Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Чемпионаты Европы
Чемпионаты Европы
LIVE /// European Junior Water Polo Championships 2021 Malta 12 – 19 September Версия для печати Отправить на e-mail
12.09.2021
Последнее обновление ( 19.09.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - (U 17) MEN Malta 12 - 19 Septembr 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2021
    flag_malta.png    В місті  Gzira (Malta), з 12 по 19 вересня 2021 року відбувались фінальні ігри чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 17). Чемпіонами Європи стала команда Сербії, яка в фіналі переграла збірну Греції 10-6 (2-0, 2-3,  3-1, 3-2), за бронзові нагороди Угорщина по пенальті переграла Іспаню 13-12 (1-2, 2-3, 3-2, 2-1) (pn 5-4).  Україна посіла 14-е місце.   Далі команди розташувались наступним чином: 4) Іспанія, 5) Монтенегро, 6) Хорватія, 7) Нідерланди, 8) Італія, 9) Росія, 10) Німеччина, 11) Румунія, 12) Грузія, 13) Мальта, 14) Україна, 15) Туреччина, 16) Білорусь.

Головний тренер збірної України - Момот Віктор (ДЮСШ №3 Львів), помічник - Дмитро Гуренко  (зб. Харківської обл) (Харків).

GROUP - A   Italy (8), Montenegro (5), Netzherlands (7), Ukraine (14) 

GROUP - B   Spain (4), Croatia (6), Malta (13), Romania (11)                                      

GROUP - C   Hungary (3), Germany (10), Russia (9), Belarus (16)

GROUP - D   Serbia (1), Greece (2), Georgia (12), Turkey (15)

Суддя від України -Makharadze Georgy  (Одеса).

Referi's:  1) Ortega Carlos (ESP) 2) Uz Akif (TUR), 3) De Raffaele Alex (MLT), 4) Alexandrescu Mihnea Ioan (ROU), 5) Schapers Erwin (NED), 6) Golosoun Philipp (BLR), 7) Bianco Daniele (ITA), 8) Kovacs Cs Tamas (HUN), 9) Savinovic Maro (CRO), 10) Muller Ralf (GER), 11) Miskovic Veselin (MNE), 12) Makharadze Georgy  (UKR), 13) Golikov Vladimir (RUS),  14) Bereshvili Levan (GEO), 15) Achladiotis  Spyridon (GRE), 16) Rakovic Ivanka (SRB).

Последнее обновление ( 20.09.2021 )
Продолжение...
 
Women's (U 17) EJWPC 2021 - Sibenik (CRO) Версия для печати Отправить на e-mail
21.08.2021
Последнее обновление ( 21.08.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 17) Ssbenik (CRO) 21-29 August 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.08.2021

  logolen.gif    В місті  Sibenik (Croatia) з 21 по 29 серпня 2021 року тривала фінальна частина чемпіонату Європи серед юніорок у віковій категорії U 17

В фіналі за 1-е місце збірна Росії переграла Грецію 12-8 (3-1, 0-1, 5-1, 4-5) і стала Чемпіонами Європи 2021 р. За Бронзові нагороди Угоркі переграли Іеалію 12-9 (3-1, 5-3, 3-2, 1-3). Далікоманди розташувались таким чином: 5) Нідерланди, 6) Іспанія, 7) Хорватія, 8) Ізраїль, 9)Франція, 10) Німеччина, 11) Сербія, 12) Словаччина, 13) Україна, 14) Чехія, 15) Мальта, 16) Болгарія, 17) Великобританія, 18) Румунія, 19) Туреччина.

