Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpolo@i.ua
Перемога
народжується у боротьбі !
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная arrow Соревнования arrow Юниоры М.Т. турниры
Юниоры М.Т. турниры
"Sergej Kharin Memory Cup" (U 17) 14-16.10.2022. Novaky (Slovakia) Версия для печати Отправить на e-mail
15.10.2022
harin_2019_.jpg  У м.Новаки (Словаччина) з 14 по 16 жовтня 2022 р. триває  традиційний міжнародний турнір " Sergej Kharin Memory Cup 2022", серед юніорів  У цьому престижному турнірі беруть участь такі команди:

GR -A  Poland (U14), Lviv (UKR), Šamorin (SVK), KVP Novaky (SVK),

GR -B  Hanover (GER), Preshov (SVK), Kyshyniv (MLD), SK Koshyce (SVK)

 

Последнее обновление ( 16.10.2022 )
Продолжение...
 
М.Т. Novaky (SVK) 8-10.04.2022 "BoGo bus cup 2022" Версия для печати Отправить на e-mail
09.04.2022

  novaky_svk_8-10.04.2022.jpg   У м. Новаки (Словаччина) з 8 по 10 квітня 2022 р. триває міжнародний турнір "BoGo bus cup 2022", серед юнаків у віковій категорії U 19. У цьому престижному турнірі, беруть участь такі команди: Czech Republic (U 19), United Kingdom (U 19), Msskolc (HUH), Ukraine (U 19), "PAOK" Saloniky (GRE), Slovakia (U 19). Турнір відбувається у рамках підготови збірної команди України до кваліфікаційних ігор Чемпіонату Європи 22-24.04.2022 р. м. Тбілісі (Грузія).
Тренери: Момот Віктор (ДЮСШ №3) Львів, Гуренко Олександр (Харків).
Збірна України у турнірі бере участь у такому складі: 1) Ільченко Вадим (Харків), 2) Ашанін Дмитро (Сентеш Угорщина), 3) Роганов Ілля (Харків), 4) Кисленко Денис (Харків), 5) Клунний Максим (Харків), 6) Маруняк Богдан (зб. Київської обл.), 7) Агаджанов Чингіз ("Динамо" Львів), 8) Любінський Ігор (Львів), 9) Зелик Арсеній (Львів), 10) Гупаловський Дмитро (Львів), 11) Соколов Данило (Львів) 12) Гавриленко Артем (клуб Ужгород) Ужгород, 13) Бібіков Максим ("Динамо" Ужгород), 14) Мотиль Богдан (Олімпік Кошице (Словаччина).
Турнір відбувається у рамках підготови збірної команди України, до кваліфікаційних ігор Чемпіонату Європи 22-24.04.2022 р. Тбілісі (Грузія).
Тренери: Момот Віктор (ДЮСШ №3) Львів, Гуренко Дмитро (Харків).
Последнее обновление ( 15.10.2022 )
Продолжение...
 
МТ серед юнаків 2007-2008 р.н. за Кубок ''Deschisa" / Кишинів (Молдова) 15-17.10.2021 Версия для печати Отправить на e-mail
15.10.2021
 _1_medium_1506266963.jpg   З 15 по 17 жовтня 2021 року в м. Кишинів (Республіка Молдова) відбудеться міжнародний турнір серед юнаків 2007-08 року народження за  'Відкритий Кубок міста", у якому беруть участь три українські команди: УФК Львів (Нумчик Є.), ДУФК №1 Харків (Мироненко О.) , ДЮСШ №21 Київ (Бондаренко В.), CS Navigator Chishynau (MDA), G.Osipov Кишинеу (MDA), SSCTRO "Delfin" Chisinau (Грибанов О.) (MDA).
Последнее обновление ( 19.10.2021 )
Продолжение...
 
Новорічний турнір 2007 р.н. та мол. 25-27.12.2020 Версия для печати Отправить на e-mail
25.12.2020

dsaf.jpg      З 25 по 27 грудня 2020 року у м. Київ, триває новорічний турнір серед юнаків та дівчат 2007 року н. та молодше, на призи Федерації водного поло Київщини.

     Головний суддя змагань - Капінус Володимир (МК) Київ.

Последнее обновление ( 27.12.2020 )
Продолжение...
 
"Кубок Баркалова" 2008 р.н. 11-13.09.2020 Київ юнакі \ юніорки 2008 р.н Версия для печати Отправить на e-mail
07.09.2020

  barkalov.jpg     З 11 по 13 вересня, в місті Києві триває турнір присвячений пам'яті дворазового Олімпійського Чемпіона Баркалова Олексіія  серед юнаків 2008 р.н та молодше, серед дівчат та юнаків.

Група - А  зб. Харківської обл., зб. Закарпатської обл., КДЮСШ Кутенко Львів

Група - Б  зб. Дніпропетровської обл, ДЮСШ №3 Львів,  зб. Києва

 Судді:  Антонюк О. (НК) Київ, Лісун В.  Київ, 

Головний суддя з магань - Завізіон В. (НК) Київ.

Последнее обновление ( 17.09.2020 )
Продолжение...
 
М.Т. серед юнаків 2003 р. 16-19.01.2020 Мінськ (Білорусь) Версия для печати Отправить на e-mail
15.01.2020

 flag_belarus.png     В м. Мінськ (Білорусь) з 16 по 19 січня, відбулась - "Відкрита першість СДЮШОР", серед юнаків 2003 р.н. та молодще. У турнірі брали участь: Брест (БЛР), Вільнюс (ЛТВ), Вітебськ (БЛР), Мінськ 2004 (БЛР), Мінськ (БЛР), УФК Львів (УКР) тренери - Є. Наумчик (ЗТУ) та Є. Скиба (КЗТУ). Команда 
УФК Львів (УКР) посіда у турнірі призове третє мсце. Переможцем турніра стали господарі турніру команда Мінськ (БЛР). Вітання переможцям,  тп призерам УФК Львів (УКР). 

Последнее обновление ( 19.01.2020 )
Продолжение...
 
Еще...
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 46 из 242