Skip to content
logo
Водне поло в Україні    Наша адреса: waterpoloinfo@i.ua
 
Єдина  Країна
Единая Страна
Це Україна
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Главная
До початку гри за супер Кубок України [зб.Харківської обл. - "Динамо" Львів] залишається:

 
Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та мол. / ІІІ тур (фінал) / 23-27.10.2017 / Дніпро
296502cf3036c9922e1d6c8cc3567895.jpg

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ", відбудеться третій (ІІІ), фінальний тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н. та мол.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК) Дніпро.

Продолжение...
 
Відкритий Кубок Гомеля (BLR) з водного поло серед юнаків 2006 р.н. та мол. / 23-26.10.2017
img_0133.jpgЗ 23 по 26 жовтня 2017 року на базі басейну СДЮШОР №3 (м.Гомель, Білорусь) відбудеться Відкритий Кубок міста Гомеля з водного поло серед юнаків 2006 року народження і молодше.
У змаганнях братимуть участь 6 команд з 4-х країн: Гомель, Олімпія (Республіка Білорусь),
Юність (Росія), Навігатор (Молдова), і дві команди з України - Дніпро-1 і Дніпро-2 (тренер - Сергій Вєрємєєв)
Продолжение...
 
XXIV MIEDZYNARODOWY TURNIEJ PILKI WODNEJ JUNIOROW MLODSZYCH O PUCHAR NIEPODLEGLOSCI

pn17_plakat.jpgЗ 27 по 29 жовтня в Глівіцах (Польща) відбудеться традиційний міжнародний турнір з водного поло за "Puchar Niepodleglosci 2017" серед юнаків 2001 року народження та молодше.

В змаганнях братимуть участь шість команд:

Alfa Gorzów Wielkopolski, WTS Polonia Bytom (Poland), BO COR Brest (Belarus), KAUNAS WP TEAM (Lithuania), PVK Vrútky (Slovakia) та UFK Lviv (Ukraine)

Україну представлятиме команда Львівського училища фізичної культури (тренер – Юрій Сидорович).

Команди зіграють по системі "кожен з кожним" по одному матчу (час матчу - 4 періоди по 6 хвилин).

 

Продолжение...
 
Турнір з водного поло пам'яті Дорофеєва В.П. / Київ / 01-05.11.2017
22552687_1698628020168005_6974724958345098083_n.jpgЗ 1 по 5 листопада в столичному басейні КПІ відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юнаків 2004 року народження і молодше, присвячений пам'яті Дорофєєва В.П. - спортивного ватерпольної діяча і засновника Федерації водного поло України.
У змаганнях братимуть участь 5 команд - "Кияночка" (дівчата), СДЮШОР#9 Київ (юнаки), ДЮСШ#3 Львів, "Дельфін" Кишинів і КДЮСШ ім. Ю.Кутенко Львів.
Продолжение...
 
Відкрита юнацька першість Львівщини-2017/2018: склад учасників та система розіграшу
__20170327_2029989820.jpgВідбулося засідання Федерації водного поло Львівської області під головуванням очільника організації, легенди вітчизняного ватерполо, заслуженого майстра спорту СРСР Миколи Смирнова. У засіданні взяли участь члени Виконкому федерації та тренери команд-учасниць Відкритого чемпіонату Львівщини серед юнаків U-14 та U-12 сезону-2017/2018. Головним підсумком засідання стало затвердження складу учасників даного турніру, а також системи розіграшу першості. У підсумку вирішено, що у старшій віковій категорії – U-14 (гравці 2004/2005 рр. народження) – змагатимуться дев’ять команд. Паралельно у турнірі молодших колективів – U-12 (гравці 2006 року народження і молодші) – гратимуть вісім команд.
Продолжение...
 
Україна та Білорусь посіли перші місця в своїх підгрупах у ІІ раунді кваліфікації чемпіонату Європи

22405534_2133526696722116_1775437979565645309_n.jpgЗбірні України та Білорусі виграли всі три матчі у своїх підгрупах відповідно, щоб у фінальній частині плей-оф зіткнутись з аутсайдерами минулорічного чемпіонату Європи - Мальтою або Туреччиною.

