Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Чемпионат Украины Юниоры arrow Чемпіонат України (Юніори 2003 р.н.) 1-й тур (гр ІІ) 6-10.03.2019 Дніпро
Чемпіонат України (Юніори 2003 р.н.) 1-й тур (гр ІІ) 6-10.03.2019 Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
13.02.2019
dnu_2018_.jpg  З 6 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпро, на базі басейну  ДНУ, завершились ігри  І туру (гр ІІ)  чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. та молодше. Перші п'ять команд продовжат боротьбу в чемпіонаті України. Команда "Меотіда" Маріуполь, припинила участь у чемпіонаті, посівше шосте місце.

Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро.

  

 

 

 

 

6 березня 2019 р. Середа  1-й день.  Дніпро 

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
1
12:00 ДНУ Дніпро 
зб.Закарпатської обл.
4-10
(1-3, 1-2, 1-4, 1-1)
2
13:15 "Кутенко" Львів
УФК Львів
7-19
(2-4, 0-5, 2-5, 3-5)
3
14:30 "Меотіда" Маріуполь
ДЮСШ Одеса 6-18
(1-6, 1-3, 1-7, 3-2)

  Судді ігор 6.03.2019

 1)  Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  4-10

 2)  Мордвинцев Г. (НК) Ужгород \ Гончаров С. (МК) Дніпро

 3)  Момот В. (1кт) Львів \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро

  

 7 березня 2019 р. Четвер 2-й день.    

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
4
14:00 ДЮСШ Одеса УФК Львів 4-11
(0-4, 0-3, 2-1, 2-3)
5
15:15 зб.Закарпатської обл.
"Кутенко" Львів  16-3 (4-0, 3-0, 4-1, 5-2)
6
16:30  ДНУ Дніпро "Меотіда" Маріуполь
21-3 (4-0, 5-2, 5-0, 7-1)

  Судді  ігор 7.03.2019

  4) Гончаров С. (МК) Дніпро \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород  Протокол  4-11

  5) Момот В. (1кт) Львів \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро  Протокол  16-3

  6) Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса

  

 8 березня 2019 р. П'ятниця 3-й день.    

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
7
11:00   УФК Львів зб.Закарпатської обл. 13-13
(3-4, 4-1, 3-2, 3-6)
8
12:15 "Кутенко" Львів
"Меотіда" Маріуполь 14-5
(2-2, 5-0, 4-3, 3-0)
9
13:30  ДНУ Дніпро  ДЮСШ Одеса  7-13 (1-3, 1-4, 1-3, 4-3)

  Судді та  ігор 8.03.2019

  7)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  13-13

  8)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  14-5

  9)  Момот В. (1кт) Львів \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород

  

 9 березня 2019 р. Субота 4-й день.    

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
10
11:30 ДЮСШ Одеса  
зб.Закарпатської обл. 6-10 (1-2, 2-2, 2-2, 1-4)
11
12:45  "Меотіда" Маріуполь УФК Львів 0-23
(0-7, 0-6, 0-6, 0-4)
12
14:00  ДНУ Дніпро "Кутенко" Львів
14-7
(5-1, 3-1, 2-2, 4-3)

  Судді  ігор 9.03.2019

  10)  Момот В. (1кт) Львів \  Гончаров С. (МК) Дніпро  Протокол  6-10

  11)  Момот В. (1кт) Львів \  Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро  Протокол  0-23

  12)  Ставертій О. (НК) Одеса \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород  Протокол  14-7

  

 10 березня 2019 р. Неділя 5-й день.    

Час Білі Сині Рахун.  по періодам
13
10:30  "Кутенко" Львів  ДЮСШ Одеса 5-7 (0-2, 1-2. 2-2, 2-1)
14
11:45   зб.Закарпатської обл.    "Меотіда" Маріуполь 20-2
(6-0, 6-0, 4-0, 4-0)
15
13:00  ДНУ Дніпро  УФК Львів 4-8
(2-3, 0-1, 1-3, 1-1)

  Судді ігор 10.03.2019

  13)  Гончаров С. (МК) Дніпро \ Вєрємєєв К. (1кт) Дніпро  Протокол  5-7

  14)  Момот В. (1кт) Львів \ Ставертій О. (НК) Одеса  Протокол  20-2

  15) Ставертій О. (НК) Одеса \ Мордвинцев Г. (НК) Ужгород  Протокол  4-8

  

  Cтановище команд після 1-го туру (гр ІІ) 10.03.2019 р. Дніпро

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
1
 УФК Львів 5
4
1
0
13
74-28\+46
1 qv
2
зб.Закарпатської обл. 5
4
1
0
13
69-28\+41
2 qv
3
 ДЮСШ Одеса 5
3
0
2
9
48-39\+8 3 qv
4
 ДНУ Дніпро 5
2
0
3
6
50-41\+9 4 qv
5  "Кутенко" Львів 5
1
0
4
3
36-61\-25
5 qv
6 aut
  "Меотіда" Маріуполь 5
0
0
5
0
16-96\-80
6 aut

 

 

Последнее обновление ( 10.03.2019 )