Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Росія
це
Окупанти !!!

 

 

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Мужчины arrow Ліга Чемпіонів 2015-2016 р. 2-й кв. раунд 18-20.09.2015
Ліга Чемпіонів 2015-2016 р. 2-й кв. раунд 18-20.09.2015 Версия для печати Отправить на e-mail
16.09.2015

  logolen.gif    18 - 20 вересня 2015 р. II-й  кваліфікаційний раунд ліги Чемпіонів

 

 

 

 

 

 Group D VOULIAGMENI (GRE) AN Brescia (ITA), NC Voulliagmeni (GRE), Montpellier (FRA), OSC Budapest (HUN)              

 Group E  Hannover (GER): VK Budva (MNE), Szolnok VSK (HUN), Vaspo Hannover (GER), VK Radnicki (SRB)

 Group F RIJEKA) (CRO): CN Marselle (FRA), Spartak Volgograd (RUS), ASC Duysburg (GER), VK Prjmoje  (CRO)

 Group G Busto (ITA) : Digi Oradea (ROU), CN Sabadel (ESP), Jadran Carine (MNE), SM Verona (ITA)

 

 

 18 September 2015  Day-4  Friday Saturday 

Group D  in VOULIAGMENI (GRE)

Time Gr.
  White Blue   Score By period
4
16:30 D
flag_greec.jpeg NC Volliagmeni AN Brescia flag_italy.jpeg 6-10
(0-1, 1-2, 2-4, 3-3)
4
18:00 D
flag_france.png Montpellier OSC Budapest flag_hungary.png 3-11  (1-3, 0-1, 1-3, 1-4)
  Group E  in (Hannover) (GER):
4
19:00
E
flag_hungary.png Szolnok VSK VK Budva flag_montenegro_chernogoria.png
18-5
(1-2, 8-0, 5-2, 4-1)
4
21:00
E
flag_germany.png Vaspo Hannover
VK Radnicki flag_serbia.png 14-7 (4-2, 3-2, 1-3, 6-0)
  Group F  in (RIJEKA) (CRO):
4
13:00
F
flag_croatia.png VK Primorje     CN Marselle flag_france.png 13-12 (5-3, 2-4, 3-2, 3-3) 
4
14:45
F
flag_germany.png ASC Duysburg Spartak Volgograd flag_russia.png 14-14  (3-3, 3-3, 3-4, 5-4)
   Group G  in (Busto ) (ITA)        
4
18:30
G
flag_spain.png CN Sabadel Jadran Carine flag_montenegro_chernogoria.png 6-7
(0-2, 0-0, 5-2, 1-3)
4
20:00
G
flag_italy.jpeg SM Verona Digi Oradea flag_romania.png 8-10 (2-2, 4-3, 0-3, 2-2)

 

 19 September 2015  Day-5   Saturday 

  Group D  in VOULIAGMENI (GRE)

Time Gr.
  White Blue   Score By period
4
20:00 D
flag_greec.jpeg NC Volliagmeni Montpellier flag_france.png 9-6 (3-1, 1-1, 4-2, 1-2)
4
21:30 D
flag_italy.jpeg AN Brescia OSC Budapest flag_hungary.png 8-8 (0-1, 1-1, 4-3, 3-3)
  Group E  in (Hannover) (GER):
4
17:45
E
flag_serbia.png VK Radnicki Szolnok VSK flag_hungary.png 2-21 (0-4, 0-6, 1-5, 1-6)
4
19:00
E
flag_germany.png Vaspo Hannover VK Budva flag_montenegro_chernogoria.png 12-6 (2-1, 2-2, 3-0, 5-3)
  Group F  in (RIJEKA) (CRO):
4
20:00
F
flag_croatia.png VK Primorje Spartak Volgograd flag_russia.png 14-7 (6-2, 2-1, 3-2, 3-2)
4
21:30
F
flag_germany.png ASC Duysburg CN Marselle flag_france.png 8-12 (4-4, 1-2, 2-3, 1-3)
   Group G  in (Busto ) (ITA)        
4
18:30
G
flag_romania.png Digi Oradea Jadran Carine flag_montenegro_chernogoria.png  6-7  (2-2, 2-1, 0-3, 2-1)
4
20:00
G
flag_italy.jpeg SM Verona CN Sabadel flag_spain.png 10-9  (1-3, 5-3, 4-1, 0-2)

 

 20 September 2015  Day-6   Sanday

  Group D  in VOULIAGMENI (GRE)

Time Gr.
  White Blue   Score By period
4
12:00 D
flag_france.png Montpellier AN Brescia flag_italy.jpeg 8-9 (2-2, 3-5, 2-1, 1-1)
4
13:30 D
flag_hungary.png OSC Budapest NC Volliagmeni flag_greec.jpeg 10-6  (5-2, 2-2, 2-0, 1-2)
  Group E  in (Hannover) (GER):
4
11:15
E
flag_serbia.png VK Radnicki VK Budva flag_montenegro_chernogoria.png 8-7 (1-3, 1-1, 2-2, 4-1)
4
13:00
E
flag_germany.png Vaspo Hannover Szolnok VSK flag_hungary.png 10-11 (3-5, 3-1, 2-1, 2-2)
  Group F  in (RIJEKA) (CRO):
4
10:00
F
flag_france.png CN Marselle Spartak Volgograd flag_russia.png 14-9 (2-1, 4-2, 3-3, 5-3)
4
11:30
F
flag_croatia.png VK Primorje ASC Duysburg flag_germany.png 18-8 (4-2, 2-2, 6-1, 6-3)
   Group G  in (Busto ) (ITA)        
4
11:00
G
flag_romania.png Digi Oradea CN Sabadel flag_spain.png 13-6  (3-1, 5-2, 2-1, 3-2)
4
13:00
G
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Carine SM Verona flag_italy.jpeg 10-9 ( 3-2, 4-3, 2-3, 1-1)

 

Position of teams  20/09/2015 Group D  in Vouliagmeni (GRE)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png OSC Budapest  3
2 1 0 7
1
flag_italy.jpeg  AN Brescia 3
2 1 0 7
2
flag_greec.jpeg  NC Volliagmeni 3
1 0 2 3
3
flag_france.png  Montpellier 3
 0 0 3 0
4

 

Position of teams  20/09/2015 Group E  in (Hannover) (GER):

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_hungary.png  Szolnok VSK 3
3 0 0 9
1
flag_germany.png  Vaspo Hannover 3
2 0 1  6
2
flag_serbia.png  VK Radnicki 3
1 0 2  3
3
flag_montenegro_chernogoria.png  VK Budva 3
0 0 3  0
4

 

Position of teams 20/09/2015  Group F  in (RIJEKA) (CRO)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_croatia.png  VK Primorje 3
3 0 0
1
flag_france.png  CN Marselle 3
2 0 1
2
flag_russia.png  Spartak Volgograd 3
0 1
2 1
3
flag_germany.png  ASC Duysburg 3
0 1 2 1
4

 

Position of teams  20/09/2015  Group G  in (Busto) (ITA)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Carine  3
3 0 0 9
1
flag_romania.png  Digi Oradea 3
2 0 1 6
2
flag_italy.jpeg  SM Verona 3
1 0 2 3
3
flag_spain.png  CN Sabadel 3
0 0 3 0
4

 

 

Последнее обновление ( 21.09.2015 )