Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юноши / Юниоры / Кадеты arrow Відкрита першість Дніпра (юнаки 2003 р.н. та мл. // 14-18.05.2017 // Дніпро
Відкрита першість Дніпра (юнаки 2003 р.н. та мл. // 14-18.05.2017 // Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
15.05.2017

 dnipro_1.jpg   В місті Дніпро з 14 по 18 травня 2017 року проводиться ватерпольний турнір "Відкрита першість Дніпра", серед юнаків 2003 р.н. та молодше.

В змаганнях приймають участь 6 команд: ДЮСШ В/П Одеса, дві команди з Харкова - збірна Харківської області та "Персей", дві дніпровські команди - СДЮСШОР-ДНУ Дніпро та "ДНУ Дніпро", а також гості з Білорусі - команда СДЮШОР Гомель.

 

 

 

 

 

14 Травня 2017 Неділя 1-й день    

Час Білі Сині Рахунок    Звіт гри
1
15:00  ДЮСШ В\П Одеса  СДЮСШОР-ДНУ Дніпро 13-12
Protokol
2
16:15   "Персей" Харків  зб. Харківської обл.
4-10
Protokol

 

15 Травня 2017 Понеділок 2-й день    

Час Білі Сині Рахунок    Звіт гри
3
17:00   ДЮСШ В\П Одеса  "Персей" Харків 10-12
Protokol
4
18:15  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро
 СДЮСШОР-ДНУ Дніпро 15-14
Protoko
5
19:30   зб. Харківської обл.  СДЮШОР Гомель 21-8
Protokol

 

  16 Травня 2017 Вівторок 3-й день    

Час Білі Сині Рахунок    Звіт гри
6
15:00    зб. Харківської обл.  ДЮСШ В\П Одеса 11-6
Protokol
7
16:15  СДЮШОР Гомель  СДЮСШОР-ДНУ Дніпро  11-12 Protokol
8
17:30  "Персей" Харків  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро 12-7
Protokol

 

  17 Травня 2017 Середа 4-й день

Час Білі Сині Рахунок    Звіт гри
9
15:00   СДЮШОР Гомель  ДЮСШ В\П Одеса 9-14
Protokol
10
16:15  "Персей" Харків  СДЮСШОР-ДНУ Дніпро 14-6
Protokol
11
17:30  зб. Харківської обл.  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро 13-4
Протокол

 

 18 Травня 2017 Четвер 5-й день

Час Білі Сині Рахунок    Звіт гри
12
10:00  "Персей" Харків  СДЮШОР Гомель 13-8 Протокол
13
11:15  ДЮСШ В\П Одеса  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро 8-6 Протокол
14
12:30  зб. Харківської обл.  СДЮСШОР-ДНУ Дніпро  12-5 Протокол
 15 14:00  СДЮШОР Гомель  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро 11-14
Протокол

 

  18 Травня 2017 Четвер  Фінальне становище команд

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_ukraine.jpg зб. Харківської обл. 4
4
0
0
12
54-23\+31
1
flag_ukraine.jpg  "Персей" Харків 4
3
0
1
9
43-34\+9
2
flag_ukraine.jpg ДЮСШ В\П Одеса 4
2
0
2
6
43-44\-1
3
flag_ukraine.jpg СДЮСШОР-ДНУ Дніпро 4
1
0
2
3
35-50\-15
4
flag_belarus.png СДЮШОР Гомель 4
0
0
4
0
36-60\-24
5
flag_ukraine.jpg  "ДНУ ДНІПРО" Дніпро -
-
-
-
-
--------
6

 

 

Последнее обновление ( 18.05.2017 )