Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua

Любіть Україну !

Україна з ЄС !

Україна в ЄС !

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы arrow 8 EUROPEAN MASTERS WATER POLO CHAMPIONSHIPS 2016 12 TO 17 SEPTEMBER 2016 – RIJEKA / CROATIA
8 EUROPEAN MASTERS WATER POLO CHAMPIONSHIPS 2016 12 TO 17 SEPTEMBER 2016 – RIJEKA / CROATIA Версия для печати Отправить на e-mail
05.09.2016

rieka_2016.jpg

12 вересня в хорватському місті Рієка стартував 8-й Чемпіонат Європи з водного поло серед ветеранів. Організаторами цього заходу є Європейська федерація LEN, спортивна асоціація Рієка і Федерація Поло Хорватії. Турнір буде проходити в басейні Kantrida з 12 вересня по 17 вересня.

Змагання будуть проводитись серед чоловіків і жінок - для жінок у віковій категорії +30, а для чоловіків в категоріях +30, +35, +40, +45, +50, +55, +60, +65.

Від України у цих змаганнях беруть участь 4 и команди: Ukraine Masters  (30+) , WPC Uzhgorod (35+) та WPC Masters Ukraine (40+) WPC Kiev (50+) 

  

 

 

Day One (Monday, 12 September)

Outdoor Pool

10.00 01 35+ CN Real Canoe Madrid / ESP –  Bull’s Blood Eger / HUN   2-8  (0-3, 1-2, 0-1, 1-2)

11.00 04 35+  flag_ukraine.jpg  WPC Uzhgorod / UKR  Euro Sporting Rome / ITA  flag_italy.jpeg    4-14  (3-5, 0-3, 1-3, 0-3)

12.00 07 35+ VK Partizan Belgrade / SRB – VK Jadran Herceg Novi / MNE  6-8  (4-4, 1-1, 1-1, 0-2)

13.00 10 30+ WPC Belgrade / SRB – WPC Kazan / RUS  5-10 (2-2, 1-2, 1-4, 1-2)

15.00 12 30+ flag_romania.png  ACS Brenntag Romania / ROU – Ukraine Masters \ UKR  flag_ukraine.jpg  9-5 (4-2, 2-0, 1-1, 2-2) 

16.00 15 30+ SV Bayer Uerdingen / GER – VSC Neptun Budapest / /HUN  6 - 4  (1-1, 0-1, 2-1, 3-1)

17.00 18 50+ BVSE Sunday Boys Budapest / HUN – Old Boys Prague / CZE 5 -4  (1-1, 0-1, 3-1, 1-1)

18.00 21 30+ Women ETV Hamburg / GER – Stepp Prague / CZE  8 - 3  (2-1, 2-0, 2-0, 2-2)

19.30 24 30+ Women ASD SC Argentario / ITA – WPC English Roses / GBR  12-1  (3-1, 2-0, 2-0, 5-0)

Indoor Pool (Left)

10.00 02 65+ Helsingfors Simsallskap / FIN – SV Cannstatt (65+) / GER  2 - 9  (0-4, 1-2, 0-2, 1-1)

11.00 05 65+ SV Poseidon Hamburg / GER – PVK H2O Polo Piestany / SVK   5 -6 (2-1, 0-1, 3-4, 0-0)

12.00 08 65+ RN Bogliasco / ITA – SV Cannstatt (70+) / GER  10 -3  (2-0, 4-0, 2-2, 2-1)

13.00 11 50+ Happy Hippos Budapest / HUN – SV Blau-Weiss Bochum / GER  4-2  (1-1, 1-1, 2-0, 0-0)

15.00 13 50+ Esti Izmir / TUR – SV Bayer Uerdingen / GER   5-7  (0-2, 2-1, 1-3, 2-1)

16.00 16 45+ Masters St. Petersburg  / RUS – Imperial Sport Chisinau / MDA  6 -5  (1-1, 2-2, 1-1, 2-1)