Група Б, Гожув Вєлькопольські (Польща)

У Білорусів особливих проблем з перемогою не було, у Гожуві, у групі В, вони впевнено обіграли Ізраіль (9-4), Швейцарію (14-5) та господарів турніра команду Польщі (9-5).


Продолжение...
 
Збірна України завершила виступи на ІІ кваліфікаційному турі до чемпіонату Європи

22289805_1564203026969992_8102322321520784280_o.jpgУ Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського, завершився другий раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

Підопічні Михайла Лєбєдєва та Наталії Мельничук у трьох матчах перемогли, та у трьох програли. Поступилася наша команда збірним Словаччини (5-9), Ізраілю (6-8) та Чехії (5-8), натомість перемогла Румунію (10-2), Швейцарію (9-6) та Мальту (9-2).

Продолжение...
 
EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION WOMEN Ukraine (Kyiv)

logolen.gifflag_ukraine.jpgВ Києві (Україна), на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26), відбудеться ІІ раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи з водного поло серед жіночих команд

Команди зіграють кожна проти кожної по круговій системі в матчах, які будуть зіграні впродовж п'яти днів, з 4 по 8 жовтня.

Сім команд (Group A) - Mallta, IsrailSlovakia, Switzerland, RomaniaCzech Republic, Ukraine (Group A) - будуть змагатись за шість путівок у наступний раунд (команди, що займуть з 1-го по 6-те місця, проходять кваліфікацію). Тут вони зустрінуться з збірними, які посіли з 7 по 12 місця на чемпіонаті Європи в Белграді, це - France, Germany, Serbia, Portugal, Croatia, Turkey.

Делегат змагань: Даян Перешич (Сербія).

Продолжение...
 
EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2018, QUALIFICATION MEN 6-8.10.2017 Portugal (Lisbon) Poland (Gorzov)l

logolen.gifflag_portugal.pngflag_poland.pngЗ 6 по 8 жовтня 2017 року відбудеться 2-й раунд кваліфікаційних ігор чемпіонату Европи з водного поло серед чоловіків (Барселона-2018 (Іспанія)).

В групу А, яка змагатиметься в басейні Ріо-Майор у Лісабоні (Португалія), увійдуть Португалія, як приймаюча сторона, Литва, Україна та Чехія. 

Польща, Білорусь, Ізраіль и Швейцарія, які увійшли до групи В, проведуть відбіркові матчі у Гожуві Вєлькопольському (Польща).

На цьому етапі жодна з команд не буде відсіяна, але їх результати будуть слугувати для класифікації цих восьми команд та визначення матчів ІІІ раунду (формат плей-офф з домашніми та виїздними іграми), де їм доведеться зіткнутися з командами, що посіли 9-16 місця на останньому чемпіонаті Європи, це: Франція, Румунія, Німеччина, Нідерланди, Словаччина, Грузія, Мальта та Туреччина. Ці матчі, за інформацією LEN, будуть зіграні 17 лютого та 3 березня 2018 року.

Продолжение...
 
Водне поло. Збірна Румунії перемагає в "Кубку президента"

_1_medium_1507461124.jpgУ Кишиневі протягом трьох днів, з 6 по 8 жовтня, проходив ватерпольний турнір "Кубок президента". У ньому брали участь юнацькі збірні (U-15) з Молдови, Румунії, України, Білорусі та Казахстану.
В останній день змагань відбувся "золотий" матч, в якому молдавські ватерполісти поступилися з рахунком 4: 6 і посіли друге місце, пропустивши вперед збірну Румунії.
Бронзові медалі дісталися ватерполістам з Білорусі. Збірна команда України посіла четверте місце.

MVP: Vlad Domracev (MDA)
Top scorer: Lutescu Matei (ROU)
Best goalkeeper: Vlad Danilov (MDA)
Best centre forward: Nikita Kovalchuk (BLR)
Best defender: Mykola Vdovychenko (UKR)

фото:  Вадима Кафтаната, SPORTS.md

Продолжение...
 
