З 6 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпро, на базі басейну ДНУ, завершились
ігри І туру (гр ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. та молодше. Перші п'ять команд продовжат боротьбу в чемпіонаті України. Команда "Меотіда" Маріуполь, припинила участь у чемпіонаті, посівше шосте місце.
Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро.
6 березня 2019 р. Середа 1-й день. Дніпро
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахун. |
по періодам
|
1
|
12:00 |
ДНУ Дніпро
|
зб.Закарпатської обл.
|
4-10
|
(1-3, 1-2, 1-4, 1-1) |
2
|
13:15 |
"Кутенко" Львів
|
УФК Львів
|
7-19
|
(2-4, 0-5, 2-5, 3-5)
|
3
|
14:30 |
"Меотіда" Маріуполь
|
ДЮСШ Одеса |
6-18
|
(1-6, 1-3, 1-7, 3-2) |
Судді ігор 6.03.2019
1) Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса Протокол 4-10
2) Мордвинцев Г. (НК) Ужгород \ Гончаров С. (МК) Дніпро
3) Момот В. (1кт) Львів \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро
|
7 березня 2019 р. Четвер 2-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахун. |
по періодам
|
4
|
14:00 |
ДЮСШ Одеса
|
УФК Львів
|
4-11
|
(0-4, 0-3, 2-1, 2-3)
|
5
|
15:15 |
зб.Закарпатської обл.
|
"Кутенко" Львів
|
16-3
|
(4-0, 3-0, 4-1, 5-2)
|
6
|
16:30 |
ДНУ Дніпро
|
"Меотіда" Маріуполь
|
21-3 |
(4-0, 5-2, 5-0, 7-1) |
Судді ігор 7.03.2019
4) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород Протокол 4-11
5) Момот В. (1кт) Львів \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро Протокол 16-3
6) Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса
|
8 березня 2019 р. П'ятниця 3-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахун. |
по періодам
|
7
|
11:00 |
УФК Львів |
зб.Закарпатської обл. |
13-13
|
(3-4, 4-1, 3-2, 3-6)
|
8
|
12:15 |
"Кутенко" Львів
|
"Меотіда" Маріуполь |
14-5
|
(2-2, 5-0, 4-3, 3-0)
|
9
|
13:30 |
ДНУ Дніпро
|
ДЮСШ Одеса
|
7-13 |
(1-3, 1-4, 1-3, 4-3)
|
Судді та ігор 8.03.2019
7) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса Протокол 13-13
8) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса Протокол 14-5
9) Момот В. (1кт) Львів \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород
|
9 березня 2019 р. Субота 4-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахун. |
по періодам
|
10
|
11:30 |
ДЮСШ Одеса
|
зб.Закарпатської обл. |
6-10 |
(1-2, 2-2, 2-2, 1-4)
|
11
|
12:45 |
"Меотіда" Маріуполь
|
УФК Львів |
0-23
|
(0-7, 0-6, 0-6, 0-4)
|
12
|
14:00 |
ДНУ Дніпро
|
"Кутенко" Львів
|
14-7
|
(5-1, 3-1, 2-2, 4-3)
|
Судді ігор 9.03.2019
10) Момот В. (1кт) Львів \ Гончаров С. (МК) Дніпро Протокол 6-10
11) Момот В. (1кт) Львів \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро Протокол 0-23
12) Ставертій О. (НК) Одеса \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород Протокол 14-7
|
10 березня 2019 р. Неділя 5-й день.
№ |
Час |
Білі |
Сині |
Рахун. |
по періодам
|
13
|
10:30 |
"Кутенко" Львів
|
ДЮСШ Одеса |
5-7
|
(0-2, 1-2. 2-2, 2-1)
|
14
|
11:45 |
зб.Закарпатської обл. |
"Меотіда" Маріуполь |
20-2
|
(6-0, 6-0, 4-0, 4-0)
|
15
|
13:00 |
ДНУ Дніпро
|
УФК Львів
|
4-8
|
(2-3, 0-1, 1-3, 1-1)
|
Судді ігор 10.03.2019
13) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро Протокол 5-7
14) Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса Протокол 20-2
15) Ставертій О. (НК) Одеса \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород Протокол 4-8
|
Cтановище команд після 1-го туру (гр ІІ) 10.03.2019 р. Дніпро
Flag |
Teams |
G
|
W |
D
|
L |
P |
Difference |
places |
1
|
УФК Львів |
5
|
4
|
1
|
0
|
13
|
74-28\+46
|
1 qv
|
2
|
зб.Закарпатської обл. |
5
|
4
|
1
|
0
|
13
|
69-28\+41
|
2 qv
|
3
|
ДЮСШ Одеса |
5
|
3
|
0
|
2
|
9
|
48-39\+8 |
3 qv
|
4
|
ДНУ Дніпро |
5
|
2
|
0
|
3
|
6
|
50-41\+9 |
4 qv
|
5 |
"Кутенко" Львів |
5
|
1
|
0
|
4
|
3
|
36-61\-25
|
5 qv
|
6 aut
|
"Меотіда" Маріуполь |
5
|
0
|
0
|
5
|
0
|
16-96\-80
|
6 aut
|
|