Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
 
Україна, це Європа.
Майбутнє України,
бути в Європі !!!
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Водне поло в світі arrow Чемпионаты Европы
Чемпионаты Европы
European Men U 19 Water Polo Championships 18- 25.09.2022 Podgorica (MNE) Версия для печати Отправить на e-mail
18.09.2022

logolen.gif     В місті  Podgorica (Montenegro) з 18 по 25  вересня 2022 р. відбулась фінальна частина ігор Чемпіонату Європи серед юніорів у віковій категорії U 19 

  У фіналі за перше місце збірна Сербії  переграла збірну Іспанії 9-8 (2-1, 3-3, 2-3, 2-1) і  здобула звання Чемпіонів  Європи 2022 р..  Далі команди розташувались наступним чином: 3) Угорщина, 4) Греція, 5) Хорватія, 6) Шталія, 7) Монтенегро, 8) Німеччина, 9) Нідерланди, 10) Мальта, 11) Франція, 12) Грузія, 13) Туреччина, 14) Румунія, 15) Чехія, 16) Словаччина

Вітання Чемпіонам!

 GROUP - A:  Netherlands (9), Spain (2), Malta (10), Czech Republic (15)

  GROUP - B:  Croatia (5), Italy (6), Slovakia (16), Georgia (12)

  GROUP - С:  Greece (4), Serbia (1), Germany (8), Romania (14)

 GROUP - D:  Hungary (3), Montenegro (7), France  (11), Turkey (13)

P.S.  Європейська федерація LENA, заборонила  російським та білоруським збірним і клубним командам, брати участь у чемпіонатах  Європи та інших європейських змагань. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

  

Последнее обновление ( 25.09.2022 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s. Split (Croatia) 29.08-10.09 2022 Версия для печати Отправить на e-mail
23.07.2022

logolen.gifВ місті  Split (Croatia) 10 вересня 2022 р. відбулась фінальна частина ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. У фіналі за перше місце збірна Хорватії, в запеклій боротьбі, переграла 13-ти кратних чемпіонів Європи - збірну Угорщини 10-9 (3-3, 1-0, 4-4, 2-2) і, другий раз в історії хорватського водного поло, здобула звання Чемпіонів  Європи 2022 р.. Далі команди розташувались таким чином: 3) Іспанія, 4) Італія, 5) Греція, 6) Франція, 7) Чорногорія, 8) Грузія, 9) Сербія, 10) Румунія, 11) Нідерланди, 12) Ізраїль, 13) Німеччина, 14) Малта, 15) Словакія, 16) Словенія.

Вітання Чемпіонам!

 GROUP - A:   Italy (4), Montenegro (7), Georgia (8), Slovakia (15) 

  GROUP - B:  Croatia (1), France (6), Greece (5), Malta (14)

  GROUP - С:  Spain (3), Germany (13), Netherlands (11), Romania (10)

 GROUP - D:  Hungary (2), Serbia (9), Israel (12), Slovenia (16)

P.S.  Європейська федерація LENA, заборонила  російським та білоруським збірним і клубним командам, брати участь у чемпіонатах  Європи та інших європейських змагань. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

 

 

Последнее обновление ( 10.09.2022 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s Split (Croatia) 27.08-09.09 2022 Версия для печати Отправить на e-mail
23.07.2022

 logolen.gif     В місті  Split (Croatia) з 27 серпня по 9 вересня 2022 р. відбулась фінальна частина чемпіонату Європи серед жінок. У великому фіналі збірна Іспанії переграла збірну Грецію 9-6 (3-0, 1-3, 1-0, 4-3) і здобула звання - Чемпіонки Європи 2022 р. Далі команди розташувались наступним чином: 3) Італія, 4) Нідерланди, 5) Угорщина, 6) Ізраїль, 7) Франція, 8) Хорватія, 9) Сербія, 10) Німеччина, 11) Румунія, 12) Словаччина.

 GROUP - A: Germany (10), Hungary (5), Greece (2), Netherlands (4), Romania, Croatia (8).

  GROUP - B: Italy (3), Spain (1), Serbia (9), Israel (6), France (7), Slovakia (12)

P.S.  Європейська федерація LENA, заборонила  російським та білоруським збірним і клубним командам, брати участь у чемпіонатах  Європи та інших європейських змагань. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

 

 

Последнее обновление ( 10.09.2022 )
Продолжение...
 
