Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow CHAMPIONS LEAGUE (C.L.) QUALIFICATION ROUND I : 13-16.09.2018 *
CHAMPIONS LEAGUE (C.L.) QUALIFICATION ROUND I : 13-16.09.2018 * Версия для печати Отправить на e-mail
10.09.2018
41714707_10211754316925196_1805935560720646144_n.jpg

13 по 16 вересня 2018 р.в Румунії (Brasov) та Франції (Strasbourg), відбулись  ігри 1-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів 2018/2019, у якому брав участь, чинний чемпіон України ВК "Динамо" Львів.

Сьогодні 16 го вересня, львівське "Динамо"(тренер  О. Шведов) програвши турецькій команді "Enka" Istanbul  9-8 (3-1, 0-1, 4-2, 2-4),   посівши лише п'яте місце у групі А, припинило участь вже після першого кваліфікаційного раунду у Лігі Чемпіонів.

 

GROUP - A  Brasov (ROU)   DYNAMO Lviv (UKR), ENKA SPORT Istanbul (TUR), Pays Daix NATATION (FRA), BPM SPORT Managrmrnt (ITA), WP CLUB Tbilisi (GEO), CORONA SPORTUL STUD.

GROUP - B  Strasburg (FRA)  CN TERRASSA (SPN), AZC ALPHEN (NED)J, JADRAN CARINE (MNE), VALLETTA (MLT), TEAM STRASBOURG (FRA)  

 

13.09.2018 Day-1  Thursday    Brasov (ROU)

time Прап  White Blue Прап  Score Score of period
1 17:00 flag_turkey.png Enka Istanbul (TUR)
Pays D'aix (FRA)
flag_france.png 5-11
(2-3, 1-5, 0-3, 2-0)
2
18:30 flag_italy.jpeg BPM Management (ITA) WP Tbilisi (GEO) flag_georgia.png 14-3
(3-0, 3-0, 3-0, 5-3)
3
20:00 flag_romania.png Corona Sportul(ROU)
Dynamo Lviv (UKR)
flag_ukraine.jpg 9-4
(3-1, 3-2, 1-1, 2-0)

 

14.09.2018  Friday    Day-2

time Прап  White Blue Прап  Score Score of period
 GR A  Brasov (ROU)
4 09:30 flag_georgia.png WP Tbilisi (GEO) Dynamo Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 6-10 (3-2, 1-3, 1-4, 1-1)
5
11:00 flag_italy.jpeg BPM Management (ITA) Pays D'aix (FRA) flag_france.png 13-8
(2-0, 5-1, 3-4, 3-3)
6
12:30 flag_romania.png Corona Sportiu l(ROU) 
Enka Istanbul (TUR) flag_turkey.png 10-6 (1-2, 3-0, 4-3, 2-1)
7
17:00
flag_italy.jpeg
BPM Management (ITA) Dynamo Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 22-8 (2-2, 9-1, 6-1, 5-4)
8
18:30
flag_turkey.png
Enka Istanbul (TUR) WP Tbilisi (GEO) flag_georgia.png 10-7
(2-1, 3-0, 2-4, 3-2)
9 20:00 flag_romania.png Corona Sportiu l(ROU)  
Pays D'aix (FRA) flag_france.png  7-12 (0-2, 3-6, 3-1, 1-3)
  GR B  Strasbourg (FRA)
1
10:30
flag_spain.png
CN Terassa (SPN) AZC Alphen (NED)
flag_netherlands.png
12-9 (3-3, 3-1, 1-3, 5-2)
2
11:00 flag_france.png Strasbourg (FRA)
Valetta (MLT)
flag_malta.png 16-5 (6-0, 2-0, 5-3, 3-2)
3
19:15
flag_malta.png
Valetta (MLT) Jadran Carine MNE) flag_montenegro_chernogoria.png 6-24
(2-5, 0-7, 2-7, 2-5)
4
21:00
flag_france.png
Strasbourg (FRA) AZC Alphen (NED)
flag_netherlands.png
12-6
(3-1, 4-2, 3-2, 2-1)

