Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Крим Донбас, це
  УКРАЇНА

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
"Sergej Kharin Memory Cup" (U 17) 19-21.04.2019. Novaky (Slovakia)
 harin_2019_.jpgУ м.Новаки (Словаччина) з 19 по 21 квітня 2019 р. триває традиційний міжнародний турнір " Sergej Kharin Memory Cup 2019", серед юнаків у віковій категорії U 17.   У цьому престижному турнірі братимуть участь такі команди:

GR -A  Germany, Georgia, Slovakiya (A), Slovakiya (B) 

GR -B  Hungary (U 16), Romania, Ukraine, Malta.

Головний тренер - Момот Віктор (Львів)

Помічник - Наумчик Євген (Львів).

Продолжение...
 
Водное поло. Кубок мэра остается в Харькове

Третий международный турнир по водному поло «Кубок харьковского городского головы» завершился убедительной победой сборной Харьковской области. Подопечные Тараса Головкина и Сергея Столярова выиграли в бассейне «Политех» все свои матчи.

Харьковский спорт

 
Сборная Харьковской области выиграла международный турнир по водному поло
57331333_809600026077641_1205279148809912320_o.jpgВ Харькове в бассейне «Политех» НТУ-ХПИ завершился международный турнир по водному поло среди мужчин на «Кубок Харьковского городского головы». Напомним, что в нем принимали участие четыре команды.
Продолжение...
 
2019 04 19 Маріуполь приймає всеукраїнський турнір

Мариупольское ТВ

 
Чемпіонат України 1-й тур (гр ІІ) 2007 р.н. та мол. 17-21.04.2019 Дніпро
  dnipro_dnu_2018_.jpgЗ 17 по 21 квітня 2019 року у Дніпрі, в плавальному басейні  ("ДНУ"), відбудеться І-й тур (група ІІ)  Чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. та молодше.

   Головний суддя змагань:  Гончаров С. (МК) Дніпро

Продолжение...
 
Мііжнародний турнір "Кубок міської голови" (чоловіки) 17-19.04.2019 Харків
harkiv_17-19.04.19.jpgЗ 17 по 19 квітня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні  ("НТУ-ХПІ"), відбудеться   міжнародний турнір "Кубок міської голови". У турнірі братимуть участь: "Delfin" Kyshuneu (Moldova), Lithuania, Kharkiv (Ukraine), "Makkabi" (Germany).

Головний суддя змагань:  Бєлєвцов В.  (МК) Харків

Продолжение...
 
LEN Qualification European Tournament (U 17) 2-5.05.2019
logolen.gif  LEN Men's qualification European (U 17) Water Polo Championships 2019

З 30 квітня по 5 травня   відбудуться кваліфікаційні ігри до чемпіонату Європи у віковій категорії  (U 17)


GROUP - A in Gzira (MLT):  Czech Republic, Greece, Poland, Malta.     

GROUP - B in Manchester (GBR):  France, Israil, Slovakia, England. 

GROUP - C in Maior (POR): Belorus, Germany, Romania, Slovenia, Portugal.

GROUP - D in Istambul (TUR): Bulgaria, Moldova, Netzherlands, Ukraine, Turkey.

  Головний тренер - Момот Віктор (Львів), Помічник - Наумчик Євген (Львів).

Продолжение...
 
В Харькове стартовал ватерпольный Кубок мэра
В бассейне «Политех» проходит третий международный турнир по водному поло «Кубок Харьковского городского головы». Борьбу за награды начали четыре команды: сборная Литвы, молдавский «Дельфин», «Маккаби» (Германия) и сборная Харьковской области.
 
в Мариуполе пройдет всеукраинский турнир памяти Суханова
005.jpg

С 16 по 20 апреля в плавбассейне «Нептун» уже в пятый раз состоятся ватерпольные соревнования среди юношеских команд в честь заслуженного тренера Украины Владимира Алексеевича Суханова, которого называют отцом мариупольского водного поло.

В турнире примут участие шесть команд: три из Харькова, которые представляют ХГВУФК №1, СДЮСШОР «Персей» и СДЮСШОР Яны Клочковой, команда ДнУ из Днепра, ДЮСШ ВП из Одессы и мариупольская «Меотида»

Продолжение...
 
