Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
це
Окупанти !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Відкритий Кубок Гомеля (BLR) з водного поло серед юнаків 2006 р.н. та мол. / 23-26.10.2017
Відкритий Кубок Гомеля (BLR) з водного поло серед юнаків 2006 р.н. та мол. / 23-26.10.2017 Версия для печати Отправить на e-mail
21.10.2017
img_0133.jpgЗ 23 по 26 жовтня 2017 року на базі басейну СДЮШОР №3 (м.Гомель, Білорусь) відбудеться Відкритий Кубок міста Гомеля з водного поло серед юнаків 2006 року народження і молодше.
У змаганнях братимуть участь 6 команд з 3-х країн: Гомель, Юність (Республіка Білорусь),
Навігатор, Олімпія (Молдова), і дві команди з України - Дніпро-1 і Дніпро-2 (тренер - Сергій Вєрємєєв)

 

 

 

 

_1_2.jpg

Команди Дніпро-1 та Дніпро-2, тренер Сергій Вєрємєєв 

У складі СДЮСШОР ДНУ-1 змагаються: Левченко Назар, Василенко Владислав, Бородуліна Катерина, Петросьянц Арсен, Бондаренко Андрій, Нечепоренко Михайло, Гирич Андрій, Васильковський Ілля, Орлов Герман, Златоуст Борис, Кравченко Микита, Свястін Микита, Зінкевич Андрій

У складі СДЮСШОР ДНУ-1: Боднарь Георгій, Самофал Данило, Гуржій Ярослав, Зотов Артем, Кудіна Вероніка, Михайлев Роман, Мисюра Дарина, Бойко Віктор, Бондарь Юлія, Верещак Артем, Половінкін Тимур, Зінкевич Артем, Громов Тимур

 

23 October 2017 Monday Day-1

Time   White
Blue  
Score
Score of period
1
11:00 flag_belarus.png Гомель
Дніпро-1
ua.png
6-6
(1-2, 1-2, 2-1, 2-1)
2
12:30
ua.png
Дніпро-2
Юність flag_belarus.png 9-3
(1-0, 1-2, 4-0, 3-1)
3
13:30
flag_moldova.png Навігатор Кишинів
Олімпія
flag_moldova.png 2-6
(0-4, 0-1, 0-1, 2-0)

  0-4, 0-1,

24 October 2017 Tuesday Day-2

Time   White
Blue  
Score
Score of period
4
11:15
ua.png
Дніпро-1
Юність flag_belarus.png 8-8
(4-2, 1-2, 2-2, 1-2)
5
12:15
flag_belarus.png Гомель
Навігатор Кишинів flag_moldova.png 13-8
(4-2, 4-3, 3-3, 2-0)
6
13:15
ua.png
Дніпро-2
Олімпія
flag_moldova.png 5-3
(1-0, 2-0, 1-2, 1-1)
7
14:15
flag_belarus.png Юність Навігатор Кишинів flag_moldova.png 12-10
(3-3, 3-2, 2-2, 4-3)

 

25 October 2017 Wednesday Day-3

Time   White
Blue  
Score
Score of period
8
11:15
flag_belarus.png Гомель
Юність flag_belarus.png 12-14
(6-1, 2-4, 1-4, 3-5)
9
12:15
flag_belarus.png Гомель
Олімпія
flag_moldova.png 7-13
(2-1, 1-7, 2-0, 0-5)
10
13:15
flag_moldova.png Навігатор Кишинів Дніпро-2
ua.png 2-14
(0-4, 0-3, 1-2, 1-5)
11
14:15
ua.png Дніпро-1
Олімпія
flag_moldova.png 6-8
(0-3, 0-3, 2-0, 4-2)

 

26 October 2017 Thursday Day-4

Time   White
Blue  
Score
Score of period
12
11:15
ua.png Дніпро-2
Гомель
flag_belarus.png 11-8
(4-2, 8-2, 4-1, 2-3)
13
12:15
flag_moldova.png Олімпія
Юність flag_belarus.png 11-5
(3-1, 2-1, 4-3, 2-0)
14
13:15
flag_moldova.png Навігатор Кишинів Дніпро-1
ua.png

15
14:15
ua.png Дніпро-1
Дніпро-2
ua.png 9-6
(4-1, 1-1, 1-2, 3-2)

 

Final position of the teams  26.10.2017  Gomel (BLR)

 Flag    G
W D
L P Difference places
ua.png Дніпро-2 5





1
flag_moldova.png Олімпія Кишинів 5





2
ua.png Дніпро-1 5





3
flag_belarus.png  Юність Гомель
5





4
flag_belarus.png Гомель 5





5
flag_moldova.png Навігатор Кишинів 5





6

 

Последнее обновление ( 26.10.2017 )