Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпіонат України 1-й тур (гр ІI) (U 16) 4-8.03.2019 Харків
Чемпіонат України 1-й тур (гр ІI) (U 16) 4-8.03.2019 Харків Версия для печати Отправить на e-mail
04.03.2019
  kharkiv__1.jpg   З 4 по 8 березня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ, тривaє І-й тур (група ІI) Чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань:  Бєлєвцов В.  (МК) Харків.

 

 

 

 

 

4 березня 2019 р. Понеділок  1-й день.  Харків 

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
1
11:00 ДУФК Харків 
зб. Харківської обл. 2 0-7
(0-4, 0-2, 0-0, 0-1)
2
12:00 зб. Харківської обл. 1
Баркалова Харків 19-0
(7-0, 4-0, 4-0, 4-0)
3
13:30 Динамо Київ
ДЮСШ №21 Київ 16-8
(3-2, 3-2, 5-2, 5-2)

  Судді та протоколи ігор 4.03.2019

 1)  Клестов В. (НК) Київ \ Лісун В. (НК) Київ  Протокол  0-7

 2)  Головкин Т. (НК) Харків \ Погребняк В. (1кт.) Харків  Протокол  19-0

 3)  Белевцов В. (МК) Харків \ Головкин Т. (нК) Харків  Протокол  16-8

  

  5 березня 2019 р. Вівторок  2-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
4
11:00 ДУФК Харків 
ДЮСШ №21 Київ 7-6
(2-1, 1-3, 2-1, 2-1)
5
12:00  Динамо Київ
Баркалова Харків 12-0
(5-0, 3-0, 1-0, 3-0)
6
13:30 зб. Харківської обл. 1 зб. Харківської обл. 2 10-1
(4-0, 2-1, 1-0, 3-0)

  Судді та протоколи ігор 5.03.2019

  4)  Лісун В. (НК) Київ \ Головкин Т. (НК) Харків  Протокол  7-6

  5)  Головкин Т. (НК) Харків \ Погребняк В. (1кт.)  Протокол  12-0

  6)  Лісун В. (НК) Київ \  Клестов В. (НК) Київ  Протокол  10-1

  

 6 березня 2019 р. Середа  3-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
7
09:45 ДУФК Харків 
Динамо Київ
6-6
(0-1, 2-2, 1-1, 3-2)
8
10:45   Баркалова Харків зб. Харківської обл. 2 0-25
(0-3, 0-4, 0-9, 0-9)
9
15:00 зб. Харківської обл. 1 ДЮСШ №21 Київ 20-4
(6-2, 5-0, 4-1, 5-1)

  Судді та протоколи ігор 6.03.2019

  7)  Головкин Т. (нК) Харків \ Клестов В. (НК) Київ  Протокол  6-6          

  8)  Головкин Т. (нК) Харків \ Погребняк В. (1кт.) Харків  Протокол  0-25

  9)  Белевцов В. (МК) Харків \ Лісун В. (НК) Київ  Протокол  20-4

  

  7 березня 2019 р. Четвер  4-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
10
11:00  Динамо Київ
зб. Харківської обл. 2 4-6
(0-1, 1-2, 2-1, 1-2)
11
12:15 ДУФК Харків
зб. Харківської обл. 1 0-21
(0-8, 0-7, 0-4, 0-2)
12
13:30 Баркалова Харків ДЮСШ №21 Київ 0-17
(0-6, 0-3, 0-4, 0-4)

  Судді та протоколи ігор 7.03.2019   

  10)  Погребняк В. (1кт.) Харків \ Клестов В. (НК) Київ  Протокол  4-6

  11)  Лісун В. (НК) Київ \ Клестов В. (НК) Київ  Протокол  0-21

  12) Лісун В. (НК) Київ \  Головкин Т. (НК) Харків  Протокол  0-17

  

  8 березня 2019 р. П'ятниця  5-й день.   

Час Білі Сині Рахунок  по періодам
13
09:00   зб. Харківської обл. 1   Динамо Київ 25-4
(7-0, 8-1, 5-2, 4-2)
14
10:00 ДУФК Харків
Баркалова Харків 15-1
(1-1, 4-0, 7-0, 3-0)
15
11:00 ДЮСШ №21 Київ зб. Харківської обл. 2 3-6
(0-2, 0-2, 2-1, 1-1)

  Судді та протоколи ігор 8.03.2019

  13)  Погребняк В. (1кт.) Харків \ Клестов В. (НК) Київ  Протокол 25-4

  14)  Погребняк В. (1кт.) Харків \  Головкин Т. (НК) Харків  Протокол  15-1

  15) Лісун В. (НК) Київ \  Головкин Т. (НК) Харків  Протокол  3-6

  

Становище команд група II (1-й Тур)  08.03.2019   Харків

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1
зб. Харківської обл. 1 5
5
0
0
15
94-10\+84
1 qv
2
зб. Харківської обл. 2 5
4
0
1
12
45-17\+28
2 qv
3
Динамо Київ
5
2
1
2
7
43-44\-1 3 qv
4
ДУФК Харків 5
2
1
2
7
28-41\-13 4 qv
5 ДЮСШ №21 Київ 5
1
0
4
3
38-49\-11
5 qv
6 aut
АК. Баркалова Харків 5
0
0
5
0
1-88\-87
6 aut

 

Последнее обновление ( 08.03.2019 )