Міжнародний турнір з водного поло за Кубок Президента Молдови // 6-8.10.2017
22255149_1906343559606529_1276599720640905561_o.jpg
З 5 по 8 жовтня в Кишиневі (Молдова) вперше проводиться міжнародний турнір з водного поло серед юнаків 2002-2003 р.н. під егідою президента республіки Молдова. Захід проводиться в столичній спеціалізованій спортивній школі №4 ім. Георгія Осіпова.
В змаганнях приймають участь ватерпольні збірні з 5-ти країн: Казахстана, Румунії, Білорусі, України та Молдови.
Україну на турнірі представляє команда, сформована з одеських та ужгородських гравців.
Тренери  Олександр Ставертій (Одеса) та Ісфахіл Васількін (Ужгород).

Продолжение...
 
Live Stream - Men European Water Polo Championships Qualification Tournament / Portugal / 08.10.2017
 
Live Stream - Men European Water Polo Championships Qualification Tournament / Portugal / 07.10.2017
 
Live Stream - Men European Water Polo Championships Qualification Tournament Round II // Portugal
 
European Water Polo Championships 2018, Qualification Women - Day 3
22218659_1513151222099355_3500418623385082724_o_1.jpgEuropean Water Polo Championships 2018, Qualification Women  
Ukraine (Kyiv)️ // 6 October 2017 // Friday day-4
RESULTS
10) Switzerland️ - Ukraine 6-9 (3-3, 1-3, 1-2, 1-1)
Goal Ukraine:️️ MELNYCHUK Anastasiia (6), KURVICHEVA Kseniya (1), TELYPKO Dina (1), BOBOVNIKOVA Karyna (1)
11) Israil ️- Romania ️13-4 (3-0, 3-1, 4-1, 3-2) 
12) Czech Republic - ️️ Malta 18-5 (1-0, 7-3, 5-2, 5-0)
Продолжение...
 
Впервые проводится Международный турнир по водному поло на Кубок президента

Президент Республики Молдова Игорь Додон принял сегодня участие в открытии Международного турнира по водному поло на Кубок президента, который впервые проходит в Молдове под эгидой президента Республики Молдова, передает МОЛДПРЕС со ссылкой на пресс-службу главы государства.

Спортивное мероприятие организовано в столичной специализированной спортивной школе водного поло № 4 им. Георгия Осипова. В соревнованиях участвуют ватерпольные сборные 5 стран: Казахстана, Румынии, Беларуси, Украины и Молдовы.

Продолжение...
 
Кваліфікація чемпіонату Європи з водного поло | ПравдаТут
 
European Water Polo Championships 2018, Qualification Women - Day 2
1ukr.jpgEuropean Water Polo Championships 2018, Qualification Women // Ukraine (Kyiv) // 5 October 2017 // Thursday day-2/3
RESULTS
4) Romania ️ - ️ Czech Republic 6-12 (0-3, 2-1, 1-5, 3-3)
5) Slovakia - Switzerland 13-3 (3-2, 1-0, 5-1, 4-0)
6) Ukraine - ️️ Israil 6-8 (2-1, 1-2, 2-3, 1-2)
Goal Ukraine️: MELNYCHUK Anastasiia (3), ANDRIEIEVA Mariia (1), BULAKH Anfisa (1), SHVEDOVA Olga (1)
7) Czech Republic - Switzerland 14-10 (2-1, 6-2, 4-4, 2-3)
8) Malta - Slovakia 5-16 (1-3, 1-4, 3-3, 0-6)
9) Romania ️- Ukraine ️ 2-10 (1-1, 0-2, 0-3, 1-4)
Goal Ukraine:️️ ANDRIEIEVA Mariia (2), MELNYCHUK Anastasiia (2), TELYPKO Dina (3), BULAKH Anfisa (2), SHVEDOVA Olga (1)
 
European Water Polo Championships 2018, Qualification Women - Day 1
ukraine-slovakia.jpgEuropean Water Polo Championships 2018, Qualification Women // Ukraine (Kyiv) // 4 October 2017 // Wednesday day-1
RESULTS
1) Malta -️ Israil 6-19 (1-4, 1-4, 1-7, 3-4)
2) Romania ️-️ Switzerland 5-4 (1-1, 1-0, 1-1, 2-2)
3) Ukraine - Slovakia 5-9 (0-1, 2-1, 1-3, 2-4)
Goal Ukraine:️️ SHVEDOVA Olga (2), MELNYCHUK Anastasiia (1), KURVICHEVA Kseniya (1), ABOIMOVA Iryna (1)
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 20 из 637