 

15.09.2018  Saturday  Day-3

time Прап  White Blue Прап  Score Score of period
 GR A  Brasov (ROU) 
10
17:00 flag_france.png   Pays D'aix (FRA)  Dynamo Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 15-9 (2-4, 4-1, 3-1, 6-3)
11
18:30 flag_italy.jpeg BPM Management (ITA)   Enkaa Istanbul (TUR)
flag_turkey.png 12-2 (3-0, 1-1, 4-0, 4-1)
12
20:00 flag_romania.png Corona Sportiu l(ROU) 
WP Tbilisi (GEO) flag_georgia.png 12-7
(3-1, 3-2, 4-2, 2-2)
  GR B  Strasbourg (FRA)
5
10:30
flag_montenegro_chernogoria.png
Jadran Carine (MNE) CN Terassa (SPN)
flag_spain.png
10-7
(2-2, 5-2, 2-0, 1-4)
6
11:45 flag_malta.png  Valetta (MLT)  AZC Alphen (NED)
flag_netherlands.png
9-6
(2-1, 3-2, 1-1, 3-2)
7
19:15
flag_netherlands.png
AZC Alphen (NED) Jadran Carine (MNE) flag_montenegro_chernogoria.png 6-17
(2-3, 0-4, 1-6, 3-4)
8
21:00
flag_france.png
Strasbourg (FRA) CN Terassa (SPN)
flag_spain.png
10-8
(2-2, 2-1, 4-1, 2-4)

 

16.09.2018  Sanday  Day-4

time Прап  White Blue Прап  Score Score of period
 GR A  Brasov (ROU) 
13 09:30 flag_turkey.png Enka Istanbul (TUR)
 Dynamo Lviv (UKR) flag_ukraine.jpg 9-8
(3-1, 0-1, 4-2, 2-4)
14
11:00 flag_romania.png Corona Sportiu l(ROU)
BPM Management (ITA)  flag_italy.jpeg 7-11
(1-2, 2-4, 2-4, 2-1)
15
12:30 flag_georgia.png   WP Tbilisi (GEO) Pays D'aix (FRA) flag_france.png 4-15
(1-3, 0-3, 3-5, 0-4)
  GR B  Strasbourg (FRA)
9
10:30
flag_malta.png
 Valetta (MLT)  CN Terassa (SPN)
flag_spain.png
3-19
(1-4, 0-5, 2-5, 0-5)
10 12:15
flag_france.png
Strasbourg (FRA) Jadran Carine (MNE) flag_montenegro_chernogoria.png
5-11
(2-1, 0-4, 2-2, 1-4)

 

Final position of teams  16.08.2018.  Brasov (ROU)  GR A

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_italy.jpeg BPM SPORT MANAGEMENT 5
5
0
0
15
  1 qv
flag_france.png PAYS D'AIX NATATION 5
4
0
1
12
  2 qv
flag_romania.png Corona Sportiu l(ROU) 5
3
0
2
9
  3 qv
flag_turkey.png Enka Istanbul (TUR)
5
2
0
3
6

4 qv
flag_ukraine.jpg  Dynamo Lviv (UKR) 5
1
0
4
3

5 aut
flag_georgia.png WP Tbilisi (GEO) 5
0
0
5
0

6 aut

 

Final position of teams  16.08.2018.  Strasbourg (FRA)  GR  B

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Carine (MNE) 4
4
0
0
12
  1 qv
flag_france.png Strasbourg (FRA) 4
3
0
1
9
  2 qv
flag_spain.png
 CN Terassa (SPN) 4
2
0
2
6
  3 qv
flag_netherlands.png
 AZC Alphen (NED) 4
1
0
3
3

4 qv
flag_malta.png
 Valetta (MLT) 4
0
0
4
0

5 aut
waterpolo.org.ua

 

 

Последнее обновление ( 16.09.2018 )