Збірна Ukraine у Хорватії виступала у такому  складі: 1) Вікторія Тимошенко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 2) Олександра Белінська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 3) Ємілія Хміль 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 4) Катерина Науменко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 5) Анастасія Ленська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 6) Єлізавета Чорна 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 7) Агата Юр'єва 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 8) Анастасія Шевченко 2006 р.н.)(Харківська обл.), 9) Маргарита Кравченко 2006 р.н.(Харківська обл.), 10) Маргарита Синиця 2008 р.н.(Харківська обл.), 11) Дар'я Румянцева 2006 р.н.(Харківська обл.), 12) Дар'я Панова 2004 р.н.(Харківська обл.), 13) Катерина Бабак 2004 р.н. (K) (Харківська обл.), 14) Анастасія Зеленко 2005 р.н.(Краматорськ), 15) Яна Литвиненко 2006 р.н.(Краматорськ).

Головний тренерОлександра Мироненко (Харків), помічник - Євген Скиба  (КДЮСШ Кутенко Львів).

Суддя від України - Вішневська Світлана  (м. Харків). 

GROUP - A  Israil, Czeh Republic, Spain, Geat Britain, Serbia 

GROUP - B  France, Greece, Netherlands, Turkey, Ukraine

GROUP - С  Croatia, Germany, Malta, Romania, Russia

GROUP - D  Bulgaria, Hungary,  Italy, Slovakia

REFEREE(S): Prodan Ioanna (ROU), Stampalija Dragan (CRO), Blanchard Aurely (FRA), Castacnola Luca (ITA), Dreval Svetlana (RUS), Ovanezian Ardaches (BUL), Debreceni Nora (HUN), Kavcic Tomi (SLO), Markopoulu Natalia (GRE), Prelovsky Robert (SVK), Rakovic Ivanka (SRB), Segurana Paul (ESP), Ozerengin Ilkin (TUR), Mares Ivo (CZE), Schpp Hendrik (GER), Taylor Daniel (GBR), Angilileri Massimo (MLT), Van Der Loo Peter (NED), Van Duijnen Frans (NED), Vishnevska Svitlana (UKR), Castagnola Luca (ITA).

Последнее обновление ( 30.08.2021 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s U 15 Loule (Portugal) 4-11 July 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
03.07.2021
 logolen.gif  В місті  Loule (Portugal)  з 4 по 11 липня 2021 року завершилась фінальна частина чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії U 15.  

GROUP - A   Montenegro, Portugal, Russia, Israil

GROUP - B   Spain, Italy, Malta, Romania

GROUP - C   France, Greece, Serbia, Turkey

GROUP - D  Croatia, Georgia, Hungary, Poland

REFEREE(S):  Polychronopoulod  Georgios Konstant. (GRE), Sadekov Irfan (RUS), Silva Eurico (POR), Balanescu Mihai George (ROU), Duraskovic Bozo (MNE), Balzan Peter (MLT), Petik Andras (HUN), Nadiradze Konstantine (GEO), Krol Lukasz (POL), Andjelic Lazar (SRB), Toygarli Haldun (TUR), Jaumandreu Oriol (ESP), Petrolini Arnaldo (ITA), Tiozzo Robert (CRO).

Початок ігор вказаний за київським часом.

Последнее обновление ( 12.07.2021 )
Продолжение...
 
U17; HRVATSKA - UKRAJINA / NED, 11:00h Версия для печати Отправить на e-mail
27.06.2021
Последнее обновление ( 27.06.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s Szentes (HUN) 27 - 04 July 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
27.06.2021

  logolen.gif    В місті  Сентеш (Угорщина)  з 27 черввня по  4 липня 2021 року відбувалисась фінальна частина чемпіонату Європи серед дівчат у віковій категорії U 15. 

GROUP - A   Italy (5), Israil (8), Netherlands (7), Spain (3), Serbia (9).

GROUP - B   Russia (2), Croatia (6), Greece (4), Hungary (1).

REFEREE(S): Galkin Vladimir (RUS), Blaskovic Jakov (CRO), Cabanas Marta (ESP), Kunikova Martina (SVK), Spanoudis Grigorios (GRE), Vogel Gabor (HUN), Nicolosi Giuliana (ITA), Schapers Erwin (NED).

