Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Мужчины arrow Ліга Чемпіонів 2015-2016 р. 1-й кв. раунд 4-6.09.2015
Ліга Чемпіонів 2015-2016 р. 1-й кв. раунд 4-6.09.2015 Версия для печати Отправить на e-mail
02.09.2015

  logolen.gif   З 4 по 6 вересня 2015 р. відбулись кваліфікаційні ігри ліги Чемпіонів

 Group A  in (HERCEG NOVI): Spartak Volgograd (RUS),  Montpeller  (FRA),  HAVK Mladost (CRO),  Herceg Novi JADRAN (MNE)

 Group B  in (LA VALLETTA):  VK Budva (MNE), Digi Oradea (ROU), SM Verona (ITA), La Valetta (MLT)

 Group C  in (Tbilisi): OSC Budapest (HUN), Vaspo Hannover (GER), CN Marselle (FRA), Lokomotiv Tbilisi (GEO)

II-й кваліфікаційний турнір відбудеться з 18 по 20 вересня 2015 р.

 

04 Septembre Friday 2015.  1 day  HERCEG NOVI Group A

Time Gr.
  White Blue   Score By period
1
17:15 A
flag_russia.png Spatak  Volgograd Montpellier flag_france.png 18-12
(4-3, 3-3, 5-1, 6-5)
2
19:00 A
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg N. HVK Mladost
CRO 7-5
(1-0, 0-1, 4-2, 2-2)
 In La Valetta (MLT)  Group B
3 18:00
B
flag_malta.png
Valetta
VK Budva
flag_montenegro_chernogoria.png 5-9
(1-2, 2-0, 0-4, 3-2)
4 19:15
B
flag_italy.jpeg SM Verona
DIGI Oradea
flag_romania.png 11-11
(2-2, 3-4, 3-1, 3-4)
 In Tbilisi (GEO)  Group C
5 13:00
C
flag_bulgaria.png OSC Budapest
Waspo Hannover
flag_germany.png 7-7 (0-0, 4-1, 0-2, 3-4)
6 14:45
C
flag_georgia.png Lokomotiv Tbilisi
CN Marselle flag_france.png 9-17
(4-5, 0-5, 3-2, 2-5)

 

05 Septembre Saturday 2015.  day 2  

in HERCEG NOVI  Group A

Time Gr.
  White Blue   Score By period
7
18:15 A
flag_russia.png Spatak  Volgograd HVK Mladost CRO 15-7
(3-1, 3-1, 6-3, 3-2)
8
20:00 A
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg N. Montpellier flag_france.png 11-7
(2-2, 4-3, 2-1, 3-1)
 La Valetta (MLT) Group B
9
19:00
B
flag_montenegro_chernogoria.png VK Budva DIGI Oradea flag_romania.png 7-7
(3-2, 1-2, 2-1, 1-2)
10
20:15
B
flag_malta.png Valetta
SM Verona
flag_italy.jpeg 5-19
(2-6, 2-5, 0-2, 1-6)
 Tbilisi (GEO) Group C
11
19:00
C
flag_france.png CN Marselle OSC Budapest flag_bulgaria.png 10-10
(3-3, 3-1, 3-4, 1-2)
12
20:30
C
flag_georgia.png
Lokomotiv Tbilisi Waspo Hannover flag_germany.png 9-11
(2-2, 2-4, 2-4, 3-1)

 

06 Septembre Saturday 2015.   day 3 

HERCEG NOVI  Group A

Time Gr.
  White Blue   Score By period
13
18:15 A
flag_france.png Montpellier HVK Mladost CRO 8-6
(2-2, 4-0, 1-2, 1-2)
14
20:00 A
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg N. Spatak  Volgograd
flag_russia.png 11-13
(2-4, 3-2, 2-5, 4-2)
 La Valetta (MLT) Group B
15
10:30
B
flag_italy.jpeg SM Verona VK Budva flag_montenegro_chernogoria.png  11-6 (3-2, 2-3, 4-0, 2-1)
16
11:45
B
flag_romania.png DIGI Oradea Valetta flag_malta.png 18-11
(9-3, 3-2, 4-3, 2-3)
 Tbilisi (GEO) Group C
17
09:00
C
flag_germany.png Waspo Hannover CN Marselle flag_france.png 10-8
(1-0, 3-3, 5-2,1-3)
18
10:30
C
flag_georgia.png Lokomotiv Tbilisi OSC Budapest flag_bulgaria.png 3-15
(1-4, 0-3, 0-6, 2-2)

 

Position of teams Group A  06/09/2015  HERCEG NOVI  (MNE)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_russia.png Spatak  Volgograd 3
3
0
0
9

1
flag_montenegro_chernogoria.png Jadran Herceg N. 3
2
0
1
6

2
flag_france.png Montpellier 3
1
0
2
3

3
CRO HVK Mladost 3
0
0
3
0

4

 

Position of teams Group B  06/09/2015  La Valetta (MLT)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_italy.jpeg SM Verona 3
2
1
0
7

1
flag_romania.png DIGI Oradea 3
1
2
0
5

2
flag_montenegro_chernogoria.png VK Budva 3
1
1
1
4

3
flag_malta.png Valetta 3
0
0
3
0

4

 

Position of teams Group B  06/09/2015  Tbilisi (GEO)

 Flag  Teams G
W D
L P Difference places
flag_germany.png Waspo Hannover 3
2
1
0
7

1
flag_bulgaria.png OSC Budapest 3
1
2
0
5

2
flag_france.png CN Marselle 3
1
1
1
4

3
flag_georgia.png Lokomotiv Tbilis 3
0
0
3
0

4
 
Последнее обновление ( 16.09.2015 )