Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Мира arrow World Liga 201819 Men's .12.03,2019 Ukraine - Creece game # 6 Kharkiv (UKR)
World Liga 2018\19 Men's .12.03,2019 Ukraine - Creece game # 6 Kharkiv (UKR) Версия для печати Отправить на e-mail
02.03.2019
 fina.jpg 12 Березня 2019 р. відбулись чергові ігри VI-го раунду (game#6) Світової лігі серед чоловіків. Збірна України  грала в басейні "НТУ-ХПІ" м. Харків (вул. Алчевських, 52)

  

GROUP - A  Hungary, Russia, Germany, Malta   

GROUP - B  Greece, Spain, Netzherlands Ukraine

GROUP - C   Italy, France, Montenegro

GROUP - D   Serbia, Croatia, Romania 

 

 

 

 Pl. time of game   Kharkiv  (UKR)  12.03.2019  time 21:00
 Delegate   Mr Moliner (ESP)
 Referee   Mr Kovacs-Csatlos (HUN) / Mr Balzan (MLT)
 Fouls:    UKR (3\4 pn) GRE (5)
 Result of game:  UKR - GRE 5-24 (1-6, 1-8, 2-7, 1-3) Protokol  5-24

 

ua.pngUKRAINE  E  G 
1  Nikolskyi Kostiantyn (Lviv)    
2  Osyka Maksyn (Lviv)    
3  Mametyev Yiriy (Lviv) 1
 
4  Yevstratov Vadym (Kharkiv)    
5  Dyagyura Oleksandr (Lviv)   1
6  Krivolapov Volodymyr (Koshyce)   1
7  Abramov Oleksandr (Kharkiv) 3
1
8
 Bazhynov Mykyta (Kharkiv)    
9  Gusakov Denys (Kharkiv)   1
10  Voitenko Volodymyr (C) (Lviv) 1
 
11  Alekseev Kostiantyn (Lviv)   1
12  Kechedzhy Ihor (Lviv) 2
 
13  Babskyi Nestor (Lviv)    
  Total. 7
5
 Coach: Evtushok Oleksandr  (Kyiv)
 Head coachZavizion Valery (Kyiv)
 
flag_greec.jpegGREECE E  G 
1  ZERDEVAS Emmanouil    
2  PREKAS Emmanouil   1
3  SKOUMPAKIS Dimitrios 1
 
4  NIKOLAIDIS Dimitrios   1
5  GKIOUVETSISKonstantinos   7
6  KAPOTSIS Marios   2
7  DERVISIS Georgios   3
8  PAPANASTASIOUAlexandros   1
9  KAKARIS Konstantinos 1
1
10  PAPANIKOLAU Nikolaos    
11  ARGYROPOULOS Stylianos 2
3
12  VLACHOPOULOS Angelos (C) 1
5
13  TZORTZATOS Panagiotis    
  Total 5 24
 Coach: 
 Head coach:  

 

12 March  2019  Tuesday   Game 6 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
6 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Greece
flag_greec.jpeg 5-24 (1-6, 1-8, 2-7, 1-3)
6
21:00 flag_spain.png B SPN (Barselona) Netzherlands flag_netherlands.png 14-7
(3-2, 3-2, 5-1, 3-2)
6 20:30 flag_germany.png А GER (Hamm)
Russia   flag_russia.png 10-18
(3-4, 2-5, 3-3, 2-6)
6 18:00 flag_malta.png А MLT (Gzira)
Hungary
flag_hungary.png 8-24
(2-6, 1-7, 3-6, 2-5)
6 19:00 flag_montenegro_chernogoria.png C MON (Niksich) France flag_france.png 10-8
(3-2, 3-4, 2-1, 2-1)
6 18:30 flag_croatia.png D CRO (Sisak)
Serbia
flag_serbia.png 12-9
(1-0, 4-4, 5-2, 2-3)
                                                waterpolo.org.ua

 

19 Febuary  2019  Tuesday   Game 5 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
5 21:00 flag_spain.png B SPN (Barselona) UKRAINE flag_ukraine.jpg 17-2
(1-0, 5-1, 4-1, 7-0)
5
21:00 flag_netherlands.png B NED (Amersford)
Greece flag_greec.jpeg    
5 18:00 flag_hungary.png А HUN (Gyor)
Russia   flag_russia.png 10-8
(4-1, 2-2, 3-2, 1-3)
5 18:00 flag_malta.png А MLT (Gzira)
Germany  flag_germany.png 9-18
(3-5, 3-4, 1-5, 2-4)
5 21:00 flag_france.png C FRA (Marsel)
Italy
flag_italy.jpeg 4-6
(1-2, 2-2, 1-2, 0-0)
                            FRA - ITA   Referee:   V. Byelyevtsov (UKR) \S. Naumov (RUS)
5  
flag_serbia.png D SRB
Romania
flag_romania.png 13-6
(3-1, 4-1, 4-2, 2-2)
                                                waterpolo.org.ua

 