Європейськи студентські ігри Лодзь (Польща) 16-21.07.2022 р. Версия для печати Отправить на e-mail
17.07.2022

lodz__16-22.07.2022.jpg

  В місті Лодзь (Польща) з 16-21 липня 2022 р. тривали Європейські студенськи ігри. Україну  представляла команда Львівського Державного Університету фізичної культури. Після шости днів змагань команда ДУФК Львів в фінальній грі за перше місце програли 9-29 (0-5, 3-8, 2-6, 4-10) угорським студентам, "Budapest Busines School"  

 GROUP - ADebrecen (HUN), Lodz (POL), Ozyegin University (TUR), Zаgreb (CRO), Aachen (GER),

  GROUP - B: Budapest Busines School (HUN),Lviv stat university (UKR), Budapest Corvinus (HUN), Sheffeld Hallam University (GBR)

 Команда Львова грає у такому складі:  1) Нестор Бабський (Воротар) (Львів)  2) Дмитро Ашанін "Invictus" Solnok (Угорщина), 3) Деніс Гусаков (Київ), 4) Константін Алєксєєв (Львів), 5) Роман Грищук (К) (Львів), 6) Орест Джура (Львів), 7) Ігор Кечеджи (Львів), 8) Максим Осика (Львів), 9) Ченгіз Агаджанов (Львів), 10) Данило Соколов (Львів), 11) Ігор Любінський (Львів), 12) Константин Нікольский (Воротар) (Львів).

Гол. тренер: Олексій Шведов (Львів)

Помічники: Юрій Сідоровіч (Львів), Олександр Дядюра (Львів).

Последнее обновление ( 22.07.2022 )
Продолжение...
 
Day 9 \\ 11.07.2022. EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 19) Версия для печати Отправить на e-mail
05.07.2022
Последнее обновление ( 16.07.2022 )
 
Draw EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s (U 19)\ Wumen’s (U 19) 2022 Версия для печати Отправить на e-mail
06.06.2022
logolen.gif     В місті  Белград (Сербія) 4 червня 2022 року, відбулось жеребкування команд по підруппам серед дівчат та юніорів (U 19).

  Women’s (U19) Final Europeans – Netanya (ISR), 4-11 July 2022

Group A: Spain, Israel, Turkey, Romania, Serbia 

Group B: France, Italy, Slovakia, Croatia 

Group C: Hungary, Greece, Germany, Switzerland  

Group D: Netherlands, Great Britain, Portugal, Ukraine

 

Men’s (U19) Final Europeans – Podgorica (MNE), 18-25 September 2022

Group A:  Spain, Netherlands, Malta, Czech Republic  

Group B:  Croatia, Italy, Georgia, Slovakia 

Group C:  Greece, Serbia, Romania, Germany 

Group D:  Montenegro, Hungary, France, Turkey  

P.S.  Європейська федерація LEN, заборонила всім російським та білоруським клубним та збірним командам брати участь в усіх європейських змаганнях. Причина, війна яку Росія і Білорусь розпочали проти України (24.02.2022 р.)

Последнее обновление ( 06.06.2022 )
 
Draw EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s \ Wumen’s, Split (Croatia) Версия для печати Отправить на e-mail
24.04.2022

 logolen.gif    В місті  Спліт (Хорватія), 22 квітня 2022 року відбулось жеребкування команд по підруппам серед жіночих та чоловічих команд.

  Women’s 

Group A: Hungary, Netherlands, Greece, Germany, Croatia, Romania 

Group B: Spain, Italy, France, Serbia, Israel, Slovakia

  Men’s

GROUP - A   Montenegro, Italy, Georgia, Slovakia 

GROUP - B   Croatia, Greece, France, Malta 

GROUP - C   Spain, Romania, Netherlands, Germany 

GROUP - D  Hungary, Serbia, Israel, Slovenia 

P.S.  Європейська федерація LEN, заборонила всім російським клубним та збірним командам брати участь в усіх європейських змаганнях. Причина, війна яку Росія розпочала проти України (24.02.2022 р.)

 Чемпіонат Європи відбудеться з 27 серпня по 10 вересня 2022 р. у місті Спліт (Хорватія).

Последнее обновление ( 01.06.2022 )
Продолжение...
 
Ukraine --- Turkey Версия для печати Отправить на e-mail
22.04.2022

U19 Junior European Water Polo Championship Qualification Tournament, Tbilisi, Georgia

Последнее обновление ( 22.04.2022 )
 
Men's (U 19) qualification European Water Polo Championships 21-24.04.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
16.04.2022

logolen.gif     Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. 21-24 Квітня 2022 р.