17.00 19 45+ Happy Hippos Budapest / HUN – VK Brodograd / CRO  8 - 3   (3-2, 2-0, 2-0, 1-1)

18.00 22 60+ SV Cannstatt / GER – SV Neptun Berlin-Koepenick / GER   4 - 7  (1-2, 1-2, 1-1, 1-2)

19.30 25 60+ Euro Sporting Rome/ I TA – SC Kalev Tallinn  /EST  5 -4  (1-3, 1-0, 1-1, 2-0)

Indoor Pool (Right) 

10.00 03 55+ CN Real Canoe Madrid / ESP – PSV Eindhoven/  NED  13-2  (3-1, 3-0, 1-0, 6-1)

11.00 06 55+ SV Cannstatt / GER – Helsingfors Simsallskap / FIN  5-2  (0-0, 1-1, 1-0, 3-1)

12.00 09 55+ HZC de Robben Hilversum  / NED – Masters St. Petersb./ RUS  8-8  (1-3, 2-1, 3-3, 2-1)

15.00 14 40+ VK Veteran Dubrovnik / CRO – Masters St. Petersburg / RUS   8-5  (1-3, 3-0, 4-1, 0-1)

16.00 17 50+ flag_ukraine.jpg  WPC Kiev/UKR  – Dynamo Masters Moscow/ RUS flag_russia.png  7-16  (2-5, 1-3, 3-4, 1-4)

17.00 20 40+ Wasserfreunde Spandau 04/GER – WPC YBL Budapest / HUN 5 - 2  (1-1, 1-1, 1-0, 2-0)

18.00 23 40+ VK Veteran 70 Split / CRO – SV Bayer Uerdingen / GER  18 - 3  (3-1, 4-1, 4-0, 7-1)

19.30 26 40+ flag_slovenia.png SD Kranj 75/SLO  – WPC Masters Ukraine/UKR  flag_ukraine.jpg   6 - 7   (2-0, 1-32-1, 1-3)           

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Day Two (Tuesday, 13 September)

Outdoor

10.00 27 50+ Dynamo Masters Moscow / RUS – Old Boys Prague / CZE 13 - 7  (4-2, 3-3, 3-1, 3-1)

11.00 30 50+ flag_ukraine.jpg  WPC Kiev/UKR – BVSE Sunday Boys Budapest / HUN flag_hungary.png  9 - 3  (4-1, 1-0, 2-1, 2-1)

12.00 33 30+ Women Stepp Prague / CZE – WPC English Roses / GBR   7 - 5  (2-1, 2-1, 1-0, 2-3)

13.00 36 30+ Women ETV Hamburg / GER – ASC SC Argentario / ITA  7 - 6  (1-2, 2-1, 3-1, 1-2)

15.00 38 65+ SV Cannstatt (70+) / GER – PVK H2O Polo Piestany / SVK   3 - 12  (0-3, 2-3, 0-3, 1-3)

16.00 41 65+ SV Poseidon Hamburg  / GER – Helsingfors Simsallskasp / FIN  6 - 2  (3-0, 1-0, 0-1, 2-1)

17.00 44 65+ SV Cannstatt (65+) / GER – RN Bogliasco / ITA  4 - 4  (0-2, 2-1, 2-1, 0-0)

18.00 47 40+ WPC YBL Budapest / HUN – VK Veteran Dubrovnik / CRO  6 - 8  (1-1, 1-4, 2-1, 2-2)

19.00 50 40+ VK Primorje Rijeka / CRO – Wasserfreunde Spandau 04 / GER  4 - 17     (0-3, 0-5, 3-6, 1-3) 

Indoor (Left)

10.00 28 60+ SC Kalev Tallinn / EST – SV Cannstatt / GER   6 -2  (1-0, 3-0, 1-2, 0-1)

11.00 31 55+ Masters St. Petersburg / RUS – Helsingfors Simsallskap / FIN  11 - 5  (3-1, 3-2, 3-1, 2-1)