Чемпіонками Європи стала збірна Угорщини, яка в фіналі впевнено переграла зб. Росії. 6-7 (2-0, 1-2, 2-4, 1-1).

Последнее обновление ( 04.07.2021 )
Продолжение...
 
U17 European Junior Water Polo Championship Qualification tournament Tbilisi Georgia Версия для печати Отправить на e-mail
17.06.2021

GEORGIA -- BELARUS

Последнее обновление ( 17.06.2021 )
 
U17 European Junior Water Polo Championship Qualification tournament Tbilisi Georgia Версия для печати Отправить на e-mail
17.06.2021

MOLDOVA -- SLOVAKIA

 

Последнее обновление ( 17.06.2021 )
 
ONLINE - men`s european u15 water polo championship qualification tournament ostrowiec swietokrzyski Версия для печати Отправить на e-mail
27.05.2021
Men's (U 15) qualification European Championships 27-30.05.2021
30/05/2021 ONLINE 

POLANDUKRAINE

LATVIA - BELARUS 

Последнее обновление ( 30.05.2021 )
Продолжение...
 
Men's (U 15) qualification European Championships 27-30.05.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.05.2021
elmej_plakat.jpg

З 27 по 30 травня в місті Островець-Свентокшиський (Польща), в басейні Rawszczyzna, відбудеться відбірковий турнір (група В) чемпіонату Європи з водного поло серед юнаків у віковій категорії U-15 за участю збірних Білорусі, Латвії, Росії, України та Польщі .

Дві найкращі команди з кожної кваліфікаційної групи вийдуть на фінальний турнір, який буде відбудеться з 4 по 11 липня в Португалії.

Склад збірної України:

  Максим Ярмолюк (ФКС Львів), Чижук Юрий (ФКС, Львів), Марко Хитрий (ФКС Львів), Максим Ярмолюк (ФКС Львів), Максим Пасемко (ФКС Львів),   Артем Наконечний (КІВС, Львів), Ярема Арцишевський – КІВС, Львів),  Юрій Семенков (КІВС, Львів), Євген Чарнош («Євроспорт» Львів),  Дмитро Павлюк (Харків), Єгор Карасьов (Харків), Олександр Шевцов (Харків), Кирило Левін (Харків), Артем Стрельніков (Харків),  Артем Черних (Харків), Юрій Леміш (Ужгород).

Головний тренером збірної України - Эвген Наумчик (УФК Львів), помічник - Головкін Тарас  (Харків). 

Нагадаємо. що перші дві команди з кожної групи потрапляють у фінальну частину Чемпіонату Європи, яка пройде з 4-11 липня 2021р. в місті Loulé (Португалія).

Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 15). 

GROUP - A  Sibenik (CRO): Croatia (1), Lithuania (4), Netherlands (3), Germany (2)

GROUP - B  Ostrowiec Sw. (POL): Russia (1), Belarus (4), Ukraine (3), Latvia (5), Poland (2)

GROUP - C  Gzira (MLT): France (2), Slovenia, Malta (1)

GROUP - D  Praga (CZE): Turkey (2), Romania (1), Moldova (4), Switzerland (5), Czech Republic (3)

 

Последнее обновление ( 09.06.2021 )
Продолжение...
 
Men's qualification European Championships (U 15) 27-30.05.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.05.2021

logolen.gif    1-го квітня в Будапешті, відбулось жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 15).

  Головний тренером збірної України (U 15) -  Євген Наумчик (УФК Львів).

GROUP - A   

GROUP - B  Poland: Russia, Belarus, Ukraine, Latvia, Poland

GROUP - C  

GROUP - D  

     

  

Продолжение...
 