Суддя від України 

GROUP - A  in Buharest (ROU): Bulgaria (3), Germany (2), Romania (1)

GROUP - B  in Tbilisi (GEO): Turkey (2), Lithuania (4), Ukraine (3), Georgia (1)

GROUP - C  in Koshyce (SVK): Czech Republic (3), France (1), Slovenua, Switzerland (4), Slovakia (2)

GROUP - D  in Gzira (MLT): Netherlands (1), Great Britain (3), Finland (4), Malta (2)

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 18 по 25 вересня 2022 р. у місті Подгориця (Чорногорія).

Суддя від України у GROUP - C,  Георгій Махарадзе (Одеса).

Час початок ігор, вказаний за киjївським часом.

Последнее обновление ( 24.04.2022 )
Продолжение...
 
Women qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
13.02.2022

 logolen.gif   Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед жінок.

17-20 Лютого 2022 р.

  В Бухарест збірна України грає у такому складі:

1) Рябченко Olena (К) (Краматорск), 2) Даніліна Сабіна (''Динамо'' Бухарест), 3) Шевченко Анастасія (Харківська обл.), 4) Хміль Емілія (СДЮЩОР №9 Київ), 5) Бабак Катерина (Харківська обл.) 6) Румянцева Дарина (Харківська обл.) 7)  Абоімова Ірина (Харківська обл.),  8) Фдєлсєєнко Арина (Краматорськ), 9) Зеленко Анастасія (Краматорск),  10)  Вінник Софія (''Динамо'' Львів), 11) Литвиненко Яна (Краматорськ), 12) Шевченко Каріна (Харківська обл.), 13) Чорна Єлізавета (СДЮЩОР №9 Київ)

  Головний тренер - Рябченко Сергій (Краматорськ).

GROUP - A  in Buharest (ROU): Slovakia, Germany, Ukraine, Romania, Ireland

GROUP - B  in Zrenjanin (SRB): Greece, Serbia, Switzerland, Turkey, Belgium

GROUP - C  in Gzira (MLT) 4-6. 03. 22: France, Israel, Portugal, Malta

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 27 серпня по 10 вересня 2022 р. у місті Спліт (Хорватія).

Суддя від України в Zrenjanin (SRB) - Гончаренко Анна.

   1)  UKRAIN - SLOVAKIA   5-17  (1-4, 3-3, 1-6, 1-4)

   2)  IRELAND - UKRAINE    8- 8   (4-1, 1-1, 0-4, 3-2)

   3)  GERMANY- UKRAINE   15- 6  (3-2, 3-0, 6-3, 3-1)

  4)  ROMANIYA- UKRAINE 17- 9  (5-2, 2-3, 7-3, 3-1)

Последнее обновление ( 16.04.2022 )
Продолжение...
 
Men's qualification European Water Polo Championships 17-20.02.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
08.02.2022

logolen.gif     Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед чоловіків. 17-20 Лютого 2022 р.

 Збірна України в Ізраїль, грала у такому складі: 

1) Нікольський Костянти (Динамо Львів), 2) Бабський Нестор (Динамо Львів), 3) Кечеджи Ігор (Динамо Львів), 4)  Бабаєнко Владисла (''Динамо'' Львів), 5)  Алєксєєв Костянти (''Динамо'' Львів), 6)  Джура Орест (''Динамо'' Львів) 7) Грищук Роман (''Динамо'' Львів)8) Дядюра Олександр (К) (''Динамо'' Львів) ,  9) Мамєтьєв Юрій (''Динамо'' Львів)10)  Осика Максим (''Динамо'' Львів), 11) Любінський Ігор (''Динамо'' Львів), 12) Гусаков Денис (зб. Київської обл.), 13)  Войтенко Володимир (''Жаєбас'' Вільнюс Литва) , 14)  Ашанін Дмитро (Сентеш -Угорщина).

 
Тренер - Шведов Олексій  (''Динамо'' Львів).
Помічник тренера Шилін Тимур (''ВК'' Маріуполь).
Лікар: Петренко Інеса.
  Суддя від України у групі А Krany (SLO) - Белевцов В. (Харків)

GROUP - A  in Maribor (SLO): France, Slovenia, Belgium, Germany, Switzerland

GROUP - B  in Tbilisi (GEO): Georgia, Belarus, Polannd, Slovakia

GROUP - C  in Gzira (MLT): Malta, Romania, Ireland, Switzerland

GROUP - D  in Netanya (ISR): Netherlands, Israel, Turkey, Ukraine

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 27 серпня по 10 вересня 2022 р. у місті Спліт (Хорватія).

Час початок ігор, вказаний за киjївським часом.

1)  18.02.2022   Turkey - Ukraine 7-7 (1-1, 2-1, 1-1, 3-4) 

2)  19.02.2022   Israil - Ukraine

Последнее обновление ( 16.04.2022 )
Продолжение...
 
