Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Мира
Чемпионаты Мира
FINA Women's Water Polo World Junior U 20 Championships Netanya 10-16.10.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
08.10.2021
 isr_10-16.10.2021.jpg В місті Netania (Israil) з 10 по 16 жовтня триває чемпіонат світу серед юніорок у віковій категорії U 20. 
Group -А:   Germany, Italy, Greece, Slovakia
Group -В:   Spain, France, Netherlands, South Africa
Group -С:   Argentinal,  Israil, Peru, Serbia    
Group -D:   Brasil, Hungary, Russia, Uzbekistan

REFEREE(S): 1) Aimbetov Adil (KAZ), 2) Dreval Svetlana (RUS), 3) Schwartz Matan (ISR), 4) Florestano Natasha (BRA), 5) Rakovic Ivan (SRB), 6) Malinin Evgeniy (UZB), 7) Tsuzaki Asumi (JPN), 8) Uhlig Philip (GER), 9) Ferrara Alessia (ITA), 10) Schapers Erwin (NED), 11) Chatzigoulas Alexandros (GRE), 12) Kunikova Martina (SVK), 13) Gomez Pordomingo David (ESP), 14) Makharadze Giorgi (UKR), 15) Hinds Harvey (Кюрасао) (CUR), 16) Blanchard Aurely (FRA), 17) Keet Lee-Anne (RSA), 18) Vazquez  Mario (PER), 19) Blanchard Aurely (FRA).

Суддя від України - Георгій Махарадзе (Одеса).

Час початок ігор вказано за київським  часом.

Последнее обновление ( 17.10.2021 )
Продолжение...
 
FINA World Championhips (Men U 20) 28.08.-05.09.2021 Praga (Czech Republic) Версия для печати Отправить на e-mail
24.08.2021
 praga_2021.png   В місті Praga (Czech Republic) з 28 серпня по 5 вересня выдбувався 21-й чемпіонат світу з водного поло серед молодіжних команд у віковый категорії U 20. 
Group -А:   Italy, Croatia, Uzbekistan, Argentina, Russia
Group -В:   Spain,  Serbia, USA, Slovakia, Czech Republic
Group -С:   Brazil, Hungary, Germany, Egypt
Group -D:   Greece, Kazakhstan, Sud Africa, Montenegro

REFEREE(S): 1) Augustin Pinski (ARG), 2) Andrej Franulovi (CRO), 3) Levan Bereshvil, 4) Stefan Seidel (GER), 5) Danielle Dabbaghian (USA), 6) Fabio Tofolli (BRA),  7) Alex Ortega (ESP), 8) Siarhei Kananovich (BLR), 9) Andrey Carney (AUS), 10) Bradley Rowe (RSA), 11) Dean Suazo (DOM), 12) Adil Aimbetov (KAZ), 13) Lazar Andjelic (SRB), 14) Vladimir Golikov (RUS)  17) Evgeniy Malinin (UZB), 18) Rajmond Fodor (HUN), 19) Veselin Miškovi (MNE), 20) Robert Horvat (SVK), 21) Nikolaos Boudramis (GRE) 22) Karel Dvoracek (CZE),  23) Bruno Navarra (ITA), 24) Yasser Ali (EGY)

Час початок ігор вказано за київським  часом.

Последнее обновление ( 05.09.2021 )
Продолжение...
 
FINA mens Water Polo World League Super Final 26-01.07.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
22.06.2021
  picture166.jpg   З 26 червня по 1 липня 2021 р. в місті Тбілісі (Грузія) відбувались ігри супер фіналу світової лігі серед чоловіків. Переможцем світової лігі, стала збірна команда Чорногорії, яка в фіналі переграла, збірну США.

  Group A:  Kazakhstan, Greece, Italy, France.

  Group B:  Japan, Montenegro, USA, Georgia.

  Судді: Dervieux  Sébastien (FRA), Aimbetov Adil (KAZ), Peris Nenad (CRO), Putnikovic  Vojin (SRB), Ohme Frank (GER), Mebuke Vakhtang (GEO), Ivanovski Stanko (MNE), Goldenberg  Michael (USA).
  

Последнее обновление ( 01.07.2021 )
Продолжение...
 
FINA Women's Water Polo World League Super Final 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
14.06.2021

picture166.jpgЗ 14 по 19 червня 2021 р. в місті Афіни (Греція) триває супер фінал світової лігі серед жінок. 

  Group A:  Hungary, Canada Japan, Rusia

  Group B:  Spain, Greece, Kazakhstan, USA

  Судді: Peris Nenad (CRO), Ohme Frank (GER), Teixido Jaume (ESP), Salnichenko  Viktor (KAZ), Stavridis Georgios (GRE), Wengenroth Ursula (SUI),
  Zwart Michiel (NED), Spiritosanto Darren (USA), Tsuzaki Asumi (JPN), Voevodin Arkadiy (RUS),  Deslires Marie-Claude (CAN), Kun Gyorgy (HUN). 

Последнее обновление ( 19.06.2021 )
Продолжение...
 
FINA Men's Water Polo Olympic Games Qualification Tournament / Roterdam (NED) 14-21.02.2021 р. Версия для печати Отправить на e-mail
01.02.2021

  fina.jpg    У м. Ротердам (Нідерланди) з 14 по 21 лютого відбулись кваліфікаційні змагання до Олімпійських ігор (Tokyo 2020) серед чоловіків.  

  •   Group A:  1- Georgia, 2- Brazil, 3- Montenegro (Tokyo), 4- Greece (Tokyo), 5 - Canada,  6-Turkey (Covid 19)
  •  Group B:  1- Netherlands, 2- Russia, 3- Romania, 4- Germany, 5 - France, 6- Croatia (Tokyo).

 

 

Последнее обновление ( 22.02.2021 )
Продолжение...
 
World Liga 2019\20 Men's. 14.04.2020 game #4 Версия для печати Отправить на e-mail
12.02.2020
 fina.jpg  14 квітня 2020 р. відбудуться ігри IV-го раунду (game#4)   лігі серед чоловіків. 

   Ігри за 9-12 місце Світової лігі (Європейска зона), відбудуться в м. Тбілісі (Грузія) з 14-16 квітні 2020 р.

                                    Із за Корона-вірусу, всі ігри перенесені.

 

Последнее обновление ( 17.03.2020 )
Продолжение...
 
Еще...