Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
 
КРИМ
це УКРАЇНА
 
 
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования
Соревнования
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION WOMEN Ukraine (Kyiv) Версия для печати Отправить на e-mail
03.10.2017

logolen.gifflag_ukraine.jpgВ Києві (Україна), на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26), відбудеться ІІ раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи з водного поло серед жіночих команд

Команди зіграють кожна проти кожної по круговій системі в матчах, які будуть зіграні впродовж п'яти днів, з 4 по 8 жовтня.

Сім команд (Group A) - Mallta, IsrailSlovakia, Switzerland, RomaniaCzech Republic, Ukraine (Group A) - будуть змагатись за шість путівок у наступний раунд (команди, що займуть з 1-го по 6-те місця, проходять кваліфікацію). Тут вони зустрінуться з збірними, які посіли з 7 по 12 місця на чемпіонаті Європи в Белграді, це - France, Germany, Serbia, Portugal, Croatia, Turkey.

Делегат змагань: Даян Перешич (Сербія).

Последнее обновление ( 08.10.2017 )
Продолжение...
 
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION MEN 6-8.10.2017 Portugal (Lisbon) Poland (Gorzov)l Версия для печати Отправить на e-mail
02.10.2017

logolen.gifflag_portugal.pngflag_poland.pngЗ 6 по 8 жовтня 2017 року відбудеться 2-й раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Европи з водного поло серед чоловіків (Барселона-2018 (Іспанія)).

В групу А, яка змагатиметься в басейні Ріо-Майор у Лісабоні (Португалія), увійдуть Португалія, як приймаюча сторона, Литва, Україна та Чехія. 

Польща, Білорусь, Ізраіль и Швейцарія, які увійшли до групи В, проведуть відбіркові матчі у Гожуві Вєлькопольському (Польща).

На цьому етапі жодна з команд не буде відсіяна, але їх результати будуть слугувати для класифікації цих восьми команд та визначення матчів ІІІ раунду (формат плей-офф з домашніми та виїздними іграми), де їм доведеться зіткнутися з командами, що посіли 9-16 місця на останньому чемпіонаті Європи, це: Франція, Румунія, Німеччина, Нідерланди, Словаччина, Грузія, Мальта та Туреччина. Ці матчі, за інформацією LEN, будуть зіграні 17 лютого та 3 березня 2018 року.

Последнее обновление ( 08.10.2017 )
Продолжение...
 
Champions League, Qualification Round II Версия для печати Отправить на e-mail
28.09.2017

len-champions-league-2017-2018-qualifications-round2-matchups.jpgCHAMPIONS LEAGUE, QUALIFICATION ROUND II

The first two (2) classified teams from each group of the Qualification Round II advance to the Round III play-offs.

Group E (Zagreb): HAVK MLADOST ZAGREB (CRO), ASC DUISBURG (GER), Spartak VOLGOGRAD (RUS), Jadran HERCEG NOVI (MNE)

Group F (Budapest): CN MARSEILLE (FRA), OSC BUDAPEST (HUN), ANC GLYFADA (GRE), CC NAPOLI (ITA)

Group G (Sabadell): AN BRESCIA (ITA), CN SABADELL (ESP), UZSC UTRECHT (NED), VK Mornar SPLIT (CRO)

Group H (Oradea): NC VOULIAGMENI (GRE), Crvena Zvezda BELGRADE (SRB), CSM Digi ORADEA (ROU), Sintez KAZAN (RUS)

Последнее обновление ( 29.09.2017 )
Продолжение...
 
Кубок України 2017 \ жінки \ 28-30.09.2017 \ Киїів Версия для печати Отправить на e-mail
28.09.2017
22070194_1555713414485620_901904537_o.jpg

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

Последнее обновление ( 30.09.2017 )
Продолжение...
 
ВК "Динамо" Львів - володар Кубку України 2017! Версия для печати Отправить на e-mail
24.09.2017

715955.jpg24 вересня 2017р. у львівському басейні СКА фінальним поєдинком між командами «Динамо» Львів та зб. Харківської області завершився Кубок України з водного поло серед чоловічих команд. У фінальному матчі турніру перемогу з рахунком 11:5 здобули господарі змагань.
У складі львів’ян володарями Кубку стали:
1. Денис Волончук, 13. Нестор Бабський – 2. Дмитро Лавришинець, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра (капітан), 6. Роман Грищук, 7. Марко Мартініч, 8. Мартін Мравік, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Костянтин Алєксєєв, 11. Орест Джура, 12. Максим Осика, 14. Антон Погасян, 15. Віталій Степанюк
Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич

Збірна Київщини - бронзовий призер Кубку України 2017!

Наші вітання переможцям!

Последнее обновление ( 24.09.2017 )
Продолжение...
 
Сергій Колточіхін про виступ збірної України U17 на Мальті Версия для печати Отправить на e-mail
22.09.2017
Ексклюзивне інтерв'ю для www.waterpolo.org.ua головного тренера збірної України Сергія Колточіхіна про виступ молодіжної збірної України U17 на чемпіонаті Європи (Мальта)
Последнее обновление ( 22.09.2017 )
 
Еще...
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 369 - 414 из 1146