Men's qualification European (U 19) Water Polo Championships 22-24.04.2022 Версия для печати Отправить на e-mail
06.02.2022

     logolen.gif Жеребкування команд до кваліфікаційниx ігор Чемпіонату Європи серед юніорів (U 19).


GROUP - A 22-24.06. in Romania: Romania, Belorussia, Germany, Bulgaria

GROUP - B 22-24.06. in Tbilisi (GEO): Turkey, Georgia, Ukraine, Lithuania

GROUP - C 24-27.06. in (SVK): France, Slovenia, Slovakia, Switzerland, Czech Republic

GROUP - D 24-27.06. in Prague (CZE):  Netherlands, Great Britain, Malta, Finland

Перші дві команди з кожної групи, потрапляють у фінальну частину чемпіонату Європи, який відбудется з 18 - 25 вересня 2022 р. в місті Подгориця (Чорногорія).

Последнее обновление ( 16.04.2022 )
 
LIVE /// European Junior Water Polo Championships 2021 Malta 12 – 19 September Версия для печати Отправить на e-mail
12.09.2021
Последнее обновление ( 19.09.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - (U 17) MEN Malta 12 - 19 Septembr 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2021
    flag_malta.png    В місті  Gzira (Malta), з 12 по 19 вересня 2021 року відбувались фінальні ігри чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії (U 17). Чемпіонами Європи стала команда Сербії, яка в фіналі переграла збірну Греції 10-6 (2-0, 2-3,  3-1, 3-2), за бронзові нагороди Угорщина по пенальті переграла Іспаню 13-12 (1-2, 2-3, 3-2, 2-1) (pn 5-4).  Україна посіла 14-е місце.   Далі команди розташувались наступним чином: 4) Іспанія, 5) Монтенегро, 6) Хорватія, 7) Нідерланди, 8) Італія, 9) Росія, 10) Німеччина, 11) Румунія, 12) Грузія, 13) Мальта, 14) Україна, 15) Туреччина, 16) Білорусь.

Головний тренер збірної України - Момот Віктор (ДЮСШ №3 Львів), помічник - Дмитро Гуренко  (зб. Харківської обл) (Харків).

GROUP - A   Italy (8), Montenegro (5), Netzherlands (7), Ukraine (14) 

GROUP - B   Spain (4), Croatia (6), Malta (13), Romania (11)                                      

GROUP - C   Hungary (3), Germany (10), Russia (9), Belarus (16)

GROUP - D   Serbia (1), Greece (2), Georgia (12), Turkey (15)

Суддя від України -Makharadze Georgy  (Одеса).

Referi's:  1) Ortega Carlos (ESP) 2) Uz Akif (TUR), 3) De Raffaele Alex (MLT), 4) Alexandrescu Mihnea Ioan (ROU), 5) Schapers Erwin (NED), 6) Golosoun Philipp (BLR), 7) Bianco Daniele (ITA), 8) Kovacs Cs Tamas (HUN), 9) Savinovic Maro (CRO), 10) Muller Ralf (GER), 11) Miskovic Veselin (MNE), 12) Makharadze Georgy  (UKR), 13) Golikov Vladimir (RUS),  14) Bereshvili Levan (GEO), 15) Achladiotis  Spyridon (GRE), 16) Rakovic Ivanka (SRB).

Последнее обновление ( 20.09.2021 )
Продолжение...
 
Women's (U 17) EJWPC 2021 - Sibenik (CRO) Версия для печати Отправить на e-mail
21.08.2021
Последнее обновление ( 21.08.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s (U 17) Ssbenik (CRO) 21-29 August 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
11.08.2021

  logolen.gif    В місті  Sibenik (Croatia) з 21 по 29 серпня 2021 року тривала фінальна частина чемпіонату Європи серед юніорок у віковій категорії U 17

В фіналі за 1-е місце збірна Росії переграла Грецію 12-8 (3-1, 0-1, 5-1, 4-5) і стала Чемпіонами Європи 2021 р. За Бронзові нагороди Угоркі переграли Іеалію 12-9 (3-1, 5-3, 3-2, 1-3). Далікоманди розташувались таким чином: 5) Нідерланди, 6) Іспанія, 7) Хорватія, 8) Ізраїль, 9)Франція, 10) Німеччина, 11) Сербія, 12) Словаччина, 13) Україна, 14) Чехія, 15) Мальта, 16) Болгарія, 17) Великобританія, 18) Румунія, 19) Туреччина.

