Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow "Відкрита першість Вітебської області" серед юнаків 2007-2008 р.н. // 15-18.05.2018
"Відкрита першість Вітебської області" серед юнаків 2007-2008 р.н. // 15-18.05.2018 Версия для печати Отправить на e-mail
15.05.2018

32440506_215336619080671_6645669378899574784_n.jpgЗ 15 по 18 травня 2018 року в м Городок (Вітебська область) триває традиційний міжнародний турнір "Відкрита першість Вітебської області" серед юнаків 2007-2008 року народження. У змаганнях беруть участь 12 команд з 4 країн.

Група А:  Харків, Туапсе, С.Петербург, Чехов, Вітебська обл., БГУФК Мінськ

Група Б:  Гомель, Саратов, СДЮШОР Мінськ, Рига, Брест, Москва

Головний суддя змагань - С.В.Кошевой


 
 
 
 
 
 

15 May 2018  Tuesday day-1       

Time   White Blue   Score Score of periods
1
11:00 flag_russia.png С.Петербург Чехов flag_russia.png 10-5 (1-2, 2-2, 4-1, 3-0)
2
11:40 flag_russia.png Туапсе
Вітебська обл. flag_belarus.png 12-4 (1-1, 2-3, 6-1, 3-0)
3
12:20
flag_belarus.png Гомель Москва flag_russia.png 15-5 (3-1, 2-0, 4-1, 6-3)
4
13:00 flag_ukraine.jpg Харків БГУФК Мінськ flag_belarus.png 2-8 (0-1, 0-2, 2-3, 0-2)
5
14:00 flag_russia.png Саратов Брест flag_belarus.png 12-2 (2-0, 1-1, 5-1, 4-0)
6
14:40 flag_belarus.png Вітебська обл. С.Петербург flag_russia.png 2-16 (1-1, 0-4, 1-5, 0-6)
7 15:20 flag_belarus.png Гомель СДЮШОР Мінськ flag_belarus.png 16-4 (2-2, 3-1, 4-0, 7-1)
8 16:00 flag_russia.png Москва Брест flag_belarus.png 10-3 (2-1, 3-0, 4-1, 1-1)
9 16:40 flag_russia.png Чехов
Харків flag_ukraine.jpg 7-6
(2-2, 1-1, 2-2, 2-1)
 

 

16 May 2018  Wednesday day-2       

Time   White Blue   Score Score of periods
10
10:00 flag_latvia.gif Рига СДЮШОР Мінськ flag_belarus.png 8-5
(2-2, 3-1, 1-0, 2-2)
11
10:40 flag_russia.png Саратов Гомель flag_belarus.png 7-12
(2-2, 3-4, 1-2, 1-4)
12
11:20
flag_belarus.png БГУФК Мінськ Чехов flag_russia.png 11-3
(2-2, 3-1, 2-0, 4-0)
13
12:00 flag_ukraine.jpg Харків С.Петербург flag_russia.png 2-6
(1-1, 0-0, 1-3, 0-2)
14
12:40 flag_russia.png Москва Рига flag_latvia.gif 7-4
(1-1, 2-1, 3-1, 1-1)
15
13:20 flag_belarus.png Брест СДЮШОР Мінськ flag_belarus.png 5-6
(0-0, 1-2, 0-2, 4-4)
16 14:00 flag_belarus.png Вітебська обл. Чехов flag_russia.png 5-6
 
17 14:40 flag_russia.png Туапсе БГУФК Мінськ flag_belarus.png 2-4
(0-0, 0-0, 1-1, 1-3)
18 15:20 flag_belarus.png Брест Рига flag_latvia.gif 1-8
(0-2, 1-3, 0-3, 0-0)
19 16:00 flag_russia.png Саратов Москва flag_russia.png 6-8
(2-2, 3-3, 1-1, 0-2)
20 16:40 flag_ukraine.jpg Харків Туапсе flag_russia.png 2-5
(1-1, 1-2, 0-2, 0-0)

 

17 May 2018  Thursday day-3      

Time   White Blue   Score Score of periods
21
10:00 flag_belarus.png БГУФК Мінськ Вітебська обл. flag_belarus.png 12-4
(2-2, 1-1, 4-0, 5-1)
22
10:40 flag_belarus.png  Брест  Гомель flag_belarus.png 3-11
(0-4, 0-2, 0-1, 3-4)
23
11:20
flag_russia.png С.Петербург Туапсе flag_russia.png 6-2
(1-0, 2-2, 3-0, 0-0)
24
12:00 flag_belarus.png СДЮШОР Мінськ Саратов flag_russia.png 9-9
(0-0, 0-0, 3-3, 3-3)
25
12:40 flag_latvia.gif Рига Гомель flag_belarus.png 2-7
(0-3, 0-2, 2-1, 0-1)
26
13:20 flag_belarus.png БГУФК Мінськ С.Петербург flag_russia.png 8-1
(2-0, 3-1, 1-0, 2-0)
27 14:00 flag_russia.png Туапсе Чехов flag_russia.png 12-3
(1-0, 4-1, 2-0, 5-2)
28 14:40 flag_russia.png Москва СДЮШОР Мінськ flag_belarus.png 12-5
(1-1, 4-1, 2-0, 5-2)
29 15:20 flag_russia.png Саратов Рига flag_latvia.gif 6-5
(2-2, 1-1, 0-0, 3-2)
30 16:00 flag_ukraine.jpg Харків Вітебська обл. flag_belarus.png 7-3
(2-2, 1-1, 3-0, 1-0)

  

18 May 2018  Friday day-4   Finals

Time   White Blue   Score Score of periods
31
09:00 flag_belarus.png Вітебська обл.  Брест flag_belarus.png 6-5
(1-1, 2-2, 0-0, 3-2)
32
09:50 flag_ukraine.jpg Харків СДЮШОР Мінськ flag_belarus.png 12-8
(2-2, 3-1, 2-1, 5-4)
33
10:40
flag_russia.png Чехов Рига flag_latvia.gif 4-11
(1-2, 0-3, 2-5, 1-1)
34
11:30 flag_russia.png Саратов  Туапсе flag_russia.png 7-6
(1-1, 2-2, 3-3, 1-0)
35
12:20 flag_russia.png Москва
С.Петербург flag_russia.png 13-3
(4-1, 0-0, 5-1, 4-1)
36
13:10 flag_belarus.png Гомель
  БГУФК Мінськ flag_belarus.png 7-4
(0-0, 0-1, 4-2, 3-1)
                                                  waterpolo.org.ua

 

  Final position of teams  Gorodok (BLR)

 18.05.2018ПрапTiams Plc.
flag_belarus.png Гомель 1
flag_belarus.png БГУФК Мінськ 2
flag_russia.png  Москва 3
flag_russia.png С.Петербург 4
flag_russia.png Саратов
5
flag_russia.png Туапсе
6
flag_latvia.gif Рига 7
flag_russia.png Чехов 8
flag_ukraine.jpg Харків  Я.Клочкова
9
flag_belarus.png СДЮШОР Мінськ 10
flag_belarus.png  Брест 11
flag_belarus.png Вітебська обл. 12
                     waterpolo.org.ua

 

Последнее обновление ( 18.05.2018 )