Women’s U17 European Water Polo Championships 22-29.08.2021 Sibenik CRO Версия для печати Отправить на e-mail
04.05.2021
logolen.gif     в Будапешті, відбулось жеребкування команд до  Чемпіонату Європи серед юніорок (U 17), який відбудеться у місті Шибенік (Xорватія) 3 22-29 серпня 2021 р.

Нагадємо, що головним тренером збірної України (U 17), є Олександра Міроненко - Xарків, помічник Євген Скиба (КДЮСШ ім. Кутенко Львів).

GROUP - A :  Spain, Serbia, Israil, Great Britain,  Czech Republic.

GROUP - B :  Netzherlands, Greece, France, Turkey, Ukraine

GROUP - C :  Russia, Croatia, Germany,  Romania, Malta

GROUP - D Italy, Slovakia, Hungary, Bulgaria 

Последнее обновление ( 22.05.2021 )
Продолжение...
 
Men's qualification European (U 17) Water Polo Championships 17-27.06.20212021 Версия для печати Отправить на e-mail
03.05.2021

     logolen.gifВ  Будапешті, відбулось жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 17).

  Головний тренером збірної України (U 17)Момот Віктор (ДЮСШ №3 Львів), помічник - Дмитро Гуренко  (зб. Харківської обл. Харків).

Збірна України в  Хорватії  грала у такому складі: 1) Пободинський А. (ФКС) Львів, 2) Хацко Д. (ФКС) Львів, 3) Соколов Д. (ФКС) Львів, 4) Газієв М. (ФКС) Львів, 5) Гуполовский Д.
(ФКС) Львів, 6) Любінський І. (ФКС) Львів, 7) Гагалюк Д. (ФКС) Львів, 8) Ільченко В. (ФКС) Харків, 9) Клунний М. (ФКС) Харків, 10) Кисленко Д. (ФКС) Харків, 11) Зайцев Є. (ФКС) Харків, 12) Ракітін Д.  (Я.Клочкової) Харків, 13) Багрій М.  (ВК) Ужгород, 14) Орлов Г. (ДНУ) Дніпро, 15) Мотиль Богдан (Олімпія) Кошице.

GROUP - A 25-27.06. in Corcula (CRO): Croatia (1), France, Ukraine (2), Bulgaria.      

GROUP - B 17-20.06. in Tbilisi (GEO): Georgia (1), Belarus (2), Slovakia (3), Lithuania (4), Moldova (5).  

GROUP - C 24-27.06. in Maribor (SLO): Russia (1), Romania (2), Slovenia, Great Britain, Austria.

GROUP - D 24-27.06. in Prague (CZE):  Netzherlands (1)Turkey (2), Poland, Switzerland, Czech Republic.

   Завершились кваліфікаційні ігри до чемпіонату Эвропи який пройде на Мальті в вересні  поточного року.  Українці в группі А посіли друге місце і таким чином здобули путівку у фінальну частину ЧЭ. 

Наші вітання зб. України.

Слава Україні !!!

Последнее обновление ( 20.08.2021 )
Продолжение...
 
LEN Qualification European Tournament (U 19) 3-5.04.2020 Версия для печати Отправить на e-mail
19.01.2020
 logolen.gif  LEN Men's qualification European (U 19) Water Polo Championships 2020

З 3 по 5  квітня відбудутся кваліфікаційні ігри до чемпіонату Європи у віковій категорії  (U 19) юніори.

 

GROUP - A in Gzira (MLT):  Romania, Czech Republic, Slovenia, Belgium, Malta.     

GROUP - B in Manchester (GBR):  France, Germany, Lithuania, Ireland, Portugal, England. 

GROUP - C in Istambul (TUR):  Bulgaria, Georgia, Poland, Ukraine, Turkey.

GROUP - D in Natania (ISR):  Netzherlands, Belarus, Slovakia, Switzerland, Israil.

