Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Новости arrow Відбіркові кваліфікаційні турніри до фіналу чемпіонату Європи U-19 (жеребкування).
Відбіркові кваліфікаційні турніри до фіналу чемпіонату Європи U-19 (жеребкування). Версия для печати Отправить на e-mail
02.02.2014

logolen.gif   24-31 серпня 2014 року у Тбілісі (Грузія) відбудеться фінал чемпіонату Європи U-19 (1995 р.нар. і мол.). В змаганнях фіналу братиме участь 16 команд. Участь у фіналі вже забезпечила собі як господар команда Грузії та 7 кращих команд минулого чемпіонату: Іспанія, Італія, Росія, Сербія, Угорщина, Хорватія, Чорногорія.  Решта команд будуть виборювати право участі у фіналі у відбіркових кваліфікаційних турнірах, які відбудуться  7-11травня 2014 року. 2 лютого у м. Будапешт (Угорщина), відбувся розподіл команд по групах та призначено місце проведення кваліфікаційних турнірів.

Група 1 - країна проведення змагань Мальта
Група 1-А : Греція, Мальта, Англія;
Група 1-B : Румунія, Україна, Словаччина, Ізраїль;

Група 2 - країна проведення змагань Франція
Група 2-С : Туреччина, Білорусь, Нідерланди
Група 2-D : Німеччина, Франція, Словенія, Португалія

В перші два ігрових дня (7-8 травня) команди зіграють в підгрупах 1-а, 1b-, 2-c, 2-d за колом. 9-11 травня відбудуться ігри плей-офф після яких буде визначено 8 команд (4 команда з підгруп 1-a і 1-b та 4 команди з підгруп 2-c та 2-d). 9 травня гратимуть перехресно перші команди  з четвертими та другі з третіми. 10 травня гратимуть переможці між собою та програвші між собою. 11 травня відбудеться остаточний розподіл місць.

P.S. Детальну систему проведення змагань та міста, в яких відбуватимуться ігри в групах, буде повідомлено пізніше. 

Последнее обновление ( 15.06.2014 )