Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Вітаємо Україну, українців,
з днем прапора України.
 слава Україні
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования
Соревнования
Юніорська збірна України (U17) - переможець міжнародного турніру "SBowianka Cup 2017" Версия для печати Отправить на e-mail
23.04.2017

image-0-02-05-a5eb74af9305a5400c905e8ae6251c5338303668510f714279bd32d74d974dd6-v.jpgЮніорська збірна України (U17) - переможець міжнародного турніру "Słowianka Cup 2017"!!!

Сьогодні, 23 квітня, в Гожуві Вєлькопольському (Польща) завершивсься МТ "Słowianka Cup 2017" серед юнаків 2000 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь збірні команди Білорусі, України та Польщі.
В останній ігровий день українська збірна обіграла своїх суперників з Білорусі (Belarus - Ukraine 4-9 (1-1, 2-2, 1-2, 0-4)) і Польщі (Ukraine - Poland 15-4 (5-0, 4-2, 4-1, 2-1)), та здобула пермогу в тринадцятому ватерпольному турнірі "Słowianka Cup 2017"!

Вітаємо з перемогою!!

Нагадаємо, що у складі команди переможців змагались:
Костянтин Алексєєв (Львів), Нестор Бабський (Львів), Орест Джура (Львів), Ярослав Куліков (Львів), Максим Осика (Львів), Микита Бажинов (Харків), Єгор Івахно (Харків), Олександр Остапенко (Харків), Євген Шмигель (Харків), Олександр Бакшеньов (Харків), Ігор Кечеджі (Маріуполь), Данило Коваленко (Маріуполь), Богдан Дьяков (Маріуполь), Денис Гусаков (Одеса), Кирило Макаров (Дніпро).
Тренери: Сергій Колтачіхін та Євген Наумчик

 
"Slowianka CUP 2017" - склад збірної команди України (U 17) Версия для печати Отправить на e-mail
20.04.2017

zb_ukr_20_4_1.jpgСьогодні, 20 квітня, юніорська збірна України (U17) вирушила на міжнародний турнір "Słowianka Cup 2017" , який вже завтра стартує в Гожуві Вєлькопольському (Польща). Нагадаємо, що там наша команда змагатиметься за нагороди з однолітками з Білорусі та Польщі.
У складі команди:
Костянтин Алексєєв (Львів), Нестор Бабський (Львів), Орест Джура (Львів), Ярослав Куліков (Львів), Максим Осика (Львів), Микита Бажинов (Харків), Єгор Івахно (Харків), Олександр Остапенко (Харків), Євген Шмигель (Харків), Олександр Бакшеньов (Харків), Ігор Кечеджі (Маріуполь), Данило Коваленко (Маріуполь), Богдан Дьяков (Маріуполь), Денис Гусаков (Одеса), Кирило Макаров (Дніпро).
Тренери: Сергій Колтачіхін та Євген Наумчик

Бажаємо перемоги!

Последнее обновление ( 21.04.2017 )
 
Чемпіонат України Вища ліга 1999 р.н. та мл. // 29.04-02.05.2017 // 2 тур // Дніпро Версия для печати Отправить на e-mail
20.04.2017
    dnipro_1.jpg  З 29 квітня по 2 травня 2017 р. в місті Дніпро відбудуться ігри другого туру чемпіонату України (Вища ліга).

  Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК)

Последнее обновление ( 20.04.2017 )
Продолжение...
 
Ватерполісти Львівського училища фізичної культури зіграли на Меморіалі Сергія Харіна Версия для печати Отправить на e-mail
19.04.2017
 
Старт на Чемпионате Украины по водному поло среди юношей Версия для печати Отправить на e-mail
19.04.2017
Последнее обновление ( 19.04.2017 )
 
Чемпіонат України (Чоловіки) V тур 26-28.04.2017 р. Харків Версия для печати Отправить на e-mail
13.04.2017
kharkiv__1.jpg   З 26 по 28 квітня 2017 року у Харкові, в плавальному басейні НТУ-ХПІ (вул. Алчевських, 52), відбудуться ігри 5-го туру Суперліги Чемпіонату України серед чоловіків.

Головний суддя ігор: Висотін В  (НК) Київ.

Судді ігор: Бєлєвцов В (МК) Харків, Гончаров С. (МК) Дніпро, Махарадзе Г. (НК) Одеса, Антонюк О. (НК) Київ.
Последнее обновление ( 20.04.2017 )
Продолжение...
 
Еще...
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 46 из 651