 

Последнее обновление ( 19.01.2020 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s Bugapest (HUN) 12 - 25 January 2020 Версия для печати Отправить на e-mail
25.12.2019

 budapest_2020.jpg В місті  Будапешт (Угорщина)  25 січня 2020 року завершилась фінальна частина 34-го чемпіонату Європи серед жінок. Чемпіонами Європи 2020 р. стала збірна Іспанії. Господарі турніру зб. Угорщини посіла трете місце, Росія зайняла друге місце.

Наші вітання зб. Іспанії.

GROUP - A   Greece, Hungary, Russia (2), Croatia, Serbia, Slovakia

GROUP - B   Netherlands, Spain (1), Italy (3), Israil, France, Germany

Початок ігор вказаний за київським часом.

Последнее обновление ( 25.01.2020 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - MEN'S Bugapest (HUN) 14 - 26 January 2020 Версия для печати Отправить на e-mail
22.12.2019

 budapest_2020.jpg В місті  Будапешт (Угорщина) з 14 по 26 січня 2020 року тривала фінальна частина 34-го чемпіонату Європи серед чоловіків.  Чемпіонами Європи 2020 р. стала збірна Угорщини, яка у фіналі переграла зб. Іспані 14-13. За бронзові мкдалі Монтенегро переграла Xорватію 10-9.

  Наші вітання Чемпіонам Європи зб. Угорщіни.

 

 

 

 

GROUP - A   Croatia (4), Montenegro (3), Slovakia (14), Germany (9)                

GROUP - B   Serbia (5), Russia (8), Romania (11), Netherlands (15)                  

GROUP - C   Spain (2), Hungary (1), Turkey (12), Malta (16)

GROUP - D  Italy (6), Grecee (7), Georgia (10), France (13)

Час початок ігор, вказаний за київським часом.

Последнее обновление ( 26.01.2020 )
Продолжение...
 
До другої відбіркової гри Чемпіонату Європи (Budapest 2020) серед жінок залишилось: Версия для печати Отправить на e-mail
25.10.2019
                                                                             UKR-FRA Gamе 2

 

Последнее обновление ( 26.10.2019 )
 
Budapest 2020, qualification, play off 26.10.2019 (Women) Game 2 Версия для печати Отправить на e-mail
17.10.2019

 
logolen.gif  flag_ukraine.jpgflag_france.png 26 жовтня 2019 р. в Харкові в басейні НТУ-ХПІ відбулась  друга відбіркова гра Чемпіонату Європи (Budapest 2020) між жіночими збірними України та Франції. Матч завершився з рахунком 6-13 (0-5, 1-4, 1-1, 4-3) на користь француженок.

Таким чином, за результатами двох зіграних матчів плей-офф, путівку за вихід до фінальної частини ЧЄ 2020 здобула збірна команда Франції.

Нагадаємо, що першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0) 

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

Последнее обновление ( 27.10.2019 )
Продолжение...
 
Budapesht 2020, qualification, play off 12.10.2019 (Women) Game 1 Версия для печати Отправить на e-mail
30.09.2019
 
logolen.gif     flag_france.pngflag_ukraine.jpg 12 жовтня 2019 р. відбулись перші відбіркові матчі Чемпіонату Європи (Budapesht  2020) серед жінок.

   Першу гру збірна України  з великим рахунком програла зб.Франції 20-1 (4-0, 6-0, 3-1, 7-0)

Збірна України, грала в такому складі: Дворжецька М. (Київ), Мельничук А. (Київ), Телипко Д. (Київ), Иванченко А. (Київ), Тараненко О. (Київ), Шевченко К. (Харків), Шведова О. (Краматорськ), Абоімова І. (Харків), Бобовнікова К. (Харків), Бабак К. (Харків), Федутенко К. (Харків), Рябченко Є. (Краматорськ), Даніліна С. (Дніпро).

тренерСлюсаренко М.  (Харків) \ гол. тренер Рябченко С.  (Краматорськ).

Последнее обновление ( 17.10.2019 )
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 30 из 160