29 January  2019  Tuesday   Game 4 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
4 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Netzherlands flag_netherlands.png 5-15
(1-3, 1-5, 1-1, 2-6)
4 19:30 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
Spain flag_spain.png 4-7 (2-1, 0-2, 1-2, 1-2)
4 21:00 flag_germany.png А GER (Dresden) Hungary   flag_hungary.png
16-17
1-2, 5-5, 4-4, 2-1 (pn 4-5)
4 18:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Malta
flag_malta.png 23-4 LIVE STREAMING
4 20:00 flag_italy.jpeg C ITA (Palermo) Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 11-10
(4-2, 0-3, 3-2, 4-3)
4 18:00
flag_romania.png D Romania
Croatia flag_croatia.png 7-11 LIVE STREAMING
                                                waterpolo.org.ua

 

11 December  2018  Tuesday   Game 3 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
3 20:00 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
UKRAINE   flag_ukraine.jpg 25-2
(7-1, 4-1, 6-0, 8-0)
3 21:00 flag_netherlands.png B NED (Alphen) Spain flag_spain.png 7-13
(1-2, 2-2, 2-5, 2-4)
3 21:30 flag_hungary.png А HUN
Malta  flag_malta.png 24-8
(9-2, 5-0, 5-3, 5-3)
3 20:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Germany flag_germany.png 14-8
(3-0, 4-2, 4-1, 3-5)
3 21:00 flag_france.png C FRA (Troye) Montenegro
flag_montenegro_chernogoria.png 9-13
(2-1, 1-5, 2-3, 4-4)
  SRB-CRO 12.12.2018
3 18:00 flag_serbia.png D Serbia
Croatia flag_croatia.png 11-9
(1-3, 3-2, 1-1, 2-1(pn 4-2)
                                                waterpolo.org.ua

 

13 November  2018  Tuesday   Game 2 

Time    Gr 
Білі Сині   Scoor Periods  
2 20:00 flag_greec.jpeg B GRE (Athens)
Netzherlands  flag_netherlands.png 14-9
(4-0, 4-3, 4-3, 2-3)
2 21:00 flag_ukraine.jpg B UKR (Kharkiv) Spain flag_spain.png 3-11
(0-2, 0-4, 1-1, 2-4)
 GER - MLT   Referee:  Mr. Matache (ROU) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
2 21:30 flag_germany.png А Germany
Malta
flag_malta.png 23-9
(3-4, 7-1, 5-2, 8-2)
2 20:00 flag_russia.png А RUS (Ruza) Hungary
flag_hungary.png 8-15
(2-3, 1-5, 1-3, 4-4)
2 21:00 flag_italy.jpeg C ITA (Imperia)
France
flag_france.png 12-3
(4-0, 4-1, 1-2, 3-0)
2 18:00 flag_romania.png D Romania Serbia
flag_serbia.png 6-13
(1-3, 0-2, 4-3, 1-5)

 

23 October  2018  Tuesday   Game 1 

Time   White Blue   Score Score of periods
  HUN - GER   Referee  Mr. Zwart (NED) / Mr. V. Byelyevtsov (UKR)
1 18:00 flag_hungary.png HUN (Solnok)
Germany
flag_germany.png 17-9
(3-1, 5-2, 4-2, 5-4)
1
21:00 flag_netherlands.png NED (Utrecht) Ukraine
flag_ukraine.jpg 15-5 (2-0 , 2-3, 5-1, 6-1)
1
21:00 flag_spain.png SPN (Barselona)
Greece
flag_greec.jpeg 5-7
(1-4, 1-2, 1-1, 2-0)
1
19:00 flag_montenegro_chernogoria.png MNE (Podgorica)
Italy
flag_italy.jpeg 11-8
(2-3, 0-1, 4-2, 2-2) pn 3-0
1
18:30 flag_croatia.png   CRO (Sibenik) Romania
flag_romania.png 17-4 (4-1, 5-1, 2-0, 6-2)
1
19:00 flag_malta.png MLT (Gzira)
Russia
flag_russia.png 5-18
(1-2, 2-5, 2-3, 0-8)

 

Group A

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png Hungary 
6
5
1
0
17
56-25\+31 1 qv
flag_russia.png Russia 6
4
0
2
12
40-28|+12 2 qv
flag_germany.png  Germany 6
2
1
3
7
40-40\+0
3 aut
flag_malta.png Malta
6
0
0
6
0
25-65\-43 4 aut

Group B

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_greec.jpeg   Greece  6
4 0
1
15
46-16\+30 1 qv
flag_spain.png Spain 6
4
0
1
15
29-17\+12 2 qv
flag_netherlands.png  Netzherlands 6
2
0
2
6
31-41\-11 3 aut
flag_ukraine.jpg Ukraine
6
0
0
3
0
15-75\-60
4 aut

 Group C

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_italy.jpeg     Montenegro 4
3
0
1
10
37-25\ +12
1 qv
flag_montenegro_chernogoria.png  Italy 3
2
0
1
8
31-28\ +3
2 qv
flag_france.png France
3
0
0
3
0
16-31\ -15
3 aut

Group D

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_croatia.png  Croatia 4
3
0
1
9
33-19 \+14
1 qv
flag_serbia.png Serbia 
4
3
0
1
9
35-18\-17
2 qv
flag_romania.png  Romania
4
0
0
4
0
23-54\-31
3 aut

 

 

Последнее обновление ( 12.03.2019 )