Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Новости arrow Відкриті Чемпіонати України юніори, юнаки 2014 рік (календар змагань).
Відкриті Чемпіонати України юніори, юнаки 2014 рік (календар змагань). Версия для печати Отправить на e-mail
19.01.2014
flag_ukraine.jpg Календар відкритих чемпіонатів України серед юнаків та юніорів - 1996 р.н. та мол., 1996 р.н. та мол. та 2000 р.н. та мол..

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1996 р.н.
Змагання проводяться в три тури за колом.
В змаганнях беруть участь команди:

 

1. Збірна Харківської області - 1

2. Збірна Харківської області - 2

3. ХДВУФК № 1 Харків

4. ССДЮШОР м. Севастополь

5. "Іллічівець" м. Маріуполь

6. ЛДУФК м. Львів

 

І тур

04-09. Березня

2014

Дніпропетровськ

ІІ тур

23-28. Квітня

2014

Дніпродзержинськ

ІІІ тур (финал)

19-24. Жовтня

2014

Харків

 


 

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1998 р.н.
В змаганнях бере участь 13 команд, які поділені на 2 підгрупи:

Группа "А" (І тур м. Маріуполь)

1. Збірна Харківської області - 1

2. Збірна Харківської області - 2

3. ХДВУФК № 1 Харків

4. ССДЮШОР м. Севастополь

5. СДЮШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

6. "Іллічівець" м. Маріуполь - 1

7. "Іллічівець" м. Маріуполь - 2

 

Группа "В" (І тур м. Одесса)

1. "Навігатор" Кишинів

2. Збірна Грузії

3. Збірна м. Одеси

4. УФК – Аквапарк м. Львів

5. УФК – Евроспорт м. Львів

6. ДЮСШ № 3 м. Львів


Після першого туру по 5 кращих команд з кожної підгрупи будуть грати у 2 турі. За результатами 2 туру 6 кращих команд гратимуть у фінальному 3 турі.

 

І тур (група А)

17-22 березня

2014

Маріуполь

І тур (група Б)

23-28 березня

2014

Одеса

ІІ тур

02-07 липня

2014

Севастополь

ІІІ тур (1-6 місця)

18-23 листопада

2014

Дніпропетровськ

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2000 р.н.

 В змаганнях бере участь 13 команд, які поділені на 2 підгрупи:

Группа "А" (І тур м. Маріуполь)

1.  Збірна Харківської області - 1

2.  Збірна Харківської області - 2

3. КЗ ДЮСШ Я. Клочкової

4. СДЮШОР ДНУ м. Дніпропетровськ

5. Эскаріал м. Кривий Ріг

6. "Іллічівець" м. Маріуполь - 1

 7. "Іллічівець" м. Маріуполь - 2

Группа "В" (І тур м. Одеса)

1. "Навігатор" Кишинів

2. ССДЮШОР м. Севастополь

3. Збірна м. Одеси - 1

4. Збірна м. Одеси - 2

5. ДЮСШ № 3 - УФК м. Львів

6. Євроспорт м. Львів

 Після першого туру по 5 кращих команд з кожної підгрупи будуть грати у 2 турі. За результатами 2 туру 6 кращих команд гратимуть у фінальному 3 турі.

І тур (група А)

06-11 квітня

2014

Маріуполь

І тур (група Б)

06-11 квітня

2014

Одеса

ІІ тур

09-14 липня

2014

Севастополь

ІІІ тур (1-6 місця)

02-07 листопада

2014

Одеса

 

 

 

 

  

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н.

В змаганнях бере участь 14 команд. Система змагань буде оприлюднена пізніше. 

1. Збірна Харківської області 

2. КЗ ДЮСШ Я. Клочкової

3. "Навігатор" Кишинів

4. ССДЮШОР м. Севастополь

5. Збірна м. Ужгорода

6. СДЮШОР ДНУ г. Дніпропетровськ

7. Эскариал м. Кривий Ріг

8. КДЮСШ № 2 Київська область

9. ДЮСШ № 3  м. Львів

10. Євроспорт м. Львів

11. "Динамо" Київ

12. "Дельфін" Кишинів

13. "Иллічівець" м. Маріуполь

14. Збірна м. Одеси

І тур (финал)

11 - 17 травня

2014

Дніпродзержинськ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Последнее обновление ( 25.06.2014 )