Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры arrow 5-й міжнародний турнір "G.Osipov Memory Cup" 12-17 травня 2015 Кишинів (Молдова).
5-й міжнародний турнір "G.Osipov Memory Cup" 12-17 травня 2015 Кишинів (Молдова). Версия для печати Отправить на e-mail
14.05.2015
flag_moldova.png  Дві українські команди з Дніпропетровська та Одеси брали участь в 5 міжнародному турнірі серед юнаків 2001 рр. нар. і мол."G.Osipov Memory Cup". Всього змагалось 8 команд: 2 з України, 3 з Румунії та 3 з Молдови.

 

 

Группа  А: Steaua Buharest (ROU), Odessa (UKR) , CSS № 1 (ROU 2), SSCTRO Delfin (MLD)

 Группа  B: Dnipropetrovsk (UKR), SSS №4 Osipov (MLD 1), CSS №1 (ROU 1), SSS №4 Osipov (MLD 2)

 

 

13 травня 2015 р. Середа 1-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
1
13:00  Steaua Buharest (ROM)  Odessa (UKR) 17-7
 
2
13:50  CSS № 1 Romania 2  SSCTRO Delfin (MLD) 10-1
 
3
15:00  Dnepropetrovsk (UKR)  CSS № 1 (ROM) 1 5-4
 
4
16:30  SSS №4 Osipov 1 (MLD)  SSS № 4 Osipov 2 (MLD) 17-1
 

 

14 травня 2015 р. Четвер 2-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
5
13:00  SSCTRO Delfin (MLD)  Steaua .(ROM) 4-3   
6
13:50  Odessa (UKR)  SSS №4 Osipov 2 (MLD) 5-10   
7
15:40  SSS №4 Osipov 1 (MLD)  Dnepropetrovsk (UKR) 10-3  
8
16:30  SSS №4 Osipov 2 (MLD)  CSS № 1 Romania 1 3-16   

 

15 травня 2015 р. П'ятниця 3-й день.  

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
9
13:00  Steaua Buharest (ROM)  CSS № 1 Romania 2 10-8   
10
14:00  SSCTRO Delfin (MLD)  Odessa (UKR) 12-5   
11
15:00  SSS №4 Osipov 1 (MLD)  CSS № 1 Romania 1  10-10  
12
16:30  SSS №4 Osipov 2 (MLD)  Dnepropetrovsk (UKR) 10-13   

 

16 травня 2015 р. Субота 4-й день.   1\2 Фіналу

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
13
13:00 CSS № 1 Romania 1 Odessa (UKR) 16-3   
14
13:50 SSS №4 Osipov 2 (MLD) CSS № 1 Romania 2 4-8   
15
15:00 Dnepropetrovsk (UKR) SSCTRO Delfin (MLD) 5-9   
16
16:30 SSS №4 Osipov 1 (MLD) Steaua Buharest (ROM) 4-12   

 

17 травня 2015 р. Неділя 5-й день.  Фінали

Час Білі Сині Рахунок    по періодам
17
13:00  SSS №4 Osipov 2 (MLD)  Odessa (UKR) 5-9 Гра за 7-8 місце
18
13:50 CSS № 1 Romania 1  CSS № 1 Romania 2  16-15 Гра за 5-6 місце
19
15:00  SSS №4 Osipov 1 (MLD) Dnepropetrovsk (UKR)  3-4 Гра за 3-4 місце
20
16:30  SSCTRO Delfin (MLD)  Steaua Buharest (ROM) 10-10 2-1 по пенальті

 

 

Final position of teams 

Прапор Teams PLACE
flag_moldova.png SSCTRO Delfin (MLD) 1
flag_romania.png Steaua Buharest (ROM) 2
flag_ukraine.jpg Dnepropetrovsk (UKR)
3
flag_moldova.png  SSS №4 Osipov 1 (MLD 4
flag_romania.png CSS № 1 Romania 1   5
flag_romania.png CSS № 1 Romania 2
6
flag_ukraine.jpg  Odessa (UKR) 7
flag_moldova.png  SSS №4 Osipov 2 (MLD) 8

 

 

 

 

 

Последнее обновление ( 29.09.2016 )