Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Новости arrow У Львові на уроках фізкультури навчатимуть елементам водного поло
У Львові на уроках фізкультури навчатимуть елементам водного поло Версия для печати Отправить на e-mail
20.06.2017
b6e1f5529a9878361cf577cedd3fe2c9_l.jpg

Члени комісії культури, молодіжної політики та спорту підтримали  звернення  управління молоді і спорту ЛМР щодо затвердження Програми з навчання елементів водного поло у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львові на 2017-18 рр.».

Як повідомив голова комісії Віталій Свіщов, програму запроваджують з метою популяризації та розвитку водного поло та плавання серед дітей.

«У Львові на цей час діє 7 команд з водного поло, а після впровадження програми може з’явитись ще щонайменше п’ять. Адже у п’яти школах, де є басейни планують проводити уроки водного поло. Тобто діти зможуть вступати у ДЮСШ уже підготовлені на високому рівні».

За словами Віталія Свіщова, програма передбачає організацію та проведення уроків з фізичної культури з елементами водного поло для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова. Також цією програмою передбачено закупівлю на кожну із визначених шкіл спортивного інвентарю та виготовлення промоційного відеоролика  про водне поло.

Джерело: https://lvivrada.gov.ua

Програму запровадять у п’яти навчальних закладах у всіх районах міста, окрім Галицького, адже там немає школи з басейном. Проект почне діяти уже з початку нового навчального року. Поки вирішують, чи заняття будуть проводити на уроках фізкультури, чи окремим гуртком. Для того аби запровадити навчання - потрібно лише закупити мінімальний інвентар та знайти тренерів.

Последнее обновление ( 22.06.2017 )