Збірна Ukraine у Хорватії виступала у такому  складі: 1) Вікторія Тимошенко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 2) Олександра Белінська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 3) Ємілія Хміль 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 4) Катерина Науменко 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 5) Анастасія Ленська 2004 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 6) Єлізавета Чорна 2005 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 7) Агата Юр'єва 2006 р.н.(ДЮСШ №9 Київ), 8) Анастасія Шевченко 2006 р.н.)(Харківська обл.), 9) Маргарита Кравченко 2006 р.н.(Харківська обл.), 10) Маргарита Синиця 2008 р.н.(Харківська обл.), 11) Дар'я Румянцева 2006 р.н.(Харківська обл.), 12) Дар'я Панова 2004 р.н.(Харківська обл.), 13) Катерина Бабак 2004 р.н. (K) (Харківська обл.), 14) Анастасія Зеленко 2005 р.н.(Краматорськ), 15) Яна Литвиненко 2006 р.н.(Краматорськ).

Головний тренерОлександра Мироненко (Харків), помічник - Євген Скиба  (КДЮСШ Кутенко Львів).

Суддя від України - Вішневська Світлана  (м. Харків). 

GROUP - A  Israil, Czeh Republic, Spain, Geat Britain, Serbia 

GROUP - B  France, Greece, Netherlands, Turkey, Ukraine

GROUP - С  Croatia, Germany, Malta, Romania, Russia

GROUP - D  Bulgaria, Hungary,  Italy, Slovakia

REFEREE(S): Prodan Ioanna (ROU), Stampalija Dragan (CRO), Blanchard Aurely (FRA), Castacnola Luca (ITA), Dreval Svetlana (RUS), Ovanezian Ardaches (BUL), Debreceni Nora (HUN), Kavcic Tomi (SLO), Markopoulu Natalia (GRE), Prelovsky Robert (SVK), Rakovic Ivanka (SRB), Segurana Paul (ESP), Ozerengin Ilkin (TUR), Mares Ivo (CZE), Schpp Hendrik (GER), Taylor Daniel (GBR), Angilileri Massimo (MLT), Van Der Loo Peter (NED), Van Duijnen Frans (NED), Vishnevska Svitlana (UKR), Castagnola Luca (ITA).

Последнее обновление ( 30.08.2021 )
Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Men’s U 15 Loule (Portugal) 4-11 July 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
03.07.2021
 logolen.gif  В місті  Loule (Portugal)  з 4 по 11 липня 2021 року завершилась фінальна частина чемпіонату Європи серед юнаків у віковій категорії U 15.  

GROUP - A   Montenegro, Portugal, Russia, Israil

GROUP - B   Spain, Italy, Malta, Romania

GROUP - C   France, Greece, Serbia, Turkey

GROUP - D  Croatia, Georgia, Hungary, Poland

REFEREE(S):  Polychronopoulod  Georgios Konstant. (GRE), Sadekov Irfan (RUS), Silva Eurico (POR), Balanescu Mihai George (ROU), Duraskovic Bozo (MNE), Balzan Peter (MLT), Petik Andras (HUN), Nadiradze Konstantine (GEO), Krol Lukasz (POL), Andjelic Lazar (SRB), Toygarli Haldun (TUR), Jaumandreu Oriol (ESP), Petrolini Arnaldo (ITA), Tiozzo Robert (CRO).

Початок ігор вказаний за київським часом.

Последнее обновление ( 12.07.2021 )
Продолжение...
 
U17; HRVATSKA - UKRAJINA / NED, 11:00h Версия для печати Отправить на e-mail
27.06.2021
Последнее обновление ( 27.06.2021 )
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS - Women’s Szentes (HUN) 27 - 04 July 2021 Версия для печати Отправить на e-mail
27.06.2021

  logolen.gif    В місті  Сентеш (Угорщина)  з 27 черввня по  4 липня 2021 року відбувалисась фінальна частина чемпіонату Європи серед дівчат у віковій категорії U 15. 

GROUP - A   Italy (5), Israil (8), Netherlands (7), Spain (3), Serbia (9).

GROUP - B   Russia (2), Croatia (6), Greece (4), Hungary (1).

REFEREE(S): Galkin Vladimir (RUS), Blaskovic Jakov (CRO), Cabanas Marta (ESP), Kunikova Martina (SVK), Spanoudis Grigorios (GRE), Vogel Gabor (HUN), Nicolosi Giuliana (ITA), Schapers Erwin (NED).

Чемпіонками Європи стала збірна Угорщини, яка в фіналі впевнено переграла зб. Росії. 6-7 (2-0, 1-2, 2-4, 1-1).

Последнее обновление ( 04.07.2021 )
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 30 из 173