Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 І С М
Інноваційні Системи
Менеджменту
www.ism-group.com.ua

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION MEN 6-8.10.2017 Portugal (Lisbon) Poland (Gorzov)l
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION MEN 6-8.10.2017 Portugal (Lisbon) Poland (Gorzov)l Версия для печати Отправить на e-mail
02.10.2017

logolen.gifflag_portugal.pngflag_poland.pngЗ 6 по 8 жовтня 2017 року відбудеться 2-й раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Европи з водного поло серед чоловіків (Барселона-2018 (Іспанія)).

В групу А, яка змагатиметься в басейні Ріо-Майор у Лісабоні (Португалія), увійдуть Португалія, як приймаюча сторона, Литва, Україна та Чехія. 

Польща, Білорусь, Ізраіль и Швейцарія, які увійшли до групи В, проведуть відбіркові матчі у Гожуві Вєлькопольському (Польща).

На цьому етапі жодна з команд не буде відсіяна, але їх результати будуть слугувати для класифікації цих восьми команд та визначення матчів ІІІ раунду (формат плей-офф з домашніми та виїздними іграми), де їм доведеться зіткнутися з командами, що посіли 9-16 місця на останньому чемпіонаті Європи, це: Франція, Румунія, Німеччина, Нідерланди, Словаччина, Грузія, Мальта та Туреччина. Ці матчі, за інформацією LEN, будуть зіграні 17 лютого та 3 березня 2018 року.

 

 

 

06 October 2017  Friday day-1 Portugal (Men's).        

Time   White Blue   Score Score of periods
1 18:30 flag_ukraine.jpg Ukraine Lithuania flag_lithuania.png 18-7 (3-1, 5-1, 4-3, 6-2)
2 21:30 flag_portugal.png Portugal Czech Republic flag_czech_republic.png 17-9 (4-4, 4-2, 6-1, 3-2)
 Poland (Gorzov)
3 20:00
flag_belarus.png Belarus Switzerland flag_switzerland.png 14-5 (4-3, 5-0, 4-2, 1-0)
4 23:00 flag_poland.png Poland Israil
flag_israel.png 7-8 (2-2, 4-1, 0-4, 1-1)

Судді ігор: Poland

  1) GARBOLEWSKI Krzysztof (POL) | CASTRILLI Massimo (SUI)

  2)  FOGEL Valery (ISR) | GOLOSOUN Philipp (BLR)

  3)   

  4)  ALVES Luis (POR) | MARES Ivo (CZE)

 

07 October 2017  Saturday day-2       

Time   White Blue   Score Score of periods
5
18:00 flag_lithuania.png Lithuania Czech Republic flag_czech_republic.png 13-8 (4-0, 4-2, 2-2, 3-4)
6
20:00 flag_portugal.png Portugal Ukraine flag_ukraine.jpg 10-11
(4-3, 1-1, 3-5, 2-2)
 Poland (Gorzov)
7
18:00
flag_belarus.png Belarus Israil flag_israel.png 9-4 (2-1, 1-2, 3-0, 3-1)
8
19:30 flag_poland.png Poland Switzerland flag_switzerland.png 7-7 (1-2, 3-0, 2-1, 1-4)

 

08 October 2017  Sunday day-3        

Time   White Blue   Score Score of periods
9
11:30 flag_czech_republic.png Czech Republic  Ukraine flag_ukraine.jpg 5-10 (1-2, 1-3, 0-2, 3-3)
10
13:30 flag_portugal.png Portugal Lithuania flag_lithuania.png 16-7 (4-2, 3-1, 4-2, 5-2)
 Poland (Gorzov)
11
09:30
flag_poland.png Poland Belarus
flag_belarus.png 5-9 (0-2, 2-0, 2-5, 1-2)
12
11:00 flag_switzerland.png Switzerland Israil flag_israel.png 3-10 (1-4, 0-2, 1-3, 1-1)

 

Position 08.10.2017. Gr. A Portugal (Rio Major)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_ukraine.jpg Ukraine 3 3 0
0 9 39-22/+17 1
flag_portugal.png Portugal 3 2 0 1 6 43-27/+16 2
flag_lithuania.png Lithuania 3 1 0 2 3 27-42/-15 3
flag_czech_republic.png Czech Republic 3 0 0 3 0 22-40/-18 4

 

Position 08.10.2017. Gr. B  Poland (Gorzow Wielkopolski)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_belarus.png Belarus 3 3 0 0 9 32-14/+18 1
flag_israel.png Israil 3 2 0 1 6 22-19/+3 2
flag_poland.png Poland 3 0 1 2 1 19-24/-5 3
flag_switzerland.png Switzerland 3 0 1 2 1 15-31/-16 4

   

Последнее обновление ( 08.10.2017 )