Краматорские ватерполистки достойно представили Донетчину на чеспионате по ватерполо
polo.png

Сборная ватерполисток  зб. Донецької обл.  заняла первое место в  турнирной таблице Чемпионата Украины 2019 по водному поло среди женщин высшей лиги, - сообщается на FB-странице сборной.

В составе сборной Донецкой области, на играх III-го тура чемпионата Краматорск представляли  15 спортсменок.

Продолжение...
 
Чемпіонат України ІІІ тур (Жінки) 12-14.04.2019 р. Дніпро
dnipro_dnu_2018_.jpgЗ 12 по 14 квітня 2019 року у Дніпрі в плавальному басейні ДНУ, завершились ігри ІІІ-го туру Чемпіонату України серед Жінок. 

 

  Судді:  Махарадзе Г. (МК) Грузія, Ставертій О. (НК) Одеса.

   Головний суддя змагань: Фоміченко Г. (НК) Дніпро.

Продолжение...
 
Чемпіонат України 1-й тур (гр ІІІ) 2007 р.н. та мол. 12-14.04.2019 Київ
kpi_kiev_.jpg З 12 по 14 квітня 2019 року у Київ, в плавальному басейні  ("КПІ"), відбувся І-й тур (група ІІІ)  Чемпіонату України серед юніорів 2007 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань:  Качалов О.  (НК).

Продолжение...
 
Водное поло. Высшая лига. У харьковчан серебро и бронза

Харьковские ватерпольные команды оформили медальный дубль в чемпионате Украины среди мужских команд высшей лиги

Харьковский спорт

 
Спортпанорама: новий сезон (випуск 8)

00:22 про чемпіонство ватерпольної команди КЗ ЛОР Львівське училище фізичної культури у Вищій лізі та чемпіонаті України серед юніорів

Панорама production

 
Чемпіонат України 1-й тур (гр І) 2007 р.н. та мол. 6-10.04.2019 Харків
 kharkiv__1.jpg  З 6 по 10 квітня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні  ("Піонер"), завершився І-й тур (група І)  Чемпіонату України серед юніорів 2007 р.н. та молодше.

Головний суддя змагань:  Бєлєвцов В.  (МК) Харків.

Продолжение...
 
Чемпіонат України 3-й тур вища ліга 2001 р.н. та мол. 1-5.04.2019 Харків

 kharkiv__1.jpg  З 1 по 5 квітня 2019 року у Харкові, в плавальному басейні  ("ХПІ"), завершився  3-й фінальний тур  Чемпіонату України вища ліга та юніорів  2001 р.н. та молодше.

Впевнену перемогу над суперниками і звання чемпіони України 2019 р. у віковій категорії (2001 р.н.)  завойовувала команда -

УФК Львів. Наші вітання.

Головний суддя змагань: Мар'їн О. (НК) Харків.

Продолжение...
 
Спортпанорама: новий сезон (випуск 7)

У сьомому випуску ви дізнаєтесь:

00:14 як минув для ВК "Динамо" Львів та команди КЗ ЛОР "Львівське училище фізичної культури" 4-ий тур ватерпольної Суперліги.

Панорама production

 
LEN Qualification European Tournament U 15 Men's Koper (SLO) 28-31.03.2019

121215943.jpgLEN Men's European U15 Water Polo Championships 2019

З 28 по 31 березня в олімпійському басейні Боніфіка в Копері (Словенія) тривають відбіркові змагання до Чемпіонату Європи у віковій категорії U15. 

У кваліфікаційній групі B змагатимуться команди з Італії, Греції, Мальти, України, Румунії та Словенії. 
Чотири кращі команди поборються за одне з чотирьох місць за вихід до фінальної частини чемпіонату, який відбудеться в Болгарії наприкінці липня.

Збірна України:  Ільченко Вадим, Туряниця Максим, Камлев Артем, Хацько Данило, Клунний Максим, Любинський Ігор, Соколов Данило,Плющ Микола, Мотил Богдан, Шикула Андрій, Москаль Владислав, Якушев Яків, Кисильов Артем.

Головний тренер - Смеркус Олег (Харків).

Помічник - Кисілюк Сергій (Ужгород).

Продолжение...
 
"Динамо" Львів - УФК Львів /4-й тур Чемпіонат України / 25.03.2019 Маріуполь
 
ВК Маріуполь - зб.Харківської обл. / 4-й тур Чемпіонат України / 25.03.2019 Маріуполь
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 20 из 1051