Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Iнтерв'ю arrow Георгій Махарадзе: У чемпіонаті зіграли завдяки підтримці нашого ректора
Георгій Махарадзе: У чемпіонаті зіграли завдяки підтримці нашого ректора Версия для печати Отправить на e-mail
11.07.2014

maharadze2.jpgВатерполісти одеської Одеської національної морської академії у дебютному для себе сезоні посіла четверте місце у найсильнішому українському чемпіонаті. Головний тренер команди Георгій Махарадзе такий результат як для дебюту своєї команди вважає успішним. Про це тренер одеситів розповів у коментарі сайту waterpolo.org.ua.

 

Результатом команди у цьому сезоні задоволений, - каже Георгій Махарадзе. – Як не як, у дебютному для себе сезоні посіли четверте місце і мали усі шанси фінішувати третіми, а відтак бути бронзовими. На жаль, календар деяких матчів чемпіонату співпав з екзаменами наших провідних гравців. Через це, на жаль, вони ігри пропустили і це відбилося на підсумковому результаті. На жаль, нічого не змінити уже не можна. Потрібно працювати далі.

 Користуючись нагодою, хочу висловити слова подяки нашому ректору Міюсову Михайлу Валентиновичу, який допоміг нашій команді взяти участь в усіх турах чемпіонату України. Окрім того, слова подяки заступнику кафедри фізвиховання Свірідову Володимиру Миколайовичу. Без допомоги цих людей ми б не взяли участі у чемпіонаті України.

Последнее обновление ( 25.07.2014 )