12.00 34 55+ SV Cannstatt / GER – CN Real Canoe Madrid / ESP  6  - 6  (3-3, 0-2, 2-0, 1-1)

13.00 37 55+ PSV Eindhoven/  NED – HZC de Robben Hilversum / NED 2  - 9  (1-1, 0-4, 1-0, 0-4)

15.00 39 60+ SC Duesseldorf 98 / GER – Euro Sporting Rome / ITA  9 - 6  (3-1, 4-0, 0-2, 2-3)

16.00 42 30+ WPC Somovi Belgrade / SRB – WPC Belgrade / SRB  8 - 3  (3-0, 2-0, 1-2, 2-1)

17.00 45 45+ Euro Sporting Rome / ITA – Happy Hippos Budapest / HUN  6 - 8   (1-3, 2-2, 2-1, 1-2)

18.00 48 30+ flag_ukraine.jpg  Ukraine Masters \ UKR  VSC Neptun Budapest / HUN flag_hungary.png  1 -8  (0-1, 1-0, 0-3, 0-4)

19.00 51 30+ ACS Brenntag Romania / ROU – SV Bayer Uerdingen / GER   6 - 8  (2-4, 1-2, 3-1, 0-1)

Indoor (Right)

10.00 29 50+ SV Blau-Weiss Bochum / GER – SV Bayer Uerdingen / GER  7-7   (3-3, 3-1, 0-1, 1-2)

11.00 32 50+ Happy Hippos Budapest / HUN – Esti Izmir / TUR  10 - 4  (3-0, 2-1, 3-0, 2-3)

12.00 35 45+ VK Brodograd / CRO – Masters St. Petersburg / RUS  6 - 8  (2-1, 1-1, 2-3, 1-3)

15.00 40 40+ flag_ukraine.jpg  WPC Masters Ukraine/UKR – VK Veteran 70 Split / CRO flag_croatia.png  7-20  (2-3, 2-8, 1-2, 2-7)

16.00 43 40+ PVK H2O Polo Piestany / SVK – SD Kranj 75 / SLO  4 - 13  (1-2, 1-6, 0-2, 2-3)

17.00 46 35+ VK Jadran Herceg Novi / MNE – Euro Sporting Rome / ITA  5  - 7  (2-1, 1-4, 2-1, 0-1)

18.00 49 35+ flag_ukraine.jpg WPC Uzhgorod/UKR CN Real Canoe Madrid / ESP flag_spain.png 1-4 (0-0, 0-1, 1-2, 0-1)

19.00 52 35+ Bull’s Blood Eger / HUN – VK Partizan Belgrade / SRB  4 - 4  (1-2, 2-1, 1-0, 0-1)

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Day Three (Wednesday, 14 September)

Outdoor

10.00 53 50+ SV Bayer Uerdingen / GER – Happy Hippos Budapest / HUN  5 - 5  (0-2, 2-0, 2-0, 1-3)

11.00 56 55+ HZC de Robben Hilvers. / NED – CN Real Canoe Madrid / ESP 4 - 6  (0-2, 2-3, 2-1, 0-0)

12.00 59 55+ SV Cannstatt / GER – Masters St. Petersburg / R US  5 - 7  (1-3, 2-2, 1-1, 1-1)

13.00 62 55+ Helsingfors Simsallskap /  FIN – PSV Eindhoven / NED  9 -5  (1-2, 5-0, 2-2, 1-1)

15.00 64 30+ flag_germany.png SV Bayer Uerdingen / GER – Ukraine Masters \ UKR)  flag_ukraine.jpg  8-8  (2-2, 3-2, 1-2, 2-2)

16.00 67 45+ Imperial Sport Chisinau / MDA – VK Brodograd / CRO  14 - 7  (5-3, 4-2, 2-1, 3-1)

17.00 70 45+ Masters St. Petersburg / R US – Euro Sporting Rome / ITA   7 - 5  (1-2, 2-0, 3-0, 1-3)

