Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования
Соревнования
Чемпіонат України (Юнаки 2004 р.н) 1-й тур, 21-23.02.2018 р. Харків (гр. Б) Версия для печати Отправить на e-mail
29.01.2018

 kharkiv__1.jpg  З 21 по 23 лютого 2018 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ (вул. Алчевських, 52),  тривали ігри 1-го туру  (Зональні ігри) Чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

 В гр-Б грають: СДЮШОР Я. Клочкової – 1, СДЮШОР Я. Клочкової –2, СДЮШОР Я. Клочкової –3, СДЮШОР Я. Клочкової –4.

Головний суддя ігор: Бєлєвцов В. (МК) Харків

Последнее обновление ( 23.02.2018 )
Продолжение...
 
Чемпіонат України (Юнаки 2004 р.н.) 1-й тур, 23-25.02.2018 р. Київ (гр. А)) Версия для печати Отправить на e-mail
29.01.2018
 kpi_kiev_.jpg В м. Київ з 23 по 25 лютого 2018 р. відбудеться 1-й тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодше. 

 Участь в гр. Г братимуть: "Аква-Парк" Львів, Академія ім. Баркалова Харків, СДЮШОР "9 Київ (дівчата), СДЮШОР "9 Київ (юнаки).

Головний суддя змагань - Висотін Володимир (НК) Київ. 

Последнее обновление ( 26.02.2018 )
Продолжение...
 
Чемпіонат України (Юнаки 2004 р.н.) 1-й тур, 16-18.02.2018 р. м. Львів (гр. В) Версия для печати Отправить на e-mail
29.01.2018
dynamo.jpg 

У Львові, в басейні "Динамо (Вітовського, 53) з 16 по 18 лютого 2018 р. триває 1-й тур (зональні ігри) відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодше.

В цій групі беруть участь: ДЮСШ-3 - КЗ ЛОР ЛУФК Львів, КДЮСШ ім. Кутенко Львів, Євроспорт Львів, ДЮСШ -3 Львів.

Головний суддя змагань - Наумчик Євген (НК) Львів.

Последнее обновление ( 18.02.2018 )
Продолжение...
 
Чемпіонат України 1-й тур 23-25.02.2018. (Юнаки 2004 р.е.) Дніпро (гр. Г) Версия для печати Отправить на e-mail
29.01.2018
 dnu__1.jpg В м. Дніпро з 23 по 25 лютого 2018 р. відбудеться 1-й тур (зональні іги) відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. та молодше. 

 Участь в гр. Г братимуть: Збірна м. Одеси, "Динамо" Ужгород, СДЮШОР ДНУ Дніпро -1, СДЮШОР ДНУ Дніпро -2

Головний суддя змагань - Гончаров С. (МК) Дніпро. 

Последнее обновление ( 26.02.2018 )
Продолжение...
 
Draw for the Men's U19 European Championships qualifications Версия для печати Отправить на e-mail
27.01.2018
27023819_10155996767627383_3918184981146671817_o.jpg

Сьогодні, 26 січня, в штаб-квартирі LEN відбулось жеребкування до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи серед чоловічих команд у віковій категорії U19.

Збірна України потрапила у групу С, де змагатиметься з командами Греції, Литви та Великобританії. Приймаюча сторона на фото виділена синім кольором.

У групі С ігри відбудуться в Англії в травні цього року.

За результатами відбіркових ігор, перші дві команди з кожної групи отримають путівки до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться з 25 серпня по 3 вересня 2018 року у столиці Білорусі - Мінську.

Последнее обновление ( 31.01.2018 )
 
Чемпіонат України (Жінки) 1-й тур, 9-11.02.2018 р. м. Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
24.01.2018
dnu__1.jpg В м. Дніпро  з 9 по 11 лютого 2018р. тривають змагання першого туру XXVI чемпіонату  України серед жінок.  

Головний суддя змагань -Вишневська С. (МК) Харків.

Последнее обновление ( 12.02.2018 )
Продолжение...
 
Еще...
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 231 - 276 из 1096