbilisi (Georgia)

 Flag    G
W D
L P Difference places
flag_slovakia.png Serbiya
5
5
0
0
15

1 qv
flag_georgia.png Georgia
5
4
0
1
12

2 qv
flag_slovakia.png
Slovakia
5
3
0
2
9

3 qv
flag_bulgaria.png
Bulgaria 5
2
0
3
6

4 qv
flag_lithuania.png
Lithuania 5
1
0
4
3
  5 aut
azerbaidan.jpg
Azerbaijan 5 0
0
5
0
  6 aut
                waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 17.04.2019 )