18.00 73 50+ flag_czech_republic.png Old Boys Prague/CZE –  WPC Kiev/UKR  flag_ukraine.jpg   4 - 12  (0-3, 0-5, 2-1, 2-3)

19.00 76 40+ VK Veteran Dubrovnik / CRO – VK Primorje Rijeka / CRO  11 - 4  (2-0, 5-2, 3-1, 2-1)

Indoor (Left)

10.00 54 60+ SV Neptun Berlin-Koepenick / GER – SC Kalev Tallinn / EST 2 - 5  (0-2, 1-2, 0-0, 1-1)

11.00 57 60+ SV Cannstatt / GER – SC Duesseldorf 98 / GER  2 - 8  (0-2, 0-1, 1-3, 1-2)

12.00 60 65+ RN Bogliasco / ITA – Helsingfors Simsallskap / FIN   9 - 4 (1-0, 4-2, 2-0, 2-2)

13.00 61 65+ SV Poseidon Hamburg / GER – SV Cannstatt (70+) / GER   5 - 3  (2-0, 0-0, 2-2, 1-1)

15.00 65 65+ PVK H2O Polo Piestany / SVK – SV Cannstatt (65+) / GER  8-2  (3-1, 1-0, 2-0, 2-1)

16.00 68 35+ VK Partizan Belgrade / SRB – CN Real Canoe Madrid / ESP  10 - 9  (2-2, 3-2, 3-4, 2-1)  

17.00 71 35+ flag_ukraine.jpg  WPC Uzhgorod/UKR – VK Jadran Herceg Novi/MNE  flag_montenegro_chernogoria.png   4 - 4  (0-0, 1-1, 2-3, 1-0) 

18.00 74 35+ Euro Sporting Rome / ITA – Bull’s Blood Eger / HUN   3  - 12  (1-3, 1-4, 0-2, 1-3)

19.00 77 30+ Women ASD SC Argentario / ITA – Stepp Prague / CZE  5 - 4 (2-2, 1-0, 0-1, 2-1)

Indoor (Right)

10.00 55 50+ Esti Izmir / TUR – SV Blau-Weiss Bochum / GER  4 - 6  (1-0, 1-2, 1-1, 1-3)

11.00 58 40+ flag_germany.png  SV Bayer Uerdingen/GER – WPC Masters Ukraine/UKR  flag_ukraine.jpg  13 - 4 (3-1, 2-3, 3-0, 5-0)

12.00 62 40+ VK Veteran 70 Split \ CRO – PVK H2O Polo Piestany / SVK    15 - 5  (4-2, 3-0, 2-2, 6-1)

15.00 66 30+ VSC Neptun Budapest /HUN – ACS Brenntag Romania / ROU  10-4  

16.00 69 30+ WPC Kazan / RUS – WPC Somovi Belgrade / SRB  6 - 7  (1-2, 0-1, 4-3, 1-1)

17.00 72 40+ Masters St. Petersburg / RUS – WPC YBL Budapest / HUN  3 - 5  (0-0, 1-1, 1-2, 1-2)

18.00 75 50+ BVSE Sunday Boys Budap ./ HUN – Dynamo Mast. Mosc. / RUS  4 - 15 (1-4, 1-3, 1-1, 1-7)

19.00 78 30+ Women WPC English Roses / GBR – ETV Hamburg / GER  2 - 8  (1-1, 1-4, 0-0, 0-3)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Day Four (Thursday, 15 September)

Outdoor

10.00 79 55+ CN Real Canoe Madrid / ESP – Masters St. Petersburg /  RUS 5 - 1  (1-0, 2-0, 1-1, 1-0)

11.00 82 55+ SV Cannstatt / GER – PSV Eindhoven / NED  10- 5  (4-2, 4-0, 1-1, 1-2)

12.00 85 55+ HZC Robben Hilvers./ NED – Helsingfors Simsallskap / FIN  11 -  6  (2-1, 4-2, 2-1, 3-2)

16.00 89 30+ SF 1 (1A vs 2B)  Bayer Uerdingen 30 \ GER - WPC Kazan 30 \ RUS   8 - 2  (1-1, 3-0, 2-0, 2-1)

17.00 92 30+ SF 2 (1B vs 2A) WPC Somovi 30 \ SRB - VSC Neptun 30 \ HUN  4 - 9  (1-3, 1-1, 2-3, 0-2)

18.00 95 40+ PVK H2O Polo Piestany / SVK – SV Bayer Uerdingen / GER  3 - 7 (0-2, 1-2, 1-2, 1-1)

19.00 98 40+ VK Primorje Rijeka / CRO – Masters St. Petersburg / RUS  6 - 10  (2-3, 1-3, 2-1, 1-3)

Indoor (Left)

10.00 80 45+ Euro Sporting Rome / ITA – Imperial Sport Chisinau / MDA 6 - 6  (1-1, 4-1, 0-3, 1-1)

11.00 83 45+ Happy Hippos Budapest / HUN – Masters St. Petersburg / RUS  6 - 5 (1-0, 2-2, 0-2, 3-1)

12.00 86 30+ Pl. 5-7 (3B vs 4A)    WPC Belgrade 30 - Ukraine Masters \ UKR    5 - 18   (1-4, 1-5, 2-6, 1-3)

16.00 90 40+ SD Kranj 75 / SLO – VK Veteran 70 Split / CRO  8 - 9  (1-2, 1-2, 3-3, 3-2)

17.00 93 35+ CN Real Canoe Madrid / ESP – VK Jadran Herceg Novi / MNE 5 - 7  (2-3, 1-1, 1-2, 1-1)

18.00 96 35+ flag_ukraine.jpg  WPC Uzhgorod/UKR – Bull’s Blood Eger/HUN  flag_hungary.png  2-8 (0-2, 1-5, 1-1, 0-0)

19.00 97 35+ Euro Sporting Rome / ITA – VK Partizan Belgrade / SRB   6 - 7 (2-3, 2-1, 0-1, 2-2) 

Indoor (Right)

10.00 81 40+ Wasserfreunde Spandau 04 \ GER – VK Veteran Dubrovnik / CRO  6 - 7  (2-0, 2-3, 0-1, 2-3)

11.00 84 65+ Helsingfors Simsallskap / FIN – SV Cannstatt (70+) / GER  8 - 8  (1-3, 2-2, 2-2, 3-1) 

12.00 87 65+ SV Poseidon Hamburg / GER – SV Cannstatt (65+) / GER  5 - 3  (2-0, 1-2, 1-1, 1-0)

13.00 88 65+ PVK H2O Polo Piestany / SVK – RN Bogliasco / ITA  6 - 5 (2-1, 1-2, 2-0, 1-2)

16.00 91 50+ Place 5-8 (3A vs 4B)  Germany 50 \ GER - Old Boys Prague 50 \  CZE  8 - 9 (4-2, 1-3, 2-3, 1-1)

17.00 94 50+ Place 5-8 (3B vs 4A)  BVSE Sunday Boys 50  - Esti Izmir 50 12 - 6  (3-2, 2-2, 3-0, 4-2) 

18.00 97 60+ SC Duesseldorf 98 / GER – SV Neptun Berlin-Koepenick / GER  5 - 1 (3-0, 1-0, 0-0, 1-1)

19.00 100 60+ Euro Sporting Rome / ITA – SV Cannstatt / GER  11 - 5  (3-0, 1-2, 3-3, 4-0)

==============================================================================

Day Five (Friday, 16 September)

Outdoor

10.00 101 55+ CN Real Canoe Madrid  /ESP – Helsingfors Simsallskap / FIN  4 - 5  (1-2, 1-2, 2-0, 0-1)

11.00 104 65+ Helsingfors Simsallskap / FIN – PVK H2O Polo Piestany / SVK  1-9  (0-1, 0-3, 0-2, 1-3) 

12.00 107 35+ CN Real Canoe Madrid / ESP – Euro Sporting Rome / ITA  6-5  (1-1, 1-1, 3-2, 1-1) 

13.00 110 30+ Place 5-7 (3A vs 4A)    ACS Brenntag 30 \ ROU - Ukraine Masters \ UKR  14-8  (3-2, 3-2, 3-3, 5-1)

15.00 111 45+ VK Brodograd / CRO – Euro Sporting Rome / ITA  6 - 9  (1-3, 0-2, 3-2, 2-2) 

16.00 114 60+ SC Kalev Tallinn / EST – SC Duesseldorf 98 / GER  6 - 10  (2-3, 1-2, 2-2, 1-3)

17.00 117 40+ flag_ukraine.jpg WPC Masters Ukraine/UKR – PVK H2O Polo Piestany/SVK  flag_slovakia.png  6 - 6  (2-1, 2-2, 1-3, 1-0)   

18.00 120 30+ Place 3/4    WPC Kazan 30 \RUS - WPC Somovi    7 - 9  (1-1, 2-2, 3-4, 1-0) (pn 0-2) 

19.00 123 40+ WPC YBL Budapest / HUN – VK Primorje Rijeka / CRO  12 -7  (3-1, 4-2, 1-3, 4-1)

Indoor (Left)

10.00 102 55+ SV Cannstatt/ GER – HZC de Robben Hilversum / NED 3 - 4  (1-1, 0-0, 1-2, 1-1)

11.00 105 65+ SV Poseidon Hamburg / GER – RN Bogliasco / ITA  2-6  (1-0, 1-1, 0-3, 0-2) 

12.00 108 35+ flag_ukraine.jpg  WPC Uzhgorod/UKR – VK Partizan Belgrade/SRB  flag_serbia.png   1 - 7  (0-1, 0-2, 0-2, 1-2)

15.00 112 30+ Women SF1 (2 vs 3)  ARG  ASD SC Argentario \ITA  -  Stepp Prague \CZI  STP  10 - 2 (2-0, 3-0, 2-0, 3-2)

16.00 115 60+ SV Neptun Berlin-Koepenick / GER – Euro Sporting Rome / ITA  4 - 10  (0-1, 2-2, 2-4, 0-3) 

17.00 118 40+ SV Bayer Uerdingen / GER – SD Kranj 75 / SLO 3 - 8 (2-1, 1-3, 0-2, 0-2) 

18.00 121 30+ Women SF 2 (1 vs 4)  ETV Hamburg / GER - WPC English Roses / GBR  10 -1  (2-1, 2-0, 4-0, 2-0)

19.00 124 40+ Master St. Petersburg / RUS – Wasserfr. Spandau 04 / GER 8 - 5  (3-1, 1-1, 1-3, 3-0)

Indoor (Right)

10.00 103 55+ Masters St. Petersburg / RUS – PSV Eindhoven / NED  6 - 3  (2-3, 1-0, 2-0, 1-0)

11.00 106 65+ SV Cannstatt (70+) / GER – SV Cannstatt (65+)/GER 5-11  (1-5, 0-1, 3-1, 1-4)

12.00 109 35+ VK Jadran Herceg Novi/MNE – Bull’s Blood Eger/HUN   5-12  (1-3, 2-2, 1-3, 1-4)

15.00 113 45+ Imperial Sport Chisinau / MDA – Happy Hippos Budapest / HUN 6 - 10 (2-5, 0-2, 2-1, 2-2)

16.00 116 50+ Place 7/8 (P1 L vs P2 L)  Germany 50 \ GER  -  Esti Izmir 50  \ TUR 10 - 5 (3-2, 3-0, 2-1, 2-2)

17.00 119 50+ Pl. 5/6  Old Boys Prague 50 \CZI - BVSE Sunday Boys 50  \ HUN  4 -5 (3-0, 0-1, 0-3, 1-1)

18.00 122 50+ SF 1 (1A vs 2B) Happy Hippos Budapest / HUNWPC Kiev/UKR  flag_ukraine.jpg  6 - 8 (2-2, 2-2, 0-1, 2-3)

19.00 125 50+ SF 2 (1B vs 2A) Dynamo Mst Moscow 50 \  RUS - Bayer Uerdingen 50  \ GER 12 - 7 (1-1, 5-2, 3-2, 3-2)

==========================================================================================

 Day Six (Saturday, 17 September)

10.00 126 65+ Place 5/6 (5 vs 6)  Cannstatt (70+) / GER  –  Helsingfors Simsallskap / FIN  5 - 2 (1-1, 1-1, 2-0, 1-0)

11.15 129 55+ Place 5/6 (5 vs 6)  Helsingfors / FIN – PSV Eindhoven / NED 10 - 3 (1-0, 3-2, 2-1, 4-0)

12.30 132 65+ Place 3/4 (3 vs 4)  Cannstatt (70+) / GER – Helsingfors 65 / FIN  5 - 2  (1-1, 1-1, 2-0, 1-0)

13.45 135 30+ Women Place 1/2  Stepp Prague / CZE -  WPC English Roses / GBR  7 - 8  (1-3, 4-1, 1-0, 1-4)  

15.00 138 45+ Place 1/2 (1 vs 2)  VK Brodograd / CRO – Euro Sporting Rome / ITA

17.30 144 30+ Place 1/2 (SF1 W vs SF2 W)  Bayer Uerdingen / GER – VSC Neptun Budapest / HUN 5 - 7 (2-1, 2-2, 1-3, 0-1)

19.00 147 40+ Place 1/2 (1A vs 1B) VK Veteran Dubrovnik / CRO  -  VK Veteran 70 Split / CRO 5 - 8  (1-3, 0-1, 2-1, 3-1)

Indoor (Left)

10.00 127 40+ Place 9/10 (5A vs 5B)  VK Primorje Rijeka / CRO – H2O Polo Piestany / SVK 10 - 4 (3-0, 2-2, 2-1, 3-1)

11.15 130 40+ Place 7/8 (4A vs 4B) flag_hungary.png  WPC YBL Budapest / HUN - WPC Masters Ukraine/UKR  flag_ukraine.jpg  9 - 6  (1-1, 3-1, 3-3, 2-1)

12.30 133 40+ Place 5/6 (3A vs 3B) Wasserfreunde Spandau 04 / GER – SV Bayer Uerdingen / GER  13 - 2  (4-1, 3-1, 4-0, 2-0)

13.45 136 55+ Place 3/4 (3 vs 4)  Masters St. Petersburg /RUS - SD Kranj 75 /SLO  7 -7  (4-1, 3-1, 4-0, 2-0) 

15.00 139 60+ Place 3/4 (3 vs 4)  SC Kalev Tallinn  /EST - SV Neptun Berlin-Koepenick / GER

16.15 142 35+ Place 3/4 (3 vs 4)  VK Jadran Herceg  Novi / MNE - CN Real Canoe Madrid / ESP 

17.30 145 50+ Place 3/4 (3 vs 4)  Happy Hippos Budapest / HUN – SV Bayer Uerdingen / GER 8 - 2  (2-0, 2-1, 2-1, 2-0)

19.00 148 40+ Place 3/4 (2A vs 2B)  Masters St. Petersburg  / RUS - SD Kranj 75 \ SLO  8 - 3  (2-0, 2-0, 2-1, 2-2)

Indoor (Right)

10.00 128 30+ Place 5-6 (3A vs 3B)  ACS Brenntag Romania /ROU – WPC Belgrade /SRB 15 - 8  (5-1, 4-3, 2-2, 4-2)

11.15 131 30+ Women Place 3/4 Stepp Prague / CZE- WPC English Roses / GBR 7 - 8 (1-3, 4-1, 1-0, 1-4)

12.30 134 45+ Place 3/4 (3 vs 4)  Imperial Sport Chisinau / MDA -  Euro Sporting Rome / ITA  9 - 5 (2-2, 3-0, 2-1, 2-2)

13.45 137 35+ Place 5/6 (5 vs 6)  ARG  Euro Sporting Rome / ITA - WPC Uzhgorod / UKR  flag_ukraine.jpg  9 - 5 (3-1, 3-2, 2-0, 1-2)

15.00 140 65+ Place 1/2 (1 vs 2)  PVK H2O Polo Piestany / SVK -  RN Bogliasco / ITA  7 - 6  (2-2, 1-1, 2-2, 2-1)

16.15 143 60+ Place 1/2 (1 vs 2)  SC Duesseldorf 98 / GER – Euro Sporting Rome / ITA  3 - 4  (0-1, 1-2, 1-0, 1-1)

17.30 146 55+ Place 1/2 (1 vs 2)  CN Real Canoe Madrid / ESP - HZC de Robben Hilversum / NED  11 - 12 (0-0, 1-3, 1-0, 1-1)(Pn 7-8)  

19.00 149 50+ Place 1/2   flag_ukraine.jpg  WPC Kiev/UKR  – Dynamo Masters Moscow/ RUS flag_russia.png  7 - 10   (1-1, 3-2, 2-4, 1-3) 

 

  Final position of teams (Men)  30 +

Прапор  Tiams Plc.
flag_hungary.png VSC Neptun Budapest / HUN 1
flag_germany.png Bayer Uerdingen / GER 2
flag_serbia.png WPC Somovi SRB 3
flag_russia.png WPC Kazan 30 / RUS 4
flag_romania.png ACS Brenntag Romania / ROU
5
flag_ukraine.jpg Ukraine Masters  (30+) 6
flag_serbia.png WPC Belgrade / SRB 7

 

  Final position of teams   35+

Прапор  Tiams Plc.
flag_hungary.png Bull's Blood Eger 35 (HUN)
1
flag_serbia.png VK Partizan 35 (SRB) 2
flag_montenegro_chernogoria.png VK Jadran Herceg  Novi / MNE 3
flag_spain.png CN Real Canoe Madrid / ESP 4
flag_italy.jpeg Euro Sporting Rome / ITA 5
flag_ukraine.jpg WPC Uzhgorod / UKR 6

  Final position of teams (Men) 40 +

Прапор  Tiams Plc.
flag_croatia.png
VK Veteran 70 Split / CRO 1
flag_croatia.png VK Veteran 70 Split / CRO 2
flag_russia.png Masters St. Petersburg / RUS   3
flag_slovenia.png SD Kranj 75 / SLO 4
flag_germany.png Wasserfreunde Spandau 04 / GER 5
flag_germany.png SV Bayer Uerdingen / GER 6
flag_hungary.png WPC YBL Budapest / HUN 7
flag_ukraine.jpg WPC Masters Ukraine/UKR 8
flag_croatia.png VK Primorje Rijeka / CRO 9
flag_slovakia.png H2O Polo Piestany / SVK 10

 

  Final position of teams (Men) 50+

Прапор  Tiams Plc.
flag_russia.png Dynamo Masters Moscow RUS 1
flag_ukraine.jpg WPC Kiev/UKR 2
flag_hungary.png
Happy Hippos Budapest / HUN 3
flag_germany.png SV Bayer Uerdingen / GER 4
flag_hungary.png BVSE Sunday Boys / HUN
5
flag_czech_republic.png Old Boys Prague 50 / CZE 6
flag_germany.png BWB Germany 50 / GER 7
flag_turkey.png Esti Izmir 50 / TUR 8

 

 BVSE Sunday Boys 50 / HUN

 


     

 

WPC Somovi SRB
Последнее обновление